Bruin lederen fauteuil met koperen nagels en houten poten. 20e Eeuw. Afmeting: 92 x 85 x 112 cm. In goede staat.
Twee Oosterse teakhout gesneden bijzettafels. 20e Eeuw. Afmeting: 35 x 50 x 50 cm. In goede staat.
19e Eeuws Hollands Hindelopen beschilderd Biedermeier scheepskastje. Dubbelzijdig met lade en deurtje. Circa 1870. Afmeting: 76 x 38 x 90 cm. In goede staat.
18e Eeuwse eikenhouten vier-laden Barok commode met prachtig bronzen beslag. Afmeting: 95 x 55 x 95 cm. In goede staat.
Antiek Duits notenhouten Gründerzeit dressoir met volle zuilen, drie deuren en drie lades. Afmeting: 80 x 158 x 79 cm. Breedte rugwand: 150 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten Oosterse hangvitrinekast met front van bladgoud. Afmeting: 73 x 70 x 30 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten Neo Renaissance één-deurs kussenkast met bolpoten. Circa 1880. Afmeting: 165 x 100 x 50 cm. In goede staat.
19e Eeuwse iepenhouten schommelstoel. Afmeting: 90 x 70 x 50 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse koloniale teakhouten Barok secretaire met klauwpoten. Afmeting: 105 x 116 x 60 cm. In goede staat.
19e Eeuws notenhouten schrijfbureau met origineel bronzen beslag. Afmeting: 120 x 115 x 72 cm. In goede staat.
Art Deco-stijl palissanderhouten boekenkast met verstelbare schappen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 150 x 134 x 40 cm. In goede staat.
Antieke Franse notenhouten bijzettafel met marmeren blad en vergulde ornamenten. Circa 1900. Afmeting: 77 x 31 ø cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten etagiere tafel met gecontourneerde bladen en houtgestoken voet. In hoogte verstelbaar. Afmeting: 73 x 63 x 43 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse zeldzame Engelse palissanderhouten naaitafel met intarsia en 3-spant voet. Octagonaal. Afmeting: 73 x 43 x 43 cm. In goede staat.
Duitse wortelnoten Gründerzeit naaitafel met wortelnoten binnenleven. Circa 1880. Afmeting: 80 x 50 x 40 cm. In zeer goede staat.
Antieke houten piedestal in marmer-look. Circa 1900. Afmeting: H 106 cm. In goede staat.
Eikenhouten vier-laden Empire commode met messing capitellen, volle zuilen en origineel beslag. Zoldervondst. Afmeting: 103 x 96 x 50 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten boekenmolen met intarsia bovenop. Circa 1900. Afmeting: 68 x 46 x 47 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Mechelse eiken vitrinekast met fruitdecor en leeuwenkoppen. Circa 1870. Afmeting: 142 x 80 x 37 cm. In redelijk/goede staat.
Vier 19e eeuwse Engelse mahoniehouten stoelen met petit point bekleding. Afmeting: 90 x 54 x 44 cm. In goede staat.
Vroeg Engelse mahoniehouten hangoor-tafel met lade. Circa 1800. Afmeting: 71 x 96 x 112 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten Empire commode met vier laden. Afmeting: 102 x 49 x 95 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse stucwerk spiegel met putti, guirlandes en dubbel facet geslepen spiegel. Circa 1870. Oudere restauratie. Afmeting: H 120 x B 70 cm. In goede staat.
Duitse notenhouten Gründerzeit speeltafel met snijwerk. Circa 1890. Afmeting: 77 x 82 x 98 cm. In zeer goede staat.
17e - 18e Eeuwse Hollandse eikenhouten dekenkist met gestoken panelen. Renaissance. Afmeting: 72 x 118 x 57 cm. Slot mist, verder in goede originele staat.
19e Eeuws mahoniehouten Louis Seize damesbureau met bandintarsia. Afmeting: 76 x 90 x 47 cm. In goede staat.
Vier antieke Franse eikenhouten gestoken stoelen met ranken decor en velours stoffering. Circa 1880. Afmeting: 110 x 55 x 36 cm. In goede staat.
Antiek Frans damesbureau met bronzen beslag en florale intarsia. Lichte fineerschade. Circa 1890. Afmeting: 86 x 68 x 43 cm. In goede staat.
Antiek Engels eikenhouten rolbureau. S-model. Circa 1920. Afmeting: 110 x 121 x 76 cm. In goede staat.
Oosterse teakhouten salontafel met floraal snijwerk. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 35 x 100 x 50 cm. In goede staat.
Macassar Art Deco-stijl salontafel. Circa 1930. Afmeting: 52 x 80 cm ø. In goede staat.
Eikenhouten Duits Gründerzeit dienblad op klapstel. Circa 1880. Afmeting: 85 x 80 x 50 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Hollandse mahoniehouten naaitafel met mooi binnenleven en wolhouder. Afmeting: 73 x 49 x 40 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse eikenhouten naaitafel. Circa 1900. Afmeting: 74 x 72 x 44 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuwse Hollandse wortelnoten theetafel met klauwpoten. Afmeting: 74 x 83 x 49 cm. In goede staat.
Vier antieke notenhouten Rococo-stijl stoelen met goede velours stoffering. Circa 1900. Afmeting: 92 x 40 x 50 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Louis Philippe tafel. Circa 1870. Oudere restauraties. Afmeting: 72 x 115 cm. In redelijke staat.
Oude Franse boeren wijnspinde. Antiek hout. Mooie patina. Afmeting: 157 x 72 x 37 cm. In goede staat.
Vier-delige 19e eeuwse handbeschilderde mini-tafelset met bloemen decor. Afmeting: 65 - 72 cm. In goede staat.
Oosterse houtgestoken piedestal met olifant. 20e Eeuw. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten wandvitrinekast. Afmeting: 92 x 85 x 18 cm. In goede staat.
Engelse tafel, mahoniehout met intarsia en koperen omranding, regency stijl 20e eeuw 79x91cm Cond:G
19e Eeuws notenhouten voetenbankje met snijwerk en velours stoffering. Afmeting: 50 x 66 x 40 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse vurenhouten vitrine opzetkast. In bierverf. Circa 1850. Afmeting: 207 x 115 x 52 cm. In goede staat.
Antieke donker gebeitste piedestal. Circa 1880. Afmeting: 112 x 32 x 32 cm. In goede staat.
Massief eikenhouten salontafel met lades. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 52 x 70 x 121 cm. In goede staat.
Houtgestoken Oosterse teakhouten bijzettafel in trommelvorm. Krimpnaad. Afmeting: 58 x ø 60 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten theetafel met lade, bronzen beslag en klauwpoten. Circa 1880. Afmeting: 73 x 73 x 50 cm. In goede staat.
Oosterse houtgestoken kampferkist met rondom figuren in landschappen decor. 20e Eeuw. Afmeting: 41 x 76 x 38 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten Biedermeier spiegel. Circa 1870. Afmeting: H 128 x B 58 cm. In goede staat.
Antieke kopergeslagen rooktafel. Circa 1930.met daarop 2 messing dekseldoosjes, Afmeting: 60 x ø 61 cm. In goede staat.
Grote antieke teakhouten eettafel. Circa 1900. Afmeting: 80 x ø 140 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten gestoken spiegel met facet slijpsel. Circa 1900. Afmeting: 99 x 97 x 7 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse kleine Engelse mahoniehouten tiltop-tafel. Afmeting: 72 x 42 x 56 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten pianokruk. Circa 1900. Afmeting: 47 x ø 34 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse Neo Renaissance dekenkist met snijwerk. Afmeting: 76 x 110 x 57 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse vergulde spiegel met snij en stucwerk. Met facet geslepen spiegel. Afmeting: H 157 x B 64 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten gotische-stijl kist met snijwerk. Circa 1900. Afmeting: 60 x 42 x 99 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten armleunstoel met petit point stoffering. Afmeting: 90 x 60 x 60 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Louis Seize-stijl fauteuil van notenhout, met goede stoffering. Afmeting: 96 x 67 x 80 cm. In goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten hoekvitrinekast met Hindelopen beschilderde kapstok. Afmeting: 70 x 57 x 32 cm. / 30 x 110 x 10 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse wortelnoten theetafel met bronzen beslag. Afmeting: 72 x 78 x 50 cm. In goede staat.
Eikenhouten Jugendstil theekastje met facet geslepen glas. Circa 1915. Afmeting: 76 x 78 x 42 cm. In goede staat.
Eikenhouten boekenkast met schuifdeuren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 89 x 48 x 114 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten theekastje met facet geslepen glas en afneembaar dienblad. Circa 1915. Afmeting: 71 x 66 x 44 cm. In goede staat.
Hollandse 19e eeuwse mahoniehouten schrijftafel met lade en wangen. Circa 1870. Louis Philippe. Afmeting: 70 x 60 x 98 cm / 70 x 60 x 148 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse eikenhouten kist met snapslot. Geen sleutel. Afmeting: 50 x 118 x 57 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten koloniale trumeau met snijwerk en klauwpoten. Afmeting: 70 x 110 x 48 cm. In goede staat.
Houten bloemenzuil. Eind 19e eeuw. Balustervormig met ronde sokkel op drie pootjes. Afmeting: H 123 cm.
Antiek 19e eeuws mahoniehouten oorfauteuil met goede velours stoffering. Afmeting: 120 x 48 x 86 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten vitrinekastje. Circa 1930. Afmeting: 61 x 42 x 60 cm. In goede staat.
Mahoniehouten theekastje met afneembaar presenteerblad. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 77 x 65 x 40 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten bijzettafel. Circa 1900. Afmeting: 66 x 60 x 45 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten piedestal. Circa 1880. Afmeting: 100 x 27 x 27 cm. In goede staat.
Franse mahoniehouten bijzettafel met vergulde bronzen monturen en roodbruin gecontourneerd marmeren blad. Circa 1900. Afmeting: H 75 x ø 46 cm. In goede staat.
Wortelnoten orgelgebogen commode met messing beslag en klauwpoten. 20e Eeuw. Afmeting: 70 x 83 x 42 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke houtgestoken spiegel met floraal decor en klapstandaard. Circa 1910. Afmeting: H 77 x B 50 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten gestoken Renaissance-stijl kapstok met leeuwenkoppen. Circa 1880. Afmeting: 42 x 120 x 13 cm. In goede staat.
Twee eikenhouten piedestals. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 56 - 64 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten toiletspiegel met opbergvak. Achterste pootjes missen. Verder in goede staat. Afmeting: 80 x 80 x 30 cm.
Antieke Franse notenhouten tafel met kruispoot verbinding. Napoleon III. Circa 1870. Afmeting: 67 x 107 x 62 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten gebogen commode op hoge poten. Met messing beslag. Circa 1900. Afmeting: 75 x 34 x 52 cm. In goede staat.
Oude Louis Quinze-stijl armleunstoel met voetenbank. 20e Eeuw. Afmeting: 90 x 60 x 62 cm. In goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten Hollandse Barok-stijl wandvitrine. Afmeting: 75 x 69 x 23 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten butlertray/hoeketagiere met lade. Afmeting: 80 x 57 x 42 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Louis Seize-stijl rolluikkastje. Circa 1900. Afmeting: 72 x 66 x 42 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten voltaire met goede velours stoffering. Afmeting: 97 x 70 x 64 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten facet geslepen spiegel. Circa 1900. Afmeting: H 72 x B 94 cm. In goede staat.
Louis Seize-stijl commode. Gefineerd. Circa 1900. Afmeting: 95 x 120 x 64 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten penantkast met opstand, kroon, marmeren blad, en heel apart... met twee schuifdeuren! Circa 1860. Afmeting: 180 x 120 x 50 cm. In redelijke staat.
Mahonie spiegel met adelaar. Midden 20e eeuw. Met geschulpte wandplaat en goudkleurige adelaar versierd. Afmeting: H 84 x B 46 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Gründerzeit notenhouten penantkast. Circa 1880. Afmeting: 80 x 47 x 80 cm. In goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten Renaissance-stijl turfkist. Afmeting: 60 x 58 x 38 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Barok-stijl hangvitrinekast. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 71 x 65 x 26 cm. In goede staat.
Drie antieke hockers, bijzettafeltjes. Eiken + notenhout. Circa 1900. Afmeting: 37 - 47 cm. In goede staat.
Engelse mahoniehouten 30er jaren butlertray. Opklapbaar. Afmeting: 95 x ø 21 cm. In goede staat.