Prachtig keramieken Art Nouveau, Jugendstil klokkenstel met messing monturen. Circa 1915. Met achtdaags Frans uurwerk en halfuur-slag op bel. Afmeting: 33 - 45 cm. In goede staat.
Kleine oude mini-reiswekker. Messing met porseleinen plaquettes + seconden en dagaanduiding. 20e - 21e Eeuw. Afmeting: 6 - 8 cm. In goede staat.
Zilveren soeplepel, 833/000, model Haags Lofje. MT.: Gerritsen en van Kempen, Zeist, jl.: p: 1925. 27 cm. ca 230 gram. In goede staat
Horloge met geelgouden kast, 585/000, Viking, mechanisch 14x14mm, voorzien van plated fixoflex band.
Art Deco kristalglazen stopkaraf met zilveren hals. Gehalte 800. Circa 1930. Stop van karaf beschadigd. Afmeting: H 23,5 cm. In redelijk/goede staat.
Geelgouden broche, 585/000, in bloemvorm voorzien van 3 gesneden bloedkoralen in de vorm van rozenknoppen. 32x33mm, ca 7,9 gram. In goede staat
Twee maal antiek tin. Circa 1800. Bestaande uit: Eén nachtspiegel (toilet). Eén bolle kruik. Afmeting: 17 - 44 cm. In goede staat.
Grote antieke koperen hangpetroleumlamp met kaarskandelaren. Circa 1900. Afmeting: 70 x ø 60 cm. In goede staat.
Antieke majolica petroleumlamp. Circa 1900. Historisme. Glazen oliereservoir kapot + majolica onderbrander gelijmd. Afmeting: 60 x 45 cm. In matige staat.
Geelgouden ring, 585/000, met bloedkoraal. Ring met 2 peervormige en 2 ronde bloedkoralen. Versierd met gouden bollen. 20 mm. ø 57mm. ca 6,0 gram. In goede staat
Zilveren houder, 835/000, met blauw glas. Ronde houder met opengewerkt biedermeier motief, vogels, en cartouches met voorstellingen. Voorzien van blauw glazen binnenbak, met chip. ø6,5x7cm.
Zilveren tennisarmband, 925/000, met lila zirconia's. Zogenoemde tennisarmband volledig bezet met lila kleurige rond gefacetteerde zirconia's, ø 2.4 mm. De armband is voorzien van een bakslot en veili...
Hanghorloge, bolmodel 585/000, Bucherer Lucerne, Swiss. ø 17 mm. Mechanisch in goede staat
Armband en collier van bloedkoraal met geelgouden sluiting, 585/000. Armband met kleine tonvormige kralen, ø 3,5mm, bevestigd aan een geelgouden kapitolstok met oog, lengte 17 cm, en een collier van r...
Japanse Nagatina. Hout met messing. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: L 156 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Oosterse messen. Onder andere met leer bekleed. Afmeting: 32 - 46 cm. In goede staat.
Antiek bronzen met gietijzeren kanon met draken. Eind 19e eeuw. Afmeting: 24 x 45 x 17 cm. In goede staat.
Vier Koloniale zilveren rijstkommen, BWG, met gedreven patronen. ø 11x5,5cm. ca 239 gram. Een kom is voorzien van restauratie. In goede staat
Geelgouden koordcollier met hanger, 585/000, lang koordcollier met grote ronde hanger versierd met gegraveerd bloemdecor en een bewerkte rand, ø 41 mm, lengte 60 cm. ca 11 gram. In goede staat.
Prachtige gouden choker, 585/000, met diamant. Choker met omega collier in het midden voorzien van een geel- en witgouden element bezet met een briljant geslepen diamant, 0,18 ct VVSI/TW. Diamonde mod...
Zilveren servies op dienblad, 935/000, met een theekan, melkkan en een suikerbak, voorzien van cannelures. Op een ovaal dienblad met knerrenrand met gravure: Souvenir aan den heer en mevrouw Logeman v...
Zilveren dienblad, 835/000, ovaal gecontourneerd model met een randbewerking. MT.: Wilhelm Binder, Schwabisch Gmund. 44x35cm. ca 913 gram. In goede staat
Fraaie geelgouden choker, 585/000, met vlakke schakels, in het midden uitlopend in 2 rijen. Breedte schakel 3,5mm. Voorzien van bakslot en veiligheid. ca 27,4 gram. In goede staat
Bijzondere zilveren muziekdoos, 925/000, rechthoekige muziekdoos, met vogeltje, versierd met putti en floraal decor. Op de doos staat een putto met stok. De doos is bevestigd op een zilveren basement ...