Vijf-delige Alessi 'Bombe' design koffie / theeset. Plated met baceliet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 19 x 50 x 34 cm. In goede staat.
Stijlvolle mahoniehouten Louis Seize hoekkast met gebogen front, vier-deurs. Eerste helft 20e eeuw. (wormbeval in triplex rugwand). Verder in goede staat. Afmeting: 220 x 100 x 65 cm. In goede staat.
Engels Georgian 18e eeuws eiken kabinet met vijf lades en vier blinde lades met bronzen beslag (slot vervangen). Prachtige patina. Afmeting. 177x132x53. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Franse kersenhouten empire commode met volle zuilen, vergulde messing capitellen, zwart marmeren blad, 4 lades, 4 originele sloten, sleutels en beslag. Afmeting. 127x104x65 cm. In goe...
Lot van 18 delen gelimiteerd porseleinen Limoges Cartier serviesgoed, 'La Maison Venitienne'. Bestaande uit onder meer: Borden, schalen, sauskommen etc. In exclusieve dozen. Afmeting: circa 20 - 36 cm...
Drie oude porseleinen figuren. 'Officieren te paard'. Duitsland. (gemerkt). 20e Eeuw. (één pluimhoed af, één figuur chipje af, één figuur helemaal goed). Afmeting: 25 - 27 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote oude/antieke porseleinen dekselpotten. Eén maal baluster-vormig, 19e eeuw met vazen decor en tekst (chip deksel). Eén maal baluster-vormig, 20e eeuw, met vazen, florale, symbolen decors. Ge...
Geelgouden zakhorloge, 750/000, met gouden gourmetketting, 585/000. Zakhorloge met witte wijzerplaat met romeinse aanduiding en een subdial met secondewijzer. Het horloge is voorzien van een metalen s...
Gouden collier en munthanger, 585/000, met 10 gulden munt, 1897. Grote gouden muntrand met fraai bewerkte randen, voorzien van een gouden tientje uit 1897.Bevestigd aan een gouden ankercollier. Totaa...
Zes werken van Henk Schuring 1965. Enschede, 1928-1984. 'Zes abstracte composities'. Zwarte inkt op papier. Afmeting. ca. 16-25 cm. In goede staat.
Thijs Buit 1934. Abstracte compositie. Olieverf op papier. Afmeting: 72 x 55 cm. In goede staat.
Gerhard Altman, 1877- 1940. 'Landschap met sloot en rietkraag'. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.
Grote antieke zware bronzen sta-lamp met putti en phoenixen. Circa 1920. Afmeting: H. 170 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse bijbel met originele lederen band en bronzen beslag. D.M. Lutherus, door Samuel Schoonwald in 1725. Met landkaarten. Afmeting: 13 x 23 x 27,5 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten staande Westminster klok met kwartierslag, ca. 1920. Ongemerkt. Afmeting. 203x53x26cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten Louis Seize kabinetkast met driekwart zuilen, messing capitellen en origineel beslag. Circa 1780. (Makkelijk te restaureren). Afmeting: 210 x 175 x 57 cm. In redelijk/goede staa...
Zeer groot Perzisch Heriz kleed. Meerkleurig met florale decors. Iran. Afmeting: 3,12 x 4,24 cm. In goede staat.
Art Deco-stijl bronzen kalkoen op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Francois Pompon. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Zeer grote bronzen kraanvogel (tuin). Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 162 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinese porseleinen dekselvaas met Foo-honden koppen en florale decors. (één chip deksel). 18e-19e Eeuw. Afmeting: 45 x 24 cm ø. In redelijk/goede staat.
Twee prachtige fijn gedecoreerde Chinees porseleinen Familie Rose kopjes. Gemerkt, 'Guang Long'. Met figuren in boomstamboot decors, met goudrand. Afmeting: 5,7 x 6,7 cm ø. In goede staat.
Bijzondere antieke gedreven zilveren brandewijnkom, 934/000, Leeuwarden 1810. Ovaal model met de voorstelling van de geboorte van jezus, versierd met C-voluten en bloemen. Geplaatst op een ovale bolle...
Groot zilveren dienblad, 835/000, Empire-stijl. Schuitvormige dienblad met gezaagd floraal decor voorzien van opgesoldeerde parelrand. MT.: Onduidelijk, Friesland jl.:G:1891. Voorzien van gravure: 15 ...
B. (Benjamin) Vantier, 1829 - 1898. 'Portret boeren vrouw'. Olieverf op paneel. Afmeting: 41 x 58 cm. In goede staat.