This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Auction on Friday, June 28, 2019 from 18:00

Completed | Default auction

Schouwstuk met schilderij
Result: 500 EUR

Groot notenhouten schouwstuk met schilderij. 19e - 20e Eeuw. Gemaakt door Jansen en Zonen Amsterdam Hofleveranciers. Schilderwerk gerestaureerd door Teunissen Kunsthandel. Afmeting: 255 x 50 x 150 cm....

A.M. Geijp, Hollands landschap met koeien
Starting price 280 EUR

A.M. Geijp. 1855 - 1926. Hollands landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: 55 x 36 cm. In goede staat.

19e Eeuws kerkelijk ikoon
Result: 50 EUR

19e Eeuws Neogotisch kerkelijk ikoon. Schilderstuk met bladgoud in eiken lijst. Afmeting: 90 x 62 x 50 cm. In goede staat.

C. Kuyp, Boerenhuis met figuren
Result: 100 EUR

Constant Kuyp. 19e Eeuw. Boerenhuis met figuren. Met kapitale lijst. Afmeting: 63 x 45 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Duitse Stainer viool
Result: 100 EUR

Antieke Duitse Stainer viool. Krimpnaadje rechtsonder voorkant. Afmeting: 58 cm. In redelijk/goede staat.

Smeedijzeren tafellamp
Starting price 60 EUR

Smeedijzeren tafellamp met glazen bol (niet origineel). 20e Eeuw. Afmeting H 41 cm. In goede staat.

Franse comtoise,19e eeuw
Result: 50 EUR

19e Eeuwse Franse comtoise met ankergang. Feuille met twee duiven en twee cherubijnkoppen en pronkslangen. Afmeting: 44 x 33 x 17 cm. In goede staat.

Antieke Duitse schoolklok
Result: 60 EUR

Antieke Duitse notenhouten schoolklok met achtdaags-uurwerk, halfuurslag en veerslinger. Afmeting: 13 x 32 cm. In goede staat.

Zuilen pendule , 19e eeuw
Result: 100 EUR

19e Eeuwse palissanderhouten zuilenpendule met florale intarsia. Circa 1870. Wijzerplaat iets beschadigd, uurwerk vervuild. Verder in goede staat. Afmeting: 42,5 cm.

Oude stick barometer
Starting price 60 EUR

Oude Duitse mahoniehouten stickbarometer. Goldtime. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 102 cm. In goede staat.

Jan te Wierik, Fantasie figuur
Starting price 300 EUR

Jan te Wierik. 1954 - 2002 Rekken. Fantasie figuur. Acryl op papier. Afmeting: 18,5 x 27 cm. In goede staat.

2x Antieke beelden, Amerikaanse boksers
Result: 1.100 EUR

Twee grote antieke metalen Amerikaanse boksers op zwart marmeren basement. Door Arthur Waagen. 1869 - 1910. Afmeting: H 71 - 72 cm. In goede staat.

Louis Soonius, Mediterrane vrouw met kruik
Starting price 500 EUR

Louis Soonius. 1917. 1883 - 1956. Mediterrane vrouw met kruik. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 36 cm. In goede staat.

Antieke Franse bronzen pendule, 1880
Starting price 180 EUR

Antieke Franse bronzen historisme pendule. Circa 1880. Met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Met emaille cartouches. Afmeting: 54 x 31 x 13 cm. In goede staat.

Jugendstil regulateur, 1915
Starting price 20 EUR

Duitse eikenhouten Jugendstil regulateur. Circa 1915. Deel houtwerk mist. Afmeting: 70 cm. In redelijke staat.

Perzisch tapijt, 325 x 225 cm
Result: 300 EUR

Groot handgeknoopt Perzisch tapijt met 35 diverse vakken met verschillende afbeeldingen. Onder andere: dieren en bloemen. Afmeting: 325 x 225 cm. In goede staat.

3x Handwerk kleden
Result: 70 EUR

Drie handwerkkleden met floraal decor. Afmeting: 120 x 76 cm + 97 x 96 cm + 123 x 76 cm. In goede staat.

F. Weber, Stadsgezicht
Starting price 140 EUR

F. Weber 1988. Duitse School. Barok stadsgezicht naar oud voorbeeld met vele figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 90 x 90 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Franse comtoise klok
Result: 110 EUR

Grote 18e eeuwse Franse eikenhouten comtoise klok met spillegang. Huwelijk. Met gewichten + slinger. Verder in goede staat. Afmeting: H 250 cm.

Antieke haardset, 1900
Starting price 35 EUR

Antieke ijzeren geëmailleerde haardset in de vorm van een ridder. Vier-delig. Circa 1900. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.

Oude tabakspot + Hero asbak
Starting price 40 EUR

Grote oude Willem II tabakspot met bakeliet deksel + Hero Royal Sphinx Maastricht keramieken asbak. Afmeting: 1 7 -18 cm. In goede staat.

Lot antieke carbidlampen
Result: 130 EUR

Lot diverse antieke carbid en petroleumlampen. Groot formaat. Afmeting: circa 17 - 35 cm. In redelijk/goede staat.

Willem Dooyewaard, Ballerina
Starting price 1.000 EUR

Willem Dooyewaard. 1892 - 1980. Ballerina. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 25 cm. In goede staat.

Emile Thysebaert, Stadsmarkt met paarden en figuren
Starting price 600 EUR

Emile Thysebaert. 1873 - 1963. Belgische School. Stadsmarkt met paarden en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 32 cm. In goede staat.