Antieke historisme sierschaal met putti en kristallen schaal (compositie metaal). Circa: 1880. Bevestiging schaal kristal beschadigd. Afmeting: 21 x 20 cm ø. In redelijke staat.
Oude Chinese houtgestoken boeddha op lotusbloem. 20e Eeuw. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Twee Afrikaanse gebeeldhouwde benen figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 28 - 29 cm. In goede staat.
19e Eeuws Japans cloissone trekpotje met paradijsvogel en vlinder decor. Dekseltopje niet origineel. Afmeting: 8 x 13 x 8,5 cm ø. In redelijke staat.
Twee oude Japanse cloisonne vazen met florale en vlinder decors. 20e Eeuw. Afmeting: 23 x 9,5 cm ø. In goede staat.
Twee oude Japanse cloisonne dekselvazen met florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: 22 x 13 cm ø. In goede staat.
Drie oude Oosterse benen snuffbottles. 20e Eeuw. Afmeting: 6 - 7 cm. In goede staat.
Drie oude Chinese benen snuffbottles. 20e Eeuw. Afmeting: 4,5 - 10 cm. In goede staat.
Zeer grote oude plated bronzen 7-lichts kaarskandelaar met putti. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 90 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse bronzen Barok wandkandelaren. Vier-lichts. Afmeting: 42 x 40 x 26 cm. In goede staat.
Lot van vijf plated kaarskandelaren. 20e Eeuw. Afmeting: 6 - 13 cm. In goede staat.
17e Eeuwse bronzen rokkandelaar. Vermoedelijk Spanje. Afmeting: 9 x 8,5 cm ø. In goede staat.