This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

44. Aprilveiling 2020

AD-

Auction on Thursday, April 23, 2020 from 10:00

Completed | Default auction

Art Deco bijzettafel
Starting price 40 EUR

Eikenhouten Art Deco bijzettafel. Circa 1930. Afmeting: H 66 x ø 65 cm. In goede staat.

Antieke bijzettafel
Starting price 40 EUR

Antieke eikenhouten bijzettafel met etage. Circa 1920. Afmeting: 37 x 46 x 46 cm. In zeer goede staat.

Engelse wastafel
Result: 90 EUR

19e Eeuwse Engelse mahoniehouten wastafel met lade. Afmeting: 80 x 92 x 51 cm. In goede staat.

Engelse tiltop tafel
Starting price 80 EUR

19e Eeuwse Engelse mahonie tiltop tafel met ovaal blad. Afmeting: 76 x 76 x 55 cm. In goede staat.

Louis Quinze kabinet
Starting price 700 EUR

18e Eeuws Hollands wortelnoten Barok, Louis Quinze kabinet met origineel verguld bronzen beslag en klauwpoten. Ongerestaureerd. Afmeting: 235 x 180 x 64 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke halspiegel
Starting price 40 EUR

Antieke eikenhouten halspiegel met facet geslepen glas. Circa 1910 -1920. Afmeting: H 127 x B 65 cm. In goede staat.

Spiegel-bonheur, 1870
Result: 300 EUR

Prachtige Hollandse mahoniehouten Louis Philippe spiegel-bonheur met originele tollen en kroon. Circa 1870. Afmeting: 228 x 113 x 52 cm. In zeer goede staat.

Engelse secretaire, 1920
Result: 60 EUR

Antieke Engelse eikenhouten secretaire met origineel beslag en getorste poten. Circa 1920. Afmeting: 106 x 80 x 48 cm. In goede staat.

19e Eeuwse ovale eettafel
Starting price 150 EUR

19e Eeuwse Hollandse ovaal gecontourneerde eettafel met houtgestoken 4-spant poot. Rozen decor. Blad goed, poot lichte fineer schade. Afmeting: 67 x 125 x 98 cm. In goede staat.

18e Eeuws mahoniehouten gebombeerd kabinet
Starting price 650 EUR

18e Eeuws Hollands mahoniehouten gebombeerd kabinet met prachtig snijwerk en klauwpoten. Kleinere beschadigingen. Afmeting: 245 x 205 x 66 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke halve maantafel
Result: 160 EUR

Antieke Hollandse eikenhouten Louis Seize-stijl halve-maan tafel met lade. Circa 1900. Afmeting: 85 x 70 x 35 cm. In goede staat.

Notenhouten tafel, 1880
Result: 100 EUR

Duitse notenhouten Gründerzeit tafel. Circa 1880. Afmeting: 75 x 115 x 98 cm. In zeer goede staat.

Engelse schrijftafel
Result: 120 EUR

19e Eeuwse Engelse mahoniehouten schrijftafel met drie lades en schrijfleer. Zonlicht-schade. Afmeting: 75 x 120 x 54 cm. In redelijk/goede staat.

Hollandse wandvitrine
Result: 120 EUR

19e Eeuwse grote wortelnoten wandvitrinekast. Afmeting: 80 x 94 x 25 cm. In goede staat.

Engelse lectuurbak met lade
Result: 50 EUR

Engelse mahoniehouten lectuurbak met lade. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 61 x 50 x 39 cm. In goede staat.

Engelse speeltafel
Result: 150 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten speeltafel met velours op blad. Circa 1890. Afmeting: 75 x 90 x 47 cm. In goede staat.

Eiken boekenkast
Starting price 250 EUR

Hollandse eikenhouten open boekenkast. Geheel staand op zwarte bolpoten. Kast heeft vijf legplanken en twee lades. Circa 1880. Afmeting: 210 x 169 x 68 cm. In goede staat.

Italiaanse spiegel met lampen
Result: 150 EUR

Italiaanse spiegel met twee lampen. Tweede helft 20e eeuw. Kunststof. Afmeting: H 108 x 72 cm. In goede staat.

3x Antieke Engelse stoelen
Result: 150 EUR

Drie antieke Engelse mahoniehouten stoelen met goede stoffering. Schellak. Circa 1870. Afmeting: 88 x 47 x 54 cm. In goede staat.

2x Neo Gotische meubels
Starting price 100 EUR

Twee Neo Gotische eikenhouten meubelen. Tweede helft 19e eeuw. Eén maal kastje met briefpanelen. Eén maal bijzettafel. Afmeting: 94 x 40 x 60 cm. In goede staat.

Mahonie kastje
Result: 60 EUR

Mahoniehouten één-deurs Louis Philippe kastje. Circa 1870. Afmeting: 60 x 50 x 39 cm. In goede staat.

Eiken bar of TV kast
Starting price 100 EUR

Massief eikenhouten bar of tv kast met opklapbare klep en twee lades in engelse stijl gemaakt met mooie patina 2oe eeuws in zeer goede staat 125x93x60 cm

Antieke boekenkast, 1900
Result: 180 EUR

Antieke notenhouten boekenkast met verstelbare schappen en kuif. Circa 1900. Afmeting: 275 x 41 x 31 cm. In goede staat.

Bijzettafel, 1860
Starting price 150 EUR

Hollandse notenhouten Willem III bijzettafel met 4-spant poot en gecontourneerd blad. Circa 1860. Afmeting: 76 x 59 x74 cm. In goede staat.