Zes glazen stopflacons, allen handbeschilderd met bloem decor. Eerste helft 20e eeuw. Minimale chips mogelijk. Afmeting: H 11 - 19 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi theepot met figuren en florale decors in coulissen. Gemerkt F. Chip dekselrand. Afmeting: 10 x 16 x 10,5 cm ø. In goede staat.
Zeldzame grote Chinees porseleinen 19e eeuwse Familie Rose vaas met gedetailleerde figuren decors, perziken, salamanders, floraal en goud decor. Gerestaureerd. Afmeting: 59 cm. In redelijke staat.
Zeldzaam 18e eeuws Chinees porseleinen bord met haan voorstelling en emaille florale/goud decors. Chicken plate. Afmeting: ø 22,5 cm. In goede staat.
Twee kapitale 19e eeuwse Japanse goud Imari porseleinen dekselvazen met florale, vlinders en vogel decor. Afmeting: 48 x 24 cm ø. In goede staat.
Grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vaas met florale en goud decors. Afmeting: H 35,5 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen rijstkommen met deksel en bodemmerk. Familie Verte. Afmeting: 5,5 x 10 cm ø. In goede staat.
Antieke Chinese balustervormige porseleinen vaas met groene glazuur. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 20 x 10,5 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met florale decors. Eén bord minimale chip. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.