Albert Franke. Duitse school. 'Abstracte compositie. Olieverf op paneel. Paneel bewerkt en beschilderd. Gemengde techniek op paneel. Beschadigd. Afmeting: 90 x 182 cm. In redelijke staat.
Monogram 'C E'. 'Portretten marskramers prik en prak'. 20e Eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.
Gesigneerd P.C. de Bruin. Circa: 1900. 'Zeilboot op meer'. Twee restauraties. Afmeting: 35 x 50 cm. In goede staat.
Johan van Gesine (pseudoniem Cor Bouter, 1888 - 1966). 'Larens interieur, moeder met kinderen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Berry Brugman, 1915, Almelo.'Landschap met zandpad en sloot'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
H.J.T.C. 1992. 'Elegante dame bij houten bruggetje'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
H.J.T.C. 1986. 'Vaas met seringen'. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Reinhold Grohmann Berlin 1877-1915. 'Havengezicht met Barokkerk en stoomboot'. Olieverf op paneel, Afmeting 38 x 28 cm. In goede staat.
Frits Janse, 1944. 'Stilleven met gemberpot en bloem'. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.
H.J. Reuchlin-Lucardi. 1877 - 1970. 'Stilleven met fruit'. Aquarel op papier. Afmeting: 27 x 40 cm. In goede staat.
E. Küchental. 1930. Duitse school. 'Duits stadsgezicht met vakwerkhuizen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 46 x 60 cm. In goede staat
Jan Roëde, 1992. 1914 - 2007. Nr. XI / XV. 'Moderne compositie'. Lithografie op papier. Afmeting: 24 x 17 cm. In goede staat.
Lithografie, 19e eeuw. In mahoniehouten lijst. Afmeting: 66 x 78 cm. In goede staat.