This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

34. Oktoberveiling 2017

Auction on Friday, October 13, 2017 from 17:00

Completed | Default auction

2 Chinese gemberpotten op console
Result: 50 EUR

Twee grote antieke Chinees porseleinen gemberpotten met florale decor. Circa: 1900. Afmeting: 19 x 18 cm ø. In goede staat.

2 Chinese gemberpotten
Result: 80 EUR

Twee grote 19e eeuwse antiek Chinees porseleinen gemberpotten met florale decor. Afmeting: 22 x 19 cm ø. + 21 x 17 cm ø. In goede staat.

Lot divers Chinees (7 st.).
Result: 35 EUR

Zeven maal oud/antiek Chinees porselein. Onder andere: Twee kopjes 18e eeuw. (goed). Drie kopjes 20e eeuw. (goed). Eén schotel 18e eeuw. (minimale chips). Eén flacon 20e eeuw. (goed). Afmeting: 6 - 12...

4 Delen Chinees porselein
Result: 50 EUR

Vier delen oud/antiek Chinees porselein. Eén maal Samson kop en schotel, 18e eeuw. Eén maal Imari kop en schotel, 19e eeuw (Japan). Eén maal capucijner kop en schotel, circa 1800. Eén maal vaas met dr...

Platelen pot
Starting price 80 EUR

Grote antieke Arnhemse platelen bloempot. Met florale decor 'Maya Gelria Nr.: 164'. Afmeting: 26 x 34 x 30 cm ø. In goede staat.

5 Delen plateel
Starting price 60 EUR

Vijf delen antiek Arnhems plateel. Onder andere: Flora Gelria en Maya Gelria. 1x Hangbloempot, 2x kleine oorvaasjes, 2x grotere vazen. Afmeting: 8 - 19 cm. In goede staat.

3 Delen plateel.
Result: 80 EUR

Drie delen antiek Gouda plateel. Eén maal kelkvormige vaas, 'Zenith Gouda' (Brunet). Eén maal miniatuurvaasje (Karona Gouda). Eén maal polychrome schotel (Pomona Gouda). Initialen 'M.G. M.V.' Afmetin...

Majolica siervaas.
Result: 160 EUR

Grote antieke Majolica Jugendstil siervaas met pauwen en lissen decor. Circa: 1900. Afmeting: 37 x 28 cm ø. In goede staat.

3-Delig Plateel set.
Starting price 150 EUR

Drie maal Jugendstil Schoonhoven plateel. Polychrome decor 'Johnny', met florale decors. Twee maal knobbelvaas, één maal cachepot, scheuren bodem. Afmeting: 33 - 38 cm. In redelijk/goede staat.

Plateelvaas
Result: 90 EUR

Antieke Mobach Jugendstil vaas, circa 1910. Vaas is voorzien van groen glazuur, met rood/gele floraal decor. Afmeting: 33 cm. In goede staat.

Grote Hollandse bolvaas
Result: 30 EUR

Grote Hollandse bolvaas van 'De Rijn Zaalberg, Leiderdorp'. Vaas is voorzien van bruin/grijs glazuur. Circa 1930-1960. Afmeting: 28 cm. In goede staat.

2x Keramiek: Vaas en dekselpot.
Starting price 90 EUR

Eén antieke Art Nouveau keramieken vaas, Nr. 8137 III. Circa: 1915. Afmeting: 20 x 20 cm ø. Eén keramieken bowl pot met putti, Nr. 2025. Circa: 1930. Afmeting: 37 x 25 cm ø. In goede staat.

Tegeltableau kat
Result: 50 EUR

19e - 20e Eeuws Delfts tegeltableau, 6-pas met kat in landschap. Afmeting: 27 x 41 cm. In goede staat.

Tegeltableau schip
Result: 50 EUR

18e -19e Eeuws Delfts porseleinen tegeltableau met tweemaster, schoener en witjes. Eén tegel gelijmd + chips. Afmeting: 52 x 39 cm. In redelijk/goede staat.

Glazen snuffbottle, Peking
Starting price 240 EUR

Grote Chinese glazen snuffbottle van Pekingglas met karper + mandarijneend decor. Gemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 11 x 9 x 3,5 cm. In goede staat.

Glazen snuffbottle blauwe vis
Starting price 240 EUR

Bewerkte glazen Chinese snuffbottle (Pekingglas ?) met karper, Foo hond, kraanvogel, pagode in wolken decor. Gemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 9,5 cm. In goede staat.

Chinese snuffbottle, agaat met vogel
Starting price 180 EUR

Oude Chinese glazen snuffbottle met vogel + bloesem decor. Pekingglas. 20e Eeuw. Afmeting: 7 x 5,5 x 3,5 cm. In goede staat.

Grote Delftse dekselvaas.
Result: 100 EUR

Aparte oude 19e eeuwse polychrome Delftse keramieken dekselvaas met leeuw en florale decors. Bovenrand beschadigd + gelijmd. Afmeting: 43 cm. In redelijke staat.

3 Delen Delft.
Result: 90 EUR

Drie delen Delfts-blauw keramiek. Circa: 1930. Eén maal knobbelvaas 'Porseleyne Fles'. Eén maal vaas 'Porseleyne Fles'. Eén maal bloempot Delfts-blauw. Afmeting: 22 - 35 cm. In goede staat.

Makkumse sierschotel, 19e eeuw.
Starting price 40 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Makkumse sierschotel. Haarscheur + restauratie. Afmeting: ø 43 cm. In redelijke staat.

3 Delen Makkum.
Starting price 40 EUR

Drie delen Makkums aardewerk. 20e Eeuw. Twee maal polychrome sierschaal. Eén maal blauwe schaal. Afmeting: 20 - 24 cm. In goede staat.

Meissen dienblad
Result: 25 EUR

Antieke Duitse Meissen porseleinen presenteerschaal (Knauff). Ca. 1900. Met handbeschilderde florale decors in roccoco-stijl (één minimale chip) Afmeting. 45x33 cm. In redelijk/ goede staat

Meissen schaal met vos
Result: 400 EUR

Antieke Duitse Meissen porseleinen schaaltje met vos (Knauff), circa 1920. Paul Walther, (één klein chip oor). Afmeting: 9 x 14 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

2 Schotels, Porseleyne Fles.
Result: 110 EUR

Twee grote Delftse 'Porseleyne Fles' (chinoiserie) keramieken gelobte plooischotels met florale decor. Circa: 1900. Afmeting: 35,5 cm. In goede staat.

2 Grote Delftse schotels
Result: 280 EUR

Twee grote Delftse keramieken porseleinen sierschotels. Circa: 1900. Eén maal naar 'David Artz'. Eén maal naar 'van de Velde' . Met gecontourneerde omranding. Afmeting: ø 41 cm. In goede staat.

2 Grote Delftse vazen
Result: 350 EUR

Twee grote oude Delftse Porseleyne Fles keramieken vazen. Gemerkt en genummerd. Circa 1930. Betreft: één knobbelvaas en één dekselvaas. Afmeting: 49 - 58 cm. In goede staat.

3 Grote Delftse schotels
Result: 425 EUR

Drie grote Delftse Porseleyne Fles keramieken sier-wandborden met gecontourneerde omranding. Eerste helft 20e eeuw. Twee maal naar Rembrandt en één maal naar Frans Hals. Afmeting: 41 cm ø. In goede st...

3 x Grote Delftse dekselvazen.
Result: 250 EUR

Drie grote Delftse keramieken dekselvazen met florale decors, van de 'Porseleyne Fles'. 20e Eeuw. Haarlijnen bij bovenrand van beide vazen. Afmeting: 50 x 23 cm ø. In redelijke staat.

Natfruitschaal, Jugendstil.
Result: 30 EUR

Antieke Jugendstil keramieken natfruitschaal met lekschaal. Circa 1915. Gemerkt 'RVR' en wapen en roos. In bladvorm met goud decor. Afmeting: 8 x 22 cm ø. In goede staat.

Aardewerken vaas met zilveren rand
Result: 45 EUR

Grote oude Italiaanse majolica vaas in Renaissance-stijl met 925 Sterling zilveren bovenrand. 'Majolica Deruta'. 20e Eeuw. Afmeting: 44,5 x 18 cm ø. In goede staat.

Porseleinen tafelstuk
Result: 100 EUR

Groot wit porseleinen tafelstuk met twee schalen in Barok-stijl (genummerd). 20e Eeuw. Afmeting: 33 x 71 x 26 cm. In goede staat.

2 Antieke witte meissen borden
Result: 10 EUR

Twee antieke Meissen porseleinen borden, omstreeks 1900, knauf,Afmeting 21cm ø. In goede staat

4 Delen Duits aardewerk.
Result: 40 EUR

Vier delen antiek Duits aardewerk. Drie maal geglazuurde borden. Eén maal schenkkan Jugendstil. Eentje voorzien van de spreuk: 'Drei Hasen und der Ohren drei und hat doch jeder seine zwei'. Afmeting: ...

2x beeld 'Christian Nonne'.
Starting price 120 EUR

Twee Duitse 'Christian Nonne' gemerkte porseleinen figuren. Meisje met korf (goed) en jongen met blaasinstrument (gerestaureerd). Afmeting: 22 - 21 cm. In redelijk/goede staat.

2x Beeld, 'Ludwigsburg'.
Starting price 80 EUR

Twee antieke Duitse Ludwigsburg gemerkte porseleinen figuren. Jongen en meisje met druiven. Eerste helft 20e eeuw. (één hoofd gelijmd bij jongen, meisje één chip). Afmeting: 12 - 13 cm. In redelijke s...

2 Imari vazen.
Result: 125 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen siervazen met florale decors. Afmetig: 26 - 32 cm. In goede staat.

2 Dekselvazen, 'Porseleyne Fles'
Result: 140 EUR

Twee antiek Delftse 'Porseleyne Fles' dekselvazen met haven decors. Genummerd en gemerkt. Circa 1900. Eén deksel beschadigd. Afmeting: 41 cm. In redelijk/goede staat.

Keramiek object, 'Tulp'
Result: 50 EUR

Modern keramieken kunstobject met tulp en groen/blauwe en rode glazuur. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 36 x 16 x 9 cm. In goede staat.

Bloempot, Villeroy & Boch
Result: 40 EUR

Antieke Villeroy & Boch bloempot met florale decor. Circa 1900. Afmeting: 20 x 34 x 25 cm. In goede staat.

Parfum flacon met zilveren dop.
Result: 40 EUR

Klein Chinees porseleinen flacon met zilveren sluiting. 18e-19e eeuws. Bodemrand chip. Afmeting: 8,5 cm. In redelijk/goede staat.

3 Duitse bierpullen
Starting price 50 EUR

Drie oude Duitse keramieken bierpullen met tinnen deksels. 20e Eeuw. Gemerkt. Grote bierpul heeft speeldoos onderin 'Trink bruderlein trink'. Afmeting: 21 - 28 cm. In goede staat.

Japans serviesje met gezichtjes
Starting price 65 EUR

Voor-oorlogs Japans porseleinen koffieservies met draken, goud decor en Geisha gezichten in de bodem van de kopjes. (opgewerkt twee-dimensionaal decor). Bestaande uit: 6 kop en schotels, koffiekan, me...

2 Chinese borden, 18e eeuw.
Result: 80 EUR

Twee Chinees porseleinen borden met florale decor. 18e Eeuw. Eén bord minimale randschilfers. Afmeting: 23,7 cm ø. In goede staat.

2x Chinese dekselpot
Result: 90 EUR

Twee grote oude Chinees porseleinen dekselvazen + consoles. Eén maal eerste helft 20e eeuw. Gemerkt. 'Familie Rose'. Eén maal 20e eeuw met draken, fruit en bloesem decor. Ongemerkt. Afmeting: 23 x 22 ...

2 Oosterse Imari blauwe bekervazen
Starting price 375 EUR

Twee grote 19e eeuwse Japanse blauwe Imari porseleinen dekselvazen met vogel en florale decors. Eén deksel haarscheur. Afmeting: 56 x 24 cm ø. In redelijk/goede staat.

Oosterse blauwe bekervaas
Starting price 190 EUR

Grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen dekselvaas met florale decor. Afmeting: 48 x 23 cm ø. In goede staat.

Lotje Chinees (6x).
Result: 70 EUR

Zes maal 19e eeuws Chinees porselein. Onder andere: Vier kopjes, circa 1800, minimale chips. Eén 'Familie Verte' dekselvaas, chips deksel. Eén miniatuurvaas, keizerlijk geel met florale decors, chip. ...

7 x Celadon vaas.
Result: 200 EUR

Zeven oude/antieke Chinees porseleinen rode celadon vazen + knobbelvazen. Grote vaas kraag gelijmd. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 16 - 38 cm. In redelijk/goede staat.

8 x Groen celadon.
Result: 300 EUR

Acht delen Chinees celadon porselein. Onder andere: deksel/gemberpotten. 20e Eeuw. Afmeting: 9 -16 cm. In goede staat.

Bolvaas, 'Familie Rose'.
Starting price 1.500 EUR

Zeer grote antiek Chinees porseleinen bolvaas met bloesemtak decor en vogels. Gemerkt. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 58 x 36 cm ø. In goede staat.

4 x Chinees bordje met bloemmotief.
Starting price 100 EUR

Vier 18e eeuws Chinees porseleinen diepe bordjes met tuin decors. Twee goed, één met chip, één met haarlijn. Afmeting: 3 x 16,5 cm ø. In redelijk/goede staat.

Chinees bord, 18e eeuw.
Starting price 40 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen bord met florale en vaas decors, minimale chip. Afmeting: 23,2 cm ø. In goede staat.

Chinees porseleinen figuur
Starting price 50 EUR

Chinees porseleinen figuur. Gemerkt, handbeschilderd en met goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 38,5 cm. In goede staat.

6 Delen Chinees porselein.
Starting price 80 EUR

Zes delen oud/antiek Chinees porselein. Onder andere: Drie gemberpotten, één dekselpotje, één kom (gemerkt), één wandvaasje. Circa 1900. Afmeting: 10 - 16 cm.

Theeservies, 'Seltmann'.
Starting price 80 EUR

Duits 'Seltmann-Weiden' theeservies met decor 'Theresia'. Bestaande uit: Theepot, drie melkkannen, kom, melk+suiker set, taartschaal, twaalf kop + schotels, twaalf gebaksborden. Minimale chip mogelijk...

4x Chinees/Kantonese kommen.
Result: 375 EUR

Vier antiek Chinees porseleinen kopjes, waarvan twee met deksel. Kopjes zijn voorzien van florale en figuren decor. Circa 1900. Afmeting: 8 - 10 cm. In goede staat.

Chinese inktsteen (12 st.)
Result: 60 EUR

Twaalf oude/antiek Chinees bewerkte diverse inktstenen in doos. 20e Eeuw. Stenen hebben aan een zijde tekst, andere zijde voorstelling. Afmeting: 18 x 28 x 2 cm. In goede staat.

Chinese inktstenen (2 x).
Starting price 100 EUR

Twee oude/antiek Chinese inktstenen. Bewerkt, rood en goudkleurig. Met voorstellingen en verso tekst. Afmeting: 20 -25 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese inktstenen (2 x).
Starting price 100 EUR

Twee oude/antiek Chinese inktstenen in vaasvorm. Rondom bewerkt met figuren en gemerkt. Afmeting: 19 - 24 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese inktstenen (6 x).
Result: 100 EUR

Zes stuks oude/antiek Chinese inktstenen in doos. In diverse vormen en voorstellingen, met verso teksten. Afmeting: 16,5 x 24 x 2 cm. In goede staat.

Beeld, Chinees.
Starting price 250 EUR

Groot antiek Chinees porseleinen figuur. Eerste helft 20e eeuw. Wijsheer met staf en vogel. Afmeting: 56 cm. In goede staat.

Beeld, Chinees.
Starting price 250 EUR

Groot antiek Chinees porseleinen figuur. Eerste helft 20e eeuw. Gemerkt. Chinese heer met kind. Afmeting: 55 cm. In goede staat.

Beeld, 'Vrouw met kruik'.
Starting price 100 EUR

Duitse 'Karlsruhe Keramik' vrouw van terracotta. 'Afrikaanse vrouw met kruik'. Deels geglazuurd. Afmeting: 32 cm. In goede staat.

Theeservies + spoelkom
Result: 140 EUR

Antiek Frans theeservies met florale en goud decor. Circa: 1880. Bestaande uit: Theekan, melkkan, suikerpot, schaal, zes kop + schotels en zes mocca kop + schotels. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 5...

Reservisten bierkruik
Starting price 150 EUR

Antieke Duitse porseleinen reservisten bierpul. 167 Regiment Cassel 1902-1904 Infanterie. Zum andenk am dienst. 6 Comp. Oberels Infant. met originele Benette tinnen deksel. gemerkt Wilhelm J.M.H. Cass...

Reservisten bierkruik
Result: 120 EUR

Grote antieke Duitse keramieken reservisten bierpul, 1909-1911. 2e bat. der feld Art. Schiess-schule Jüterbog. Reservist Schröder. 33 cm. Cond.: Goed

Beeld, 'Adelaar'
Result: 220 EUR

Grote oude Duitse porseleinen 'Hutschenreuther' visarend. Kunstabteilung, door K. Tutter. Afmeting: 36 x 38 x 22 cm. In goede staat.

7 Bierkruiken
Starting price 70 EUR

7 Oude bierpullen, 1e helft 20e eeuw. 2x glas, 1x porselein ca 1900, 4x keramiek (1 beschadigd) ca 1900. 16-28cm. Cond.: Redelijk/Goed

Duitse 'Humpen' bierpul.
Starting price 50 EUR

Antieke Duitse terracotta 'Humpen' bierpul in Renaissance-Barokstijl. Bierpul heeft tinnen deksel met annotatie 1626. Slecht gerestaureerd. Afmeting: 21 x 19 x 14 cm. In matige staat.

Duitse klepkan
Starting price 60 EUR

Antieke (?) Duitse keramieken klepkan met tinnen montuur. Circa 1900 of ouder. Klepkan is gedecoreerd met stijgerend paard. Afmeting: 24 cm. In goede staat.

Duitse bierpul.
Starting price 60 EUR

18e - 19e Eeuwse Duitse 'Fayence' bierpul met tinnen klepdeksel en tinnen bodemrand. Met voorstelling van stijgerend paard en met florale beschildering. Afmeting: 25 x 11 cm ø. In goede staat.

Duitse bierpul.
Starting price 40 EUR

Grote oude Duits keramieken bierpul met tinnen omranding en tinnen deksel. Naar 18e eeuws voorbeeld. Afmeting: 33 x 15 cm ø. In goede staat.

Klepkan, 19e eeuw
Starting price 50 EUR

Handbeschilderde 18e - 19e eeuwse Duitse 'Fayence' klepkan met ruiter te paard. Monogram 'B.B'. op deksel. Minimale chips bodemrand. Afmeting: 28 cm. In goede staat.

3 Bierpullen, 18e-19e eeuw
Result: 150 EUR

Drie Duitse 18e - 19e eeuwse 'Fayence' bierpullen met paard en jachtvoorstelling. Haarscheur, gelijmd. Afmeting: 19 - 21 cm. In redelijke staat.

3 Duitse bierpullen.
Starting price 70 EUR

Drie Duitse 'Fayence' bierpullen met tinnen deksels. Naar oud voorbeeld. 20e Eeuw. Afmeting: 22 - 24 cm. In goede staat.

Bierpul, 18e eeuw
Result: 140 EUR

18e Eeuws Duitse 'Fayence' bierpul met naam, datering 1784 en bronzen medaillon voorstelling met steigerend paard in roccailles op deksel. Afmeting: 23 x 11,5 cm ø. In goede staat.

Bierpul, 18e eeuw
Result: 140 EUR

18e Eeuws Duitse 'Fayence' bierpul. Op deksel gesigneerd 'H. Schulte' + medaillon. Bodem kruik gemonogrammeerd met palmen, heilig kruis en edelhert decor. Afmeting: 24 x 12 cm ø. In goede staat.

3 Duitse bierpullen, 18e eeuw
Result: 140 EUR

Drie antiek Duitse 'Fayence' bierpullen met figuren, landschappen en florale decors. 17e - 18e Eeuw. Beschadigd. Afmeting: 23 - 27 cm. In redelijke staat.

Quan Yin, Blanc de Chine
Starting price 40 EUR

Grote Chinese Blanc de Chine porseleinen quan yin. Tweede helft 20e eeuw. Twee vingers eraf. Afmeting: 43 cm. In redelijke staat.

Lot met poezen-beeldjes, (13 st.)
Result: 60 EUR

Dertien stuks bisquit porseleinen poezen figuren. Gemerkt H.K. 20 Eeuw. Afmeting: 4 - 18 cm. In goede staat.

Fürstenberg groep.
Result: 250 EUR

Grote Duitse handbeschilderde 'Fürstenberg' figurengroep. 'Arabische man met schimmel'. 'Handmalerei Sweta'. 20e Eeuw. Afmeting: 25 x 24 x 16 cm. In goede staat.

Dresden figuur.
Starting price 100 EUR

Grote Duitse 'Dresden' porseleinen figuur. 'Dame met lyra'. Gesigneerd 'Scheurig'. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 28 cm. In goede staat.

Dresden figuur.
Starting price 200 EUR

Groot Duits 'Dresden' porselein figuur. 'Dame met lyra'. Gemerkt met vos en letters. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 27,5 cm. In goede staat.

Terra cotta figuur, 'De denker'.
Starting price 100 EUR

Groot bruin geglazuurd terra cotta figuur, 'De denker'. 20e Eeuw. Afmeting: 28 x 28 x 20 cm. In goede staat.

Dresden paardengroep
Starting price 50 EUR

Gesigneerde Duitse Dresden porseleinen figuren groep. 'Stijgerende paarden'. Gesigneerd 'E. Frisch'. 20e Eeuw. Eén been onderbuik gelijmd. Afmeting: 37 x 40 x 14 cm. In redelijke staat.

2 Bustes "Zigeuners"
Starting price 60 EUR

Twee antieke terracotta bustes. Circa 1900. Voorstellende een vrouwelijke en een mannelijke zigeuner (geglazuurd). Gemerkt met "H" in de driehoek en genummerd. Minimale chips onder de voetrand. . Afm...

2 Porseleinen beeldjes
Starting price 40 EUR

Twee Duitse porseleinen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal dame 'Dresden', (rok beschadigd). Eén maal lampenvoet, gemerkt W.R. (rok iets beschadigd). Afmeting: 19 - 22 cm. In redelijke staat.

2 Porseleinen beeldjes
Starting price 15 EUR

Twee porseleinen figuren, eerste helft 20e eeuw. Eén maal figurengroep met Bacchus, Duitsland. Karl Ens Volkstedt Rudolstadt. Eén maal figurengroep te openen als inktstel. Engeland of Frankrijk. (besc...

2 Spaanse beeldjes
Starting price 100 EUR

Twee grote Spaanse NAO porseleinen figuren, tweede helft 20e eeuw. Jongen en meisje in nachtkleding. Afmeting: 2 8 -30 cm. In goede staat.

'Dresden' schaal
Starting price 60 EUR

Oude Duitse 'Dresden' porseleinen schaal met drie putti's en opgewerkte bloemen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 15 x 28 x 27 cm. In goede staat.

2 KPM borden
Starting price 100 EUR

Twee antieke Duitse K.P.M. handbeschilderde porseleinen borden met monogram 'F.B' en goud decor. 19e Eeuw. Afmeting: ø 21 cm. In goede staat.

Meissen bonbonschaal
Starting price 30 EUR

Antieke Duitse Stadt Meissen porseleinen bonbonniere met 'Zwiebelmuster' decor. Circa 1930. Afmeting: 6 x 23 cm ø. In goede staat.

Servies 'Zwiebelmuster'.
Starting price 50 EUR

Antiek Duits 'Zwiebelmuster' theeservies. Circa 1900. Gemerkt 'R' in ruit. Bestaande uit: Theekan, melkkan, grote kom, 11 kop en schotels. Afmeting: 5 - 22 cm. In goede staat.

6 Porseleinen kopjes
Starting price 150 EUR

Zes oude/antieke Duitse porseleinen theekop en schotels. Onder andere: 'Nymphenburg, Fürstenberg en K.P.M'. Afmeting: 6 - 16 cm. In goede staat.

4x Kaiser porselein
Starting price 70 EUR

Vier delen Duits 'Kaiser' porselein met goud decor, gemerkt Ming. Circa 1980. Eén dekselvaas, één hoge vaas, één bolvaas, één sierschotel. Afmeting: 20 - 35 cm. In goede staat.

Servies 'Eschenbach'
Starting price 60 EUR

Duits, wit porseleinen 'Eschenbach' koffieservies met goud decor. Circa 1980. Bestaande uit: 6 kop + schotels, 6 gebaksborden, koffiekan, suikerpot, melkkan. Afmeting: 7 - 25 cm. In goede staat.