Groot lot sieraden met o.a. colliers, oorclips, een horloge en munten.
Twee Oosterse Djatihouten leeuwen met benen tanden en klauwen. 20e Eeuw. Afmeting: 27 - 47 cm. In goede staat.
Antieke Franse bronzen buste, van de Heilige Vinzenz von Paul, 19e Eeuw. F. Barbedienne Fondeur. Reduction mecanique. Oude heer. Kardinaal? Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. Eén maal dekseldoos met paradijsvogel/floraal decor. Eén maal Kang Xi-stijl diep bord met geisha's decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: 4 x Ø 21 cm. In goede staat.
Een briljant geslepen diamant, 0,35 ct F/VS2. Voorzien van IGI certificaat. 389903785
Twee maal David Cornel bronzen éénhoorns. The golden unicorn + plated en bronzen éénhoorn, gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 10 - 20 cm. In goede staat.
Lot diversen met Duitse klokomranding plated, twee jugendstil vazen uilendecor, koperen ketel en kan. Afmeting: 18 - 38 cm. In goede staat.
Antiek plated visbestek in mahoniehouten cassette en ivoor imitatie heffen. Afmeting: 7 x 35 x 25 cm. In goede staat.
Zilveren hanger en oorhangers, 925/000, met zwarte stenen. Ronde hanger met zwarte stenen en een gezaagde ster, ø 25x33mm en een paar oorhangers met brisures en een ovale hanger pave gezet met zwarte ...
Chinees porseleinen celadon kom. Sung-stijl in bloemvorm. Afmeting: 7,7 x Ø 16,5 cm. In goede staat.
Twee antieke koperen bakvormen. Eén maal met divers fruit decor. Afmeting: 20 - 34 cm. In goede staat.
Antieke dirigentstok in foedraal. Fraaie dirigentstok met ivoor en ebbenhout, voorzien van een zilveren applique met gravure: Souvenir A.D.V.E.N.D.O. Bloemendaal, 1897. Voorzien van witmetalen uiteind...
Geelgouden zegelring, 585/000, met malachiet. Ring met een rechthoekige kop bezet met een malachietsteen. Grootte kop 15x13mm. ø 61 ca 6,9 gram. Steen wat bekrast, verder in goede staat
Chinese houtgestoken hocker met marmeren blad en floraal decor. Afmeting: 49 x Ø 46 cm. In goede staat.
Hoge Chinese houtgestoken hocker met marmeren blad en floraal decor. Gesigneerd. Afmeting: 92 x Ø 32 cm. In goede staat.
19e Eeuwse marmeren buste van Caesar Augustus. Kleine chip neus. Afmeting: 15 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke zilveren pronkbeker, 800/000, met deksel. Beker op ronde voet, versierd met een cartouche met putti, vier opgesoldeerde vrouwfiguren, en floraal gedreven bewerking. Met op het deksel een adela...
Geelgouden slagring, 585/000, met diamant en parel. Slagring met aan weerskanten in de band 4 diamanten met een oudslijpsel. Aan de uiteinde van de slag is aan de ene zijde een diamant met oud briljan...
Drie delen antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Familie Rose kopje met groene glazuur, floraal + bodemmerk. Twee schotels, republiek, geisha's in tuin decor + tekst + bodemmerk. Afmeting: ø 9,5 - ...
Handingekleurde Japanse gesigneerde prent. Figuren te paard. In wortelnoten lijst. Afmeting: H 53 x B 71 cm. In goede staat.
Antieke terracotta Friedrich Goldscheider Wien Jugendstil buste. Ontwerp Van Steen. Meisje in klederdracht. Afmeting: 39 x 37 x 21 cm. In goede staat.
Antieke vruchtenhouten religieus snijwerk. Circa 1900. Afmeting: 45 x 50 x 6 cm. In goede staat.
Antiek miniatuurschilderij met bewerkte messing lijst. Dame met hoed. Mooie kwaliteit. Gesigneerd. M. Rogé. Afmeting: Ø 4 cm. In goede staat.
Collier van grijze cultivé parels, wat grillig gevormd, ø 6,5-7mm, bevestigd aan een zilveren sluiting, 835/000, in bloemvorm met een witte parel. lengte 56 cm. In goede staat.