Grote 19e eeuwse vergulde spiegel met snij en stucwerk. Met facet geslepen spiegel. Afmeting: H 157 x B 64 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten armleunstoel met petit point stoffering. Afmeting: 90 x 60 x 60 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Louis Seize-stijl fauteuil van notenhout, met goede stoffering. Afmeting: 96 x 67 x 80 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse wortelnoten theetafel met bronzen beslag. Afmeting: 72 x 78 x 50 cm. In goede staat.
Eikenhouten boekenkast met schuifdeuren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 89 x 48 x 114 cm. In goede staat.
Hollandse 19e eeuwse mahoniehouten schrijftafel met lade en wangen. Circa 1870. Louis Philippe. Afmeting: 70 x 60 x 98 cm / 70 x 60 x 148 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse eikenhouten kist met snapslot. Geen sleutel. Afmeting: 50 x 118 x 57 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten gestoken spiegel met facet slijpsel. Circa 1900. Afmeting: 99 x 97 x 7 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse kleine Engelse mahoniehouten tiltop-tafel. Afmeting: 72 x 42 x 56 cm. In goede staat.
Houtgestoken Oosterse teakhouten bijzettafel in trommelvorm. Krimpnaad. Afmeting: 58 x ø 60 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten theetafel met lade, bronzen beslag en klauwpoten. Circa 1880. Afmeting: 73 x 73 x 50 cm. In goede staat.
Oosterse houtgestoken kampferkist met rondom figuren in landschappen decor. 20e Eeuw. Afmeting: 41 x 76 x 38 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten Biedermeier spiegel. Circa 1870. Afmeting: H 128 x B 58 cm. In goede staat.
Oosterse houtgestoken piedestal met olifant. 20e Eeuw. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.