This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

30. Oktoberveiling 2016

Auction on Friday, October 14, 2016 from 16:00

Completed | Default auction

Chinese celadon-schotel
Starting price 200 EUR

Zware antieke Chinees porseleinen celadon schotel met karperdecor, 19e eeuws of ouder.(randschade) 31,8øcm. Cond:R/G

Twee 18e eeuwse Chinese vleesschotels
Starting price 400 EUR

Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen vleesschalen met landschapsdecor. 35-39cm. Cond:G

3 Chinese dekselvaasjes, 19e eeuw
Starting price 110 EUR

Drie 18e-19e eeuwse Chinees porseleinen miniatuur dekselvaasjes met floraal en landschapsdecor(chips) 11-13cm. Cond;G

Porseleinen miniatuur in lijst
Result: 55 EUR

Negentiende eeuws porseleinen plaquette in vergulde messing omlijsting, voorstellende een damesbuste, verso genummerd, in goede staat 12x8cm. Cond:G

Meissen Plaquette 19e eeuw
Result: 130 EUR

Antieke Meissen plaquette omstreeks 1880(Knauffzeit) handbeschilderd met romantische voorstellingen en gouddecor, 1e keus in goede staat 13ø cm

Meissen melkkan
Result: 60 EUR

Grote oude Duitse Meissen porseleinen melkkan, decor Streublümchen 14cm. omstreeks 1960

KPM serviesje
Starting price 350 EUR

Antiek Duit K.P.M porseleinen mocca serviesje omstreeks 1920, bestaande uit, moccakan, 3 schotels en twee kopjes, suikerpot en melkkan 6-19cm. Cond:G

Meissen kommenset
Starting price 80 EUR

Drie delen Meissen porselein, met wijnrankendecor, koffiekan, suikerpot,schotel 20e eeuw. 12-25cm.

Porseleinen lamp, handbeschilderd
Starting price 275 EUR

Grote handbeschilderde porseleinen lampenvoet met gedetaillerde figuren, gouddecor en landschap. verguld bronzen montuur. 61x21øcm. Cond:G

3 Delen Duits porselein
Starting price 140 EUR

Drie delen porselein, Duitse rijk met swastika gemerkt, omstreeks 1940, 2x Bavaria(1 bord haarlijnen) 23x23,5ø Cond:R/G

Meissen theebus
Result: 80 EUR

Duitse Meissen porseleinen theebus met zwiebelmusterdecor, 20e eeuw, minimale chip. 12cm. Cond;R

Westerwald snavelkan ca. 1900
Starting price 80 EUR

Antieke Duitse fayence snavelschenkkan met tinnen monturen, omstreeks 1880 Westerwald 27cm. Cond:G

Zuil met bloempot
Result: 80 EUR

Grote Italiaanse Capodimonte porseleinen zuil met bloempot, 2e helft 20e eeuw met gouddecor en opgewerkt puttidecor. 123cm. Cond:G

4 Meissen borden
Result: 90 EUR

Vier antieke Duitse Stadt Meissen porselein opengewerkte borden, zwiebelmuster decor en goudrand. omstreeks 1920. 22ø Cond:G

Meissen theeservies
Result: 400 EUR

Zes oude Duitse Meissen porseleinen kop en schotels decor van streublümchen omstreeks 1960, theekan, melk en suikerpot, theezeef, chip theekan verder in goede staat 8-23cm. Cond:G

2 Pors. vazen, Jugendstil
Result: 60 EUR

Twee grote antieke keramieken Jugendstil vazen met zweepslag, floraal en gouddecor(merkteken deels weg) Engels omstreeks 1900, nr. 4013. 33cm. Cond:G

2 Pors. vazen ca. 1900
Result: 40 EUR

Twee antieke porseleinen vazen omstreeks 1900, vermoedelijk Wenen. Nr. 117 20 28, met floraal decor en gouddecor, in goede staat 17cm. Cond:G

Meissen knobbelvaasje
Starting price 250 EUR

Duitse Meissen porseleinen knobbelvaas omstreeks 1850-1870, met figurendecor, stukje ingelijmd, 18cm. Cond;R

4 Meissen borden, 18e eeuw
Starting price 120 EUR

Vier antieke meissen porseleinen borden met floraal decor, omstreeks 1800 Cond:G 24.2øcm.

Meissen tablet, gecontourneerd
Starting price 100 EUR

Antiek Duits porseleinen tablet met Zwiebelmusterdecor, omstreeks 1900, mooie vormgeving. ongemerkt. 33x32x4cm. Cond:G

3 Meissen borden
Result: 100 EUR

Drie antieke Duitse Meissen porseleinen opengewerkte bordjes, ziebelmuster, omstreeks 1930(teichert) in goede staat 18øcm.

6 Meissen gebakschotels
Result: 150 EUR

Zes oude Duitse Meissen porseleinen gebaksschotels, decor Streublümchen omstreeks 1960 ø18,3cm. in goede staat

Porselein schaal, putti
Result: 150 EUR

Vroeg 19e eeuwse porseleinen schaal met gouddecor en 3 putti, opengewerkt, 2 stukjes bovenrand gelijmd, verder in goede staat 28x24ø Cond:G

Tafelstuk met bronzen putti's
Starting price 240 EUR

Historisme barokstijl keramieken tafelstuk met beschilderde schaal, rankendecor en bronzen monturen, putti, druivenranken en vogels 21e eeuw Cond:G