Twee grote 17e-18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met florale decors. Gemerkt met blad. Eén bord gaaf, één bord drie chips. Afmeting: 27,8 cm ø.
Twee grote Chinees porseleinen siervazen. 19e Eeuw. Eén maal met florale decors. Eén maal met paradijsvogels in landschap decor. Afmeting: 58 - 59 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen warmhoudbord, met landschap decor. 'Queng Lung'. 18e Eeuw. Afmeting: 4 x 25 cm ø. In goede staat.
Twee prachtige Chinees porseleinen gecontourneerde borden met florale- en goud decors, 18e eeuw. Eén haarlijn en minimale chips. Afmeting: 4 x 22 x 22 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen vazen met Chinese figuren in hemel, fruit- en florale decors etc. emaille beschildering. 19e Eeuw. Afmeting: 56 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen vazen met florale- figuren- en goud decors. 19e eeuw. Afmeting: 46,5 cm. In goede staat.
Mooi Villeroy & Boch servies. Decor Manoir, creme-kleurig met gecontourneerde omranding. Bestaande uit; Vierentwintig borden, twee kannen, zestien kop+schotels, één sauskom, twee dekselterrines, één g...
Twee zeer zeldzame Chinees porseleinen sierborden met goudfazanten, vlinders, insecten, landschap+florale en goud decors. (emaille decor). Eén bord, chip + 3 cm. haarlijn. Eén bord, 2x randchip. Afmet...
Twee grote zeldzame Imari porseleinen zes-kantige sierborden met opengewerkte omrandingen, goud decor, landschap- en florale decors. (gemerkt bodem). 19e Eeuw. Afmeting: 32 x 35 x 5 cm. Eén bord heeft...
Drie antieke Chinese Celadon kommen, . 16e-17e Eeuw. (één bakfout) Afm. ca. 15-16.5 cm. ø. In goede staat.
Grote Delfts blauwe schotel, 18e eeuw. Gemerkt 'de Klauw', met floraal decor. Lichte randschades. Afm.eting ø 34.3 cm. In redelijk/ goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen siervazen met groene celadon glazuur en vogels in landschap decors. 19e Eeuw. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Antiek Chinees porseleinen gendi schenkkan met zilveren monturen. Door Fa. van Kempen en Zonen, 1858 - 1924. Gehalte 833/1000. Schenkkan is voorzien van florale decors en vlinders (één blad los bijgev...
Twee antieke Chinees porseleinen bolvazen met spelende figuren in tuin decors. Gemerkt. Afmeting: 40,2 x 23,5 cm. In goede staat.
Zes maal Chinees porseleinen borden met florale decors. 17e - 18e Eeuw. Twee goed, twee minimale randchips en twee stuks beschadigd. Afmeting: ø 22 cm. In redelijk/goede staat.
Japanse Imari porseleinen gendi schenkkan met florale decors, 20e eeuw. Afmeting 21 cm. In goede staat.
Grote Delftse sierschotel met chinoiserie decor, polychrome (randglazuurschade). 18e Eeuw. Afmeting: ø 31,7 cm. In goede staat.
Negen Chinees porseleinen borden met floraal- en bamboe decors. 18e Eeuw. Licht randschades en/of haarlijn. Afmeting: ø 23,3 cm. In redelijke staat.
Elf antieke Societè Ceramique Maastricht kastkommen, ca. 1880. Decor Nankin. Afmeting. 11x16.5 cm. ø. In goede staat.
Grote Franse porseleinen dekseldoos met tekst en Paris France. Handbeschilderd met florale en goud decors. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 13 x 8,5 x 6 cm. In goede staat.
Vijftien-delig antiek porseleinen Kutani servies op plated tablet. Circa 1900. Bestaande uit: drie trekpotten, één theebus, één dekselpot, twee kommen, één melange schaaltje, vijf lepels + één kommetj...
Antiek Chinees porseleinen vaas, circa 1900. Gemerkt, en met vlinders decor rondom. Afmeting: 21,5 cm. In goede staat.
Lot van 23 Hollandse tegels met diverse decors, waaronder tulpen, papagaai, figuren decors, wit (restauraties). 17e-18e eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijke staat.
Duitse Sitzendorf porseleinen figuur. 'Vaandeldrager met zwaard'. Circa: 1950. Afmeting: 29 cm. In goede staat.