Collier met bloedkoraal en parels aan een antieke GG 585/000 streekbroche. Collier met vijf rijen bloedkoraal en parel bevestigd aan een sierlijke 19e eeuwse ronde sluiting versierd met bloedkoraal, f...
Decoratief bronzen kanon met annotatie 1670. Circa 1930. Afmeting: 30 x 90 x 30 cm. In goede staat.
Drie antieke geweren. 19e Eeuw. Afmeting: 114 - 137 cm. In matig/redelijke staat.
19e Eeuws dubbelloops pistool met graveringen en twee hanen. Afmeting: L 25,5 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws dubbelloops pistool met graveringen en twee hanen. Afmeting: L 40 cm. In goede staat.
Antiek Duits geëmailleerd reclamebord. Derde Rijk N.S.D.A.P. Beschadigd. Afmeting: 80 x 65 cm. In redelijke staat.
Lot diversen militaria. 20e Eeuw. Bestaande uit: Lantaarn, knijpkat, holster, veldfles, gasbril. Afmeting: 8 - 34 cm. In redelijk/goede staat.
Lot van drie Indonesische krissen. 20e Eeuw. Afmeting: 30 - 45 cm. In goede staat.
Authentieke Duitse bommenwerper hoogtemeter (bakeliet). R. Fuess Berlin Steglitz Höhenschreiber. Afmeting: 16 x 10 x 23 cm. In goede staat.
Authentiek Spitfire vliegtuig compas. Type P.8.M. No.: 135458 B. Afmeting: 8 x 13,5 cm ø. In goede staat.
Collier van bloedkoralen met geelgouden streeksluitig, 585/000. Collier met 4 rijen bloedkoraal, tonmodel ø 5,5mm, voorzien van grote geelgouden streeksluiting in de vorm van een knoop met filigrain e...
Geelgouden oorhaken, 585/000, met bloedkoraal. Ronde oorhaken met zwanenhals voorzien van een ronde bloedkoraal cabouchon. ø oorknop 11,5 mm. ca 2,2 gram. In goede staat
Collier en armband uit bloedkoralen met een geelgouden sluiting, 585/000. Een collier en een armband met 3 rijen ronde bloedkoralen, ø4mm, bevestigd aan een geelgouden sluiting in bloemvorm met in het...
Set gouden sieraden, demi parure, met een armband, broche en oorhangers, in o cassette. Samengesteld, Louis XVI & Art Deco. Armband met een Milanese gevlochten band met bewerking, versierd met een rec...
Bijzondere brede gouden armband, 585/000. Een pennenarmband met ruitvormig geconturneerde schakels deels voorzien van een waaiervormige bewerking. Met bakslot en veiligheid. Breedte 26 mm, lengte 21 c...
Antieke zilveren pronkbeker, 800/000, met deksel. Beker op ronde voet, versierd met een cartouche met putti, vier opgesoldeerde vrouwfiguren, en floraal gedreven bewerking. Met op het deksel een adela...
Authentieke USA Lancaster bommenwerper richtingsmeter. Type: 6A/1302. Afmeting: 11 x 11 cm ø. In goede staat.
Oude/antieke Noord-Afrikaanse kromdolk met gegraveerde metalen schede. Afmeting: L 43 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Indonesische kris met bewerkte houten heft en schede. 20e Eeuw. Afmeting: 52 cm. In goede staat.
Twee oude Indonesische krissen. Eerste helft 20e eeuw. Eén bewerkte schede. Afmeting: 52 - 54 cm. Beide in goede staat.
Drie oude porseleinen vogels. 20e Eeuw. Bestaande uit: Gerold Bavaria Duitsland, zangvogel + Bing & Gröndahl, kip + Bing & Gröndahl, gans. Afmeting: 9 - 12 cm. In goede staat.
Drie Duitse porseleinen plaquettes met goud decor. Royal Tettau Bavaria. Naar ikonen Moskauer Schule. Gelimiteerd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 18 - 24 cm. In goede staat.
Drie antieke tassa's met figuren decor. Twee maal Japan decor, circa 1900, porselein Tirschenreuter Bavaria. Eén maal Fayence Parijs, Reil et Monterran, haarlijn + chip. Afmeting: ø 21 - ø 24 cm. In r...
Vijf maal oud speelgoed. Bestaande uit: Blikken bel, circa 1930 + Gelithografeerde Karl Bub autotunnel, circa 1930 + Twee ballen spelletjes + Foto met grote Mecki. Afmeting: 4 - 18 cm. In redelijk/goe...