Prachtige originele wortelnoten Hollandse Louis Quinze barok secretaire omstreeks 1800, mooi binnenleven, recentelijk professioneel gerestaureerd en handgepolitoerd, origineel beslag, in zeer goede st...
Gesigneerd, Henri Jan Mart meubelement, Amsterdam-Leidsestraat. Antieke notenhouten Jugendstil vitrinekast met facet geslepen glas, ca. 1910. Afm. 183x90x40 cm. In zeer goede staat.
Frans notenhouten dames schrijfbureau met opzet. Eerste helft 20e eeuw. Bureau heeft bronzen versieringen en florale intarsia (Louis Seize-stijl) Afm. 145x70x50 cm. In goede staat.
Franse stijl commode met ingelegd marmeren blad en bronzen beslag. Met diverse houtsoorten belijmd. 20e eeuw. Afm. 81x48x95. Goede staat.
Antiek eikenhouten Louis Seize kabinet, ca. 1780. Kabinet is voorzien van bronzen beslag en rillen op de schuin afgevlakte hoeken. Afm. 215x165x56 cm. In zeer goede staat.
Hollandse mahoniehouten empire secretaire met mahoniehouten binnenleven, Oudere restauratie. ca. 1820. Afm. 158x104x52 cm. Cond.: R.
Stapelkast met grepen 19e eeuw. Wortelnoten en noten gefineerd op grenen, ca. 1870. Minimale fineerschades. Afm. 205x130x60 cm. Cond. R/G.
Wortelnoten Art Deco-stijl etagiere wandtafel (21e eeuw). Afm. 94x96x28 cm. In zeer goede staat.
Franse ronde tafel met vitrine en vergulde bronzen sierstukken, 19e eeuw. (geeboniseerd fineer). Ca. 1870. Afm. ø 61 x 74 cm. In goede staat.
Antieke ovale mahoniehouten bijzettafel met bandintarsia en medaillon, Louis Seize-stijl, ca. 1900. Afm. 74x45x65 cm. In zeer goede staat.
Hollandse notenhouten barokstijl vitrine-opzetkast. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afm. 211x150x45 cm. In goede staat.
Hollandse notenhouten barokstijl commode. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afm. 75x95x42 cm. In goede staat.
Ronde antieke Chinese draaibare bijzettafel met bruin marmeren blad en draaibare etagieres met vakverdeling (bewerkt). Ca. 1920. Afm. ø 50x 76 cm. In goede staat.
Italiaanse plated houten barok-stijl bijzettafel met figuur en geschulpt blad. 20e Eeuw. Afm. 74 cm. In goede staat.
Hollandse speeltafel, vroeg 19e eeuw. Geheel rondom met florale intarsia (minimale fineerschades) (vilt is eraf) Afm. 74x82x82 cm. Cond.: G.
Hollandse eikenhouten vier-laden commode met bronzen beslag. Ca. 1840. Afm. 105x101x46 cm. Cond.: G.
Teakhouten kabinet met twee glazen deuren zijkanten zijn ook met glas en lades staand op klauwpoten, 20e eeuw. Naar oud voorbeeld. . Afm. 170x100x50 cm. In goede staat.
Antieke Franse neo Barokstijl wortelnoten 3 deurs kast, omstreeks 1920, voorzien van mooi snijwerk, gebogen deuren en zijkanten. Recentelijk professioneel gerestaureerd en handgepolitoerd,. ,235x215x...
Antiek eikenhouten historisch schrijfbureau (demontabel) met driekwart zuilen en snijwerk in panelen. Zes lades, twee deuren. Ca. 1880. Afm. 80x72x138. In goede staat.
Engelse antieke mahoniehouten opklapbare salontafel met twee hangoorbladen, ca. 1870. Vier spant-poot en laden. Afm. 62x107x103. In goede staat.
Beschilderde vurenhouten hoekkast in Amelander-stijl. 18e-19e Eeuw (slot later). Afm. 93x50x31 cm. In goede staat.
Antieke teakhouten koloniale commode met twee deuren en nep lades. Engelse stijl met Queen Anne poten. Ca. 1920. Afm. 96x110x47 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten renaissance kist. Deels 17e-18e eeuw en later. Afm. 74x130x60 cm. Cond.: redelijk/goed.
Originele notenhouten Franse Art Deco garderobe met spiegel en chrome knoppen. Ca. 1925. Afm. 184x101x28 cm. In zeer goede staat.
Hollandse mahoniehouten één-deurs spiegeldeurkast, ca. 1900. Afm. 200x117x70 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Hollandse barokstijl vitrine opzetkast, ca. 1900. Kast is voorzien van bronzen beslag en klauwpoten. Afm. 211x105x40 cm. In zeer goede staat.
Oude Indonesische ingelegde salontafel met landschap op blad ingelegd. Tafel is voorzien van landschap met bomen, vogels, en vele olifanten (been etc.). Tafel heeft houtgestoken poten met fabel figure...
Vroeg 19e eeuw mahoniehouten empire trumeaux met marmeren blad en klauwpoten. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afm. 92x85x45 cm. In zeer goede staat.
Zuid Duits eiken tabernakel kastje voor heilig beeld. 18e eeuw, met originele polychromie. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws vruchtenhouten salontafel met lade (ingekorte eettafel). In goede staat. Afm. 47x130x69 cm.
Groot 19e eeuws eikenhouten gestoken haardscherm in barokstijl met gobelin. Afm. 130x90x15. In goede staat.
Prachtig mahoniehouten Engels kabinet met origineel beslag (twee delig), 19e eeuw. In zeer goede staat. Afm. 210x135x65 cm. Cond.: G.
Hollands mahoniehouten dubbelgebogen Louis Quinze Barok bureau met bronzen beslag,staand op klauwpoten. Mooi binnenleven met vakverdeling, lades, en kelder. Afm. 120x107x68 cm. In goede staat.
Eikenhouten sidetable met lades. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afm, 75x50x160 cm. In goede staat.
Negentiende eeuws Engels linnen kabinet, eiken met mahoniehout. Recentelijk professioneel gerestaureerd. In zeer goede staat 204x54x135cm.
Grote antieke blank eiken eethoek.Tafel met 1 lade, en 6 stoelen met lederen zittingen. Ca. 1900. Afm. 105x40x45 cm. en 81x99x199 cm. In goede staat.
Grote Hollandse barok-stijl wortelnoten vitrine opzetkast., met bronzen beslag en klauwpoten. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 224x167x45 cm. In goede staat.
Prachtige antieke Amsterdamse staande klokkast, 18e-19e eeuw, Gerestaureerd en geheel ingelegd met vazen- en floraal decor, ook de zijkanten, 228cm. Cond;G
Antieke breistoel met voetenbankje, 19e eeuw. Afm. 84x75x65 cm. In goede staat.
Antiek Frans notenhouten nachtkastje met marmeren blad. In roccoco stijl, ca. 1880. Afm. 75x37x40 cm. Cond.: G.
Oude houten schildersezel. Tweede helft 20e eeuw. Naar oud voorbeeld. Afm. 180 cm. In goede staat.
Oude houten schildersezel. Tweede helft 20e eeuw. Naar oud voorbeeld. Afm. 180 cm. In goede staat.
Hollandse vroeg biedermeier mahoniehouten 2 deurskast, uitneembaar met lade, omstreeks 1840, in goede staat 184x110x52cm.
Mahoniehouten neogotische bijzettafel met uitschuifblad. 20e eeuw. Afm. 70x34x33. In goede staat.
Mooie Chesterfield lederen bureaustoel, draaibaar en op wielen. Kopergenageld en gecapituneerd. Afm. 102x70x66 cm. In zeer goede staat.
Antiek Duitse notenhouten grunderzeit meidenkast (vertiko,) ca. 1880. Afm. 136x97x47 cm. In goede staat.