Map vol met plated souvenir theelepels, sommige met reclame etc. 20e Eeuw. Afmeting: 8 x 28 x 32 cm. In goede staat.
Lot divers antiek tin. Onder andere: Vier maten, twee kraantjeskannen, één eikeltjeskan. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 11 - 17 cm. In goede staat.
Composiet figuur. Discuswerper. 20e Eeuw. Albast effect. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Twee antieke oranje koningshuis prenten in gouden lijst. Jubileum. Eén maal Wilhelmina, 1898 - 1923. Eén maal stamboom oranje, 1901 - 1920. Afmeting: 38 - 52 cm. In goede staat.
Antieke houtgestoken Schwarzwalder barometer met thermometer, ranken decor. Circa 1900. Afmeting: L 50 cm. In goede staat.
Drie oude goudkleurige lijsten met passe partout + glas. Afmeting: H 83 x 96 cm. In goede staat.
Drie maal Duits antiek. Bestaande uit: Mondgeblazen klepkan met tinnen deksel, anno 1873. Menage met keramiek, circa 1920. Onderzetter met keramiek, circa 1920. Afmeting: 18 - 29 cm. In goede staat.
Grote antieke Engelse gietijzeren kruideniersweegschaal met messing wijzerplaat. Salter Trade Spring Balance. Afmeting: 42 x 41 x 30 cm. In goede staat.
Drie oude Duitse blikken spaarpotten. Bestaande uit: Rijks postspaarbank, Made in Germany, circa 1920 en kluis-model, Western Germany. Circa 1950. Afmeting: 10 - 13 cm. In goede staat.
Antieke messing bureaulamp met facet geslepen glazen kap. In hoogte verstelbaar. Circa 1920. Afmeting: 56 cm. In goede staat.
Groot lot divers speelgoed. Actie figuren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 20 - 30 cm. In goede staat.
Wortelnoten met eiken Art Deco tafelklok met chroom. Circa 1935. Afmeting: 22 x 38 x 14 cm. In goede staat.
Twee moderne metalen sculpturen met natuurstenen basement. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 18 - 42 cm. In goede staat.
Twee delen antiek kristal. 19e Eeuw. Eén maal tazza. Eén zware ruitgeslepen schaal. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 27 - 46 cm. In goede staat.
Vier porseleinen figuren. 20e Eeuw. Twee maal bisquit porseleinen dames, één arm gelijmd. Dame + heer met instrumenten, goed. Afmeting: 16 - 20 cm. In redelijk/goede staat.
Zes antieke Jugendstil tegels met diverse landschappen decors. Circa 1910. Enkele chip. Afmeting: H 7,7 x B 15 cm. In redelijk/goede staat.
Vier maal antiek Hollands plateel. Bestaande uit: Twee vaasjes, circa 1915, onduidelijk, één chip voet. Eén maal Goedewaagen, decor wapen Ruurlo (distel), goed. Eén bonbonschaal, Plato Gouda. Afmeting...
Aparte keramieken inktpot met floraal decor, messing montuur en porseleinen inktpotten. Circa 1930. Afmeting: 18 x 11 x ø 9 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen gemberpot met zee-gezicht decor. Afmeting: 18 x ø 16 cm. In goede staat.
Antiek 19-delig Japans porseleinen Satsuma servies met draken, goud en figuren. Circa 1920. Afmeting: 9 - 25 cm. In goede staat.
Lot met drie delen zilver, 835/000, met een ovale asbak met voorstelling, ontbreekt een klein stukje uit de rand, een suikerlepel met graveerwerk en getorste steel, een suikerschep met ronde bak en ee...
Zilveren choker, 925/000, met een v-vormig middenstuk met geoxideerde en vergulde stukken bezet met markesiet. 39-42 cm. ca 12,4 gram. In goede staat
Bijbel, het nieuwe testament, met lederen omslag voorzien van een zilveren gecontourneerd slot met getrembleerde bewerking. 9x13x4,5cm. Omslag wat ingescheurd verder in goede staat.
Fraaie zilveren manchetknopen, 835/000, met een bewerkte rand en in het midden een cabouchon geslepen barnsteen. Grootte ø 22 mm. ca 18,2 gram. Importeursteken: D. van der Scheer, Oegstgeest, 1953-197...