Antiek Japanse dolk met messing en origineel gestoffeerde bewerkte grip. In lederen schede. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
Spaanse 'Toledo' dolk naar oud voorbeeld. 20e Eeuw. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
Oude Venetiaanse dolk in messing met leder schede. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 35,5 cm. In goede staat.
U.S. Vechtdolk met houten grip en originele schede. 'U.S. M3 Imperial'. WO II. Afmeting: 31,5 cm. In goede staat.
Antieke bajonet, geschikt voor karabijn 'Berthier' Nr. 28 etc.. Lichte oxydatie. Afmeting: 51 cm. In goede staat.
Antieke bajonet 'Haerens Tolhuis, Nr. 90541'. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Militair vechtmes. Ongemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse dolk met messing, houten heft en leder met messing schede. Onduidelijk gemerkt. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws Italiaans 'Corsica' klapmes met benen beschilderde heft, en tekst op lemet 'Vendetta' etc. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Antieke Franse bajonet met messing heft voor 'Lebel' geweer Nr. B 294. Circa 1900. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
Antieke Franse bajonet voor 'Lebel' geweer, Nr. 82278. Circa 1900. Afmeting: 48,5 cm. In goede staat.
Antieke schacht-bajonet voor sappeursgeweer 184. Eerste helft 19e eeuw. Afmeting: 52 cm. In goede staat.
Engelse 'Enfield' bajonet. '1907 EFD' etc. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 55,5 cm. In goede staat.
Antieke Franse 'Lebel' bajonet met messing heft. Circa 1900. Afmeting: 45,5 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse dolk met messing, houten heft en lederen schede. Door 'R. Herder' (op lemet). Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Oude U.S. bajonet. 'LI.F.H.'. WO II. Afmeting: 40,5 cm. In goede staat.
Zweedse 'Moara' dolk in origineel bewerkte lederen schede. 20 Eeuw. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Hollandse bajonet, Nr. 4591 H. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 37,5 cm. In goede staat.
Engelse 'Lee Enfield' bajonet voor Indië. 'M.I.L.". Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 42,3 cm. In goede staat.
Duitse bajonet, WO II. Gemerkt met weegschaal en 'ACS'. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 40,5 cm. In goede staat.
Engelse 'Lee Enfield' bajonet. Model 'Spike - No. 4 MK II'. WO II. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 25,5 cm. In goede staat.
Italiaanse bajonet, 'B.F. 336'. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 40,5 cm. In goede staat.
Nederlandse 'FAL' bajonet voor op schacht. 20e Eeuw. In zeer goede staat.
Antiek Fins mes met gravering en paardenkop. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 19 cm. In goede staat.
U.S. 'Springfield' bajonet. UC US 1942. WO II. Afmeting: 52,5 cm. In goede staat.
Spaanse karabijn bajonet, Nr. 48. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 53,5 cm. In goede staat.
Engelse 'Enfield' bajonet, Nr. 67. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 27,5 cm. In goede staat.
Duitse bajonet, 'S 173 K - Nr. 1414'. Voor M 98. WO II. Afmeting: 41,5 cm. In goede staat.
Zwitserse bajonet, M 1918. Voor karabijn 31. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Art Deco eikenhouten vitrine met tinnen soldaten en kunststof kanon. 20e Eeuw. Afmeting: 42 x 33 x 11 cm. In goede staat.
Oude Deiana luchtbuks (4,5 mm). Model 50. Trekker zit los. Afmeting: 114 cm. In redelijke staat.
Set politie cavalerie-sporen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: circa 22 x 10 x 3 cm. In goede staat.
Duitse WO II Wehrmacht cavalerie-kijker. 'Carl Zeiss Jena'. Dienstglas 6 x 30, H/6400. Afmeting: 11,5 x 15 x 5 cm. In goede staat.
Engels militair 'Sheffield' zakmes. Eerste helft 20e eeuw. In goede staat.
Franse bajonet voor MAS. Zeldzaam. WO II. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Duitse bajonet. Gemerkt 'E. Pack und Söhne Solingen'. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 40,5 cm. In goede staat.
Grote Duitse bajonet WO II met zaag lemet. Voor M 98. Eerste helft 20e eeuw. Ongemerkt. Afmeting: 50,7 cm. In goede staat.
Antieke Spaanse 'Toledo' bajonet met lederen schede. 'Artelleria 1897'. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 39,5 cm. In goede staat.
Fraaie antieke Nederlandse M 1895 'Mannlicher' bajonet 'Hembrug'. Afmeting: 47,5 cm. In goede staat.
Fraaie antieke infanterie sabel No. 3 model 1859. Afmeting: 60,7 cm. In goede staat.
Antieke Zwitserse bajonet 'Eisener Swytz' model 1914, met lederen schede. Afmeting: 64 cm. In goede staat.
Antieke Engelse bajonet 1913, met een lederen schede. Voor een Engels geweer P 14. Afmeting: 56,5 cm. In goede staat.
Antieke Franse 'Lebel' bajonet Nr. 59053, met messing heft en metalen schede. Circa 1900. Afmeting: 65 cm. In goede staat.
Nederlandse 'Hembrug' bajonet voor geweer M 95. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 47 cm. In goede staat.
Nederlandse karabijn 'Hembrug' bajonet Nr. 9764. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 60,7 cm. In goede staat.
Antiek Zwitserse bajonet, M.1911. 'Waffenfabrik Neuhausen, Nr. 44956'. Afmeting: 44 cm. In goede staat.
Antieke Tsjechische bajonet voor geweer CZ. Gemerkt met '2' in cirkel. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Duitse bajonet voor M. 98. Eerste helft 20e eeuw. Onleesbaar gemerkt. Afmeting: 65 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek kapmes met houten grip. Onduidelijk genummerd. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 50,5 cm. In goede staat.
U.S. 'Springfield' bajonet (ingekort model). 'Pal. Mod. LI.F.H. U.S. 1943'. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Antieke signaalhoorn van messing. Circa 1900. Deukjes. Afmeting: 29 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek ijzeren kogeltang. Gemaakt van ijzer met houten grepen. Afmeting: 26,3 cm. In goede staat.
Engelse kruithoorn gemaakt van hoorn en messing. 19e Eeuw. Patent 'G. + J.W. Hawksley Sheffield'. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Kruithoorn van koper en messing. 19e Eeuw. Afmeting: 20 cm. In goede staat.
Antieke houtgesneden Oosterse kruithoorn met figuren decor en messing stop. Afmeting: 13,5 cm. In goede staat.
Antieke kruithoorn van hoorn en messing. 19e Eeuw. Afmeting: 17 cm. In goede staat.
Antieke kruithoorn van leder en messing. Engels, gemerkt 'Dixons & Sons', 1,5 en 1¼ aanduiding. Afmeting: 22,5 cm. In goede staat.
Antiek ijzeren kogeltang. Van ijzer met houten grepen. Gemerkt '9,5 en 2'. Afmeting: 19,5 cm. In goede staat.
Drie antieke kruitmaatjes van messing met mahonie grepen, met maatvoeringen. In goede staat.
Oude Nederlandse lederen marechaussee koppel met pistooltas en minutietasje. 20e Eeuw. Afmeting: circa 90 x 23 x 5 cm. In goede staat.
Engels koppel met pistoolholster, 1941. Afmeting: 80 x 26 x 18 cm. In goede staat.
Militaire lederen koppelriem. 20e Eeuw. Afmeting: ca. 90 x 8 x 2 cm. In goede staat.
Oude lederen politie koppelriem met pistooltas. 20e Eeuw. Afmeting: circa 100 x 20 x 6 cm. In goede staat.
Militaire kaartentas met gradenboog en curvimeter. 20e Eeuw. In goede staat.
Militaire landkaart op linnen. 'Commandant 11e regiment infanterie, 7 Mei 1934 Arnhem'. Afmeting: 49 x 40,5 cm. In goede staat.
Militaire kaartentas met gradenbogen. 1904 Nederland. Afmeting: 25 x 26,5 cm. In redelijke staat.
Militaire landkaart op linnen. '11e regiment infanterie Arnhem'. '1 Maart 1928, commandant v.d. Werff'. Afmeting: 49 x 40,5 cm. In goede staat.
Militaire landkaart op linnen. '11e regiment infanterie, commandant v.d. Werff, 21 Sept. 1938 Nijmegen'. Afmeting: 49,5 x 40,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse hartsvanger met gewei-heft. Afmeting: 54 cm. In goede originele staat.
Antieke hartsvanger met houten heft en kopernagels. Circa: 1900. Afmeting: 60 cm. In goede staat.
Militaire landkaart op linnen van Nijmegen. 'Commandant v.d. Werff, 11e regiment infanterie' (datum onduidelijk). Afmeting: 49,5 x 40 cm. In goede staat.
Twee militaire opsteek-emblemen van messing, op leder gemonteerd. 20e Eeuw. Afmeting: 4 - 11,5 cm. In goede staat.
Militaire canvas koppelriem met messing gesp. 20e Eeuw. Afmeting: 98 x 6 x 2 cm. In goede staat.
Landmacht gala-pet. 'Maison Jordi & Cie'. Uniformen van officier van de Werff. Afmeting: 14,5 x 28 x 25 cm. In goede staat.
Militaire binnenhelm met canvas binnenwerk. Afmeting: 15 x 26 x 20 cm. In goede staat.
Nederlandse politie helm met binnenhelm, 'Vigilat ut Quiescant'. Afmeting: 23 x 28,5 x 15 cm. In goede staat.
'Mosa Maastricht' plaquette met groen glazuur. 'De vrijheid herwonnen - Je Maintendrai 1945'. Minimale chip achterkant. Afmeting: 1 x 17,7 cm ø. In goede staat.
Twee oude metalen politie-signaalfluiten. Eerste helft 20e eeuw. Eén maal 'The Thunderer England'. Eén maal ongemerkt. Afmeting: 5 - 7 cm. In goede staat.
Twee voor-oorlogse mahonie geweerkolven. Afmeting: 72 cm. In goede staat.
19e Eeuws revolver. Gemerkt en genummerd. Afmeting: 16 cm. In goede staat.
Oude lichtkogel seinpistool. WO II of ouder. 'Walther Zella Mehlis (Thur)'. Circa: 1940. Gemerkt en genummerd met adelaar en hart. Afmeting: 24 cm. In goede staat.
Oude lichtkogel seinpistool. 'Nr. 113996 en E.G.F ?'. WO II of ouder. Afmeting: 24 cm. In goede staat.
Zeven delen oude/antieke Oosterse steekwapens en twee kruitflessen. Hout/messing + (ver)zilverd ? 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 17 - 47 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Nederlandse Kepi. Koninklijke Marechaussee. 'Bal en Zoon, Reigerstraat 14, Tel. 1364 Breda'. Afmeting: 16 x 19 x 22 cm. In zeer goede staat.
Groot oud/antiek klapmes met hout en messing heft. 20e Eeuw. Afmeting: 44 cm. In goede staat.
Twee delen antiek brons. Circa 1900. Eén maal adelaar met kroon. Eén maal briefopener Rochefort. Afmeting: 15 - 25 cm. In goede staat.
'Houwitser' kanonskogelhouder. 20e Eeuw. Afmeting: 81 x 13,5 cm ø. In goede staat.
Ongebruikt Hollands 'Vredestein' gasmasker. Compleet met beschrijving. Afmeting: 31,5 x 12 cm ø. In goede staat.
Voor-oorlogs matrozenmes met messing en houten heft en ijzeren schede. Ongemerkt. Afmeting: 26,5 cm. In goede staat.
Vier oude/antieke kanonskogels. Drie maal ronde ijzeren, 18e - 19e eeuw. En één huls 3.7 mm kogelmaat. Afmeting: 6 - 24 cm. In goede staat.
Gave Engelse helm (WO II) voor burgerbescherming. Met origineel lederen binnen helm. Afmeting: 12 x 29 x 31 cm. In goede staat.
Zwitserse militaire helm met lederen binnenhelm. Model 1918. Afmeting: 20 x 31 x 25 cm. In zeer goede staat.
Oude DDR helm 'M44' of 'B II' met lederen binnen helm en camouflage-net. Afmeting: 16 x 26,5 x 21,5 cm. In zeer goede staat.
Voor-oorlogse Schotse baret. 'A.L. Gelfer, Glasgow 1940'. Afmeting: 28 x 26 x 4 cm. In zeer goede staat.
Nederlandse Landmacht pet. 'K.L. N.V. Hassing Amersfoort 1967'. Afmeting: 11,5 x 27 x 24 cm. In goede staat.
Militaire Limburgse Jagers baret. Afmeting: 25 x 21,5 x 6 cm. In zeer goede staat.