Oude Chinees porseleinen kom met gele glazuur en draken decor + zes-tekens bodemmerk, oude haarlijn. In redelijk/goede staat. 6xø11,5cm.
Uitgebreid Villeroy en Boch servies met blauw floraal decor. Circa 1980. Bestaande uit: Theekan, koffiekan, melk/suiker set, cakeschaal, 2 ovale schalen, 6 kommen, 4 soepkommen, 2 diepe schalen, 1 dek...
Jugendstil-stijl polychrome genummerde Majolica jardiniere met florale decor. 20e Eeuw. Afmeting: 38 x 37 x 20 cm. In goede staat.
Set van drie Jugendstil-stijl genummerde Majolica bloemvazen met polychrome florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: 38 x 23 x 16 cm ø. In goede staat.
Drie oude porseleinen kommen op hoge voet. Diverse decors en bodemmerken. Afmeting: 11 x 15,3 cm ø + 10,3 x 17,5 cm ø + 18,5 x 14,5 cm ø. In goede staat.
Vier 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen borden met landschap en pagode decor. Drie borden lichte chips rand. Eén bord gaaf. Afmeting: ø 20,8 cm. In redelijk/goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen schotel met blauwe glazuur. Ongemerkt. Afmeting: ø 28,5 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met landschap decor. Afmeting: ø 29,2 cm. In goede staat.
Drie maal antiek Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: Twee schotels, floraal/figuren/goud decor. Eén kopje, floraal/goud decor. Afmeting: 7,5 - 12 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Delftse Fayence borden. Twee maal met chinoiserie decor. Eén maal gecontourneerd, florale decor. Eén bord twee chips. Eén bord gemerkt IVOH. Afmeting: ø 22 - 23 cm. In goede staat.
Makkums stijl porseleinen vogelkooi plaquette. 20e Eeuw. Afmeting: 25,5 x 24 x 0,7 cm. In goede staat.
Groot antiek Chinees spekstenen figuur. 19e Eeuw. Lachende Chinees met dier. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen dekselpot met oren en figuren in landschap. Iets glazuurschade. Afmeting: 14 x 7 cm ø. In redelijk/goede staat.
Tien antieke Chinees porseleinen kop en schotels met vazen en landschappen decor. Circa 1880. Drie schotels haarlijn. Afmeting: 5,5 - 13 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oude Duitse Meissen porseleinen kratervazen met roze rozen en goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 19 x 11 cm ø. In goede staat.
Drie maal oud Chinees porselein. Bestaande uit: Bord met haan, bodemmerk. Bord met tuin, bodemmerk. Schenkkannetje, haarscheur. Afmeting: ø 18 cm. + 15 x 6,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Grote Duitse E.N.S. Volkstedt porseleinen figurengroep. Twee kieviten. 20e Eeuw. Afmeting: 24 x 30 x 11 cm. In goede staat.
Weens gemerkte porseleinen figurengroep. Mogelijk Thüringen of Wenen. 20e Eeuw. Aanzoek romantisch paar. Hoofdtooi vrouw beschadigd. Afmeting: 22,5 x 21 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Vier plaquettes van Hummel. Gemaakt door Goebel. Diverse afbeeldingen. Eén jongen op hek, bang voor kikker. Jongen en meisje bij raam met bloemen. Jongen met postkoets en twee paarden. Vier zingende j...
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen kastkommen met Amsterdams Bont decor. Eén kom haarlijn. Afmeting: 7,5 x 14,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Lot van veertien diverse Hollandse tegels. 18e - 19e Eeuw. Onder andere: Tweemaster etc. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijke staat.
17e Eeuwse Hollandse polychrome wandtegel met duif. Minimale glazuurschade. Afmeting: 13,3 x 13,3 x 1,4 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Delftse polychrome borden met florale decor. Drie gemerkt, de Paauw? Randglazuur schades. Afmeting: ø 22 - 23 cm. In goede staat.
Vijf oude Chinees porseleinen borden, koekoek in het huisje met paradijsvogels decor. Afmeting: ø 18 - ø 22,5 cm. In goede staat.
Drie beeldjes van Hummel gemaakt door Goebel. Bestaande uit: *Jongen met postkoets, nr. 226. *Jongen met biggetjes, nr. 66. *Jongen en meisje zwaaiend, nr. 72. Afmeting: 12 - 13 cm. In goede staat.
Acht maal oud/antiek Chinees/Japans porselein. Eén maal Imari bloempot, floraal/goud decor. Twee maal kop en schotels, Chinees Imari, 18e eeuw, één kopje haarlijn. Eén Familie Rose trekpot, floraal, v...
Twee grote antieke Chinees porseleinen theepotten met medaillons en met florale decor. Eén tuit minimale chips. Afmeting: 16 x 11 cm ø. In goede staat.
Vier antieke Kantonese/Chinese vazen met krijgers decor. Twee groten gaaf. Eén kleinere gelijmd. Eén kleinere chip. Afmeting: 19 - 25,5 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Chinees porseleinen vaas met groen craquele glazuur en oren. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
19e Eeuwse handbeschilderde porseleinen Franse schaal met zilveren beugel. Landschap met figuren, koeien en goud decor. Afmeting: ø 25 cm. In goede staat.
Lot diverse oude/antieke Hollandse wandtegels. 18e Eeuw / 20e Eeuw. Onder andere: Tichelaar, putti, spelende kinderen, mangaan. Afmeting: circa 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf Hummel figuren van Goebel. Bestaande uit: *Jongen met laarzen en damesschoenen, nr. 143. *Beeldengroep van twee zingende jongens, nr. 130. *Jongen met lantaarn en hellebaard, nr. 9. *Jongen met b...
Grote Hummel beeldengroep van Goebel. Jongen en meisje lopend op brug, nr. GCD 295 (472). Afmeting: 20,5 x 15,5 x 13,5 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen Gendi schenkkan met zilveren montuur, landschappen in medaillons, en florale decors. Hals ingekort. Afmeting: 26 x 12,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Grote Duitse Meissen porseleinen dekselterrine met Zwiebelmuster decor. 20e Eeuw. Afmeting: 29 x 37 x 23 cm. In goede staat.
Lot Duitse Meissen porseleinen kop/schotels. Eerste helft 20e eeuw. Eén chip. (7x) 6x set. Afmeting: 5 -12 cm. In goede staat.
Twee maal Duits porselein. Eén maal K.P.M. sauciere, floraal, vlinder en goud decor, circa 1900. Eén maal sauciere lepel, ongemerkt, K.P.M.-decor. Afmeting: 20 - 26 cm. In goede staat.
Grote 18e - 19e Eeuwse Chinese Imari porseleinen schotel met tuin, paradijsvogel en goud decor. Afmeting: ø 31 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met florale, roofvogels en goud decor. Afmeting: 4,8 x 10,8 cm ø. In goede staat.
Twee maal oud/antiek Chinees porselein. Eén maal 18e eeuws melk en bloed pijpvaas met zilver floraal decor, chip bodemrand. Eén maal gemberpot, floraal goud, rood bodemmerk. Afmeting: 12 - 19 cm. In r...
Oude Chinese Yixing theepot met bodemmerk en goudlak decor. Mooie kwaliteit. Afmeting: 7 x 12 x 7,5 cm ø. In goede staat.
Twee maal antiek Chinees porselein. Eén maal kleine Imari trekpot, minimale chip deksel. Eén maal Familie Rose kopje + deksel. Republiek + tekst + bodemmerk. Afmeting: 6 x 6,5 cm ø./ 9 x 13 x 7,5 cm ø...
Antieke Delftse Porceleyne Fles Fayence jardiniere met florale flacons. Circa 1900. Afmeting: 15 x 38 x 20 cm. In goede staat.
Zes Hummel figuren van Goebel. Bestaande uit: *Jongen met stok, nr. 16. *Zittend meisje met fluit, nr. 391. * Meisje met kuikentjes, nr. 385, eerste uitgave. *Meisje met mand, nr. 479. *Zittend jonget...
Beeld van Goebel. Ontworpen door Charlot Byi met nummer 32. Moeder en kind bij duiventil. Afmeting: 27 x 12,5 x 8 cm. In goede staat.
Drie-delig 18e eeuws Chinees porseleinen kaststel. Floraal + goud decor. Bodemrand dekselvaas chips. Afmeting: 17,5 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen borden. Eén maal 18e eeuw, Familie Rose, floraal, gecontourneerd, Lowestoft. Eén maal 18e eeuws blauw/wit bloemvaas decor. Lichte randschade. Afmeting: 22,7 - 25,2 cm....
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselvaasjes met geisha's en florale decor. Deksels beschadigd. Afmeting: H 13 cm. In redelijke staat.
Groot antiek Duits porseleinen Stadt Meissen diepe schaal met Zwiebelmuster decor. Circa 1930. Afmeting: ø 33 cm. In goede staat.
Grote oude/antieke Japans porseleinen Geisha. Handbeschilderd met goud decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 36 cm. In goede staat.
Twee Samson porseleinen sierschotels met wapen, goud en florale decor. Circa 1900. Afmeting: ø 24 cm. In goede staat.
Vijftien delen antiek Chinees porseleinen kop en schotels. Divers. 18e - 19e Eeuw. Zeven delen goed, rest beschadigd. Afmeting: 6 - 13 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Chinese terracotta voetschaal met craquele glazuur en karper decor. Afmeting: 8 x 11,4 cm ø. In goede staat.
Uitgebreid Engels servies. Bestaande uit: Theepot, melk + suiker op tablet, 40 kop/schotels, ontbijtborden etc. Gemerkt Paragon Tree of Kashmir + extra 11 kop/schotels Paragon Tapestry Rose. Enkele ch...
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met boom/lotusbloemen decor. Enkele minimale chips. Afmeting: ø 22,7 cm. In goede staat.
Vier Chinees porseleinen borden met blauw decor. Twee identieke florale borden goed, andere twee chip. Afmeting: ø 20 - 27 cm. In redelijk/goede staat.
Vier Hummel beeldjes van Goebel. Bestaande uit: *Spaarpot meisje bij schoorsteen, nr. 118. *Jongen met sterrenkijker, nr. 132. *Jongentje als bergbeklimmer, nr. 315. *Jongetje met geweer en trommel, b...
Zes maal Duits Meissen Zwiebelmuster porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: Drie borden, twee schotels en één kopje. Eén bord heeft haarscheur, rest goed. Afmeting: 8 - 25 cm. In goede staat.
Vier maal 18e eeuws Chinees Imari porseleinen kop en schotels, floraal. Afmeting: 4 - 11 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen vaas met vazen en bloemen decor. Chip randglazuur bovenrand. Vier-tekens bodemmerk. Afmeting: 27 x 11,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Drie Hummel figuren van Goebel. Bestaande uit: *Jongen zittend aan tafel met boek en hondje, nr. 306. *Meisje bij hek met zwaan en vogeltje, nr. 344. *Meisje doet de was, nr. 362. Afmeting: 10 - 12 cm...
Twee kleine antieke Chinees porseleinen Familie Rose trekpotjes. Met vlinder, florale en goud decor. Circa 1900. Afmeting: 7 - 8 cm.In goede staat.
Twee porseleinen ballerina's. Met goud/bloemen decor. 20e Eeuw. Beschadigingen. Afmeting: H 21 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met kraanvogels in landschap decor en cracked ice glazuur. Twee haarscheuren. Afmeting: 25 x 13,5 cm ø. In redelijke staat.
Lot antiek Chinees porseleinen kop en schotels met bodemmerk. Figuur in tuin met vlinders. Drie schotels haarlijn. Tien kopjes, waarvan vier goed, zes met haarscheuren. Afmeting: 4,5 x 12,5 cm ø. In r...
Hollandse Gouda platelen polychrome vaas. Circa 1915. Decor Violetta. Schilder E.S. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.
Antieke Porceleyne Fles keramieken vaas met Perzisch decor. Gelijmd. Afmeting: 24 cm. In matige staat.
Vijf Hummel beeldjes van Goebel. Bestaande uit: *Jongen met lantaarn en hoorn, nr. 15. *Jongen met paraplu en boek, nr. 320 (eerste uitgave). *Jongen met viool en hondje, nr. 1. *Meisje met bloemenman...
Vijf oude Chinees porseleinen dekselpotjes met diverse blauwe decors. Vier maal zes tekens bodemmerken. Afmeting: 8 - 10 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Imari scheerbekken met florale decor. Chip. Afmeting: 6,5 x 26 cm ø. In redelijke staat.
Antieke Franse Majolica polychrome keramieken schenkeend. Circa 1915. Gemerkt St. Clement France. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Drie Hummel figuren van Goebel. Bestaande uit: *Jongen met verrekijker en haas, nr. 307. *Jongen met viool en hondje, nr. 1. *Meisje wast haar pop in teil, nr. 319. Afmeting: 13,5 cm. In goede staat.
Zes delen antiek Makkum polychrome. Bestaande uit: Kaarskandelaar, dekseldoos, theebus, dekselvaas, schenkkan, dekselschaaltje. Afmeting: 10 - 26 cm. In goede staat.
24 Delen divers Hollands Makkums Fayence. 20e Eeuw. Enkele chip mogelijk. Bestaande uit: Schalen, asbakken, plaquettes, bekers, kopjes etc. Afmeting: 7 - 21 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met florale decor. Eén chip. Afmeting: ø 22,8 cm. In goede staat.
Vier oude porseleinen rookverdrijvers figuren. Zonder electronica. Circa 1930. Afmeting: 17 - 22 cm. In goede staat.
Twee antieke 19e eeuwse Franse vazen met figuren in de stijl van Jacob Petit. Handbeschilderd met florale en goud decor. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen melk en bloed trekpot met florale decor. Chip tuit. Afmeting: 11 x 14 x 9 cm ø. In redelijk/goede staat.
Groot oud/antiek Chinees terracotta lachend varken met medaillon etc. Chip oor. Afmeting: 26 x 30 x 20 cm. In redelijk/goede staat.
Twee maal Chinees porselein. Bestaande uit: Kang Xy schotel, floraal, beschadigd + Kantonese gemberpot, floraal/vogel decor. Afmeting: ø 15 cm / 17 x 13 cm ø. In redelijk/goede staat.
Hollandse Velsen keramieken Art Deco vaas. Nr. 172. Schilder H. Afmeting: 19 x 18 cm ø. In goede staat.
Twee maal 17e - 18e eeuws Chinees porselein met zilveren monturen. Bestaande uit: Schenkkan met fijn geschilderd floraal decor, haarlijnen + handvat gelijmd. Eén kom, kraakporselein, scherf gelijmd. A...
18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi gemerkte kom met Foo-honden en florale decor. Randschades. Afmeting: 7 x 14,7 cm ø. In redelijke staat.
Vijf Hummel figuren van Goebel. Bestaande uit: *Jongen met paraplu en varkentje, nr. 198. *Jongen met geweer, nr. 332. * Jongen met rugzak, nr. 80. *Jongen met paraplu en mand, nr. 79. *Meisje met blo...
Tafellampje van Hummel. Gemaakt door Goebel. Jongen klimt in appelboom voor een hond. Oortje hond gerestaureerd. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Vijf diverse Hummel beeldjes van Goebel. Bestaande uit: *Meisje met korf. *Zittend meisje met strik in het haar. * Meisje met poppenwagen en pop. * Jongen met paraplu en hoed. *Jongen met sjaal, nr. 4...
Grote antieke Chinees porseleinen dekselpot met tekst, figuren en bamboe decor. Rood bodemmerk. Afmeting: 29 x 20 cm ø. In goede staat.
Vijf maal 18e eeuws Chinees porselein met Amsterdams bont decor. Bestaande uit: Kom, haarlijn + drie schotels, kapot + vier kopjes, waarvan één goed. Afmeting: 6 - 15 cm. In redelijke staat.
Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Kang Xi. Met florale decor. Minimale chip rand. Afmeting: ø 21 - 22,8 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen diepe bordjes met tuin decor. Eén minimale chip. Afmeting: ø 16,5 cm. In goede staat.
Duitse Rosenthal porseleinen windhond door M. Valentin. 20e Eeuw. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Twee Hummel figuren van Goebel. Eén maal meisje met ganzen. Chipje aan haar. Afmeting: 19 x 15 cm. Eén maal meisje met kuikens bij hek. Afmeting: 15,5 x 13 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen bord met Amsterdams bont decor. Floraal/goud decor. Afmeting: ø 22,5 cm. In goede staat.
17e Eeuwse Chinese Swatow porseleinen kom met florale decor. Afmeting: 6,5 x 15,5 cm ø. In goede staat.
Oude Chinese porseleinen gemberpot met deksel. Rondom figuren in tuin decor. Afmeting: 15 x 12 cm ø. In goede staat.
Drie maal antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Celadon bord met bodemmerk, vogels, vlinders en floraal decor + gemberpot met houtgestoken deksel, chip bovenrand + 18e eeuwse grote roomkan, Familie...