This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

30. Oktoberveiling 2016

Auction on Friday, October 14, 2016 from 16:00

Completed | Default auction

2 Delfts blauwe borden, 18e eeuw
Result: 300 EUR

Twee prachtige grote 18e eeuwse Delftsblauwe borden met floraaldecor, vogels en vlinders. gemerkt de klaauw, lichte randschade. Cond:R/G

4 Delftse borden 18e eeuw + nap
Result: 110 EUR

Vijf delen 18e eeuws delfts Polychrome Fayens, 3 maal gelijke borden met havendecor (randglazuurschade), 1 maal bord met chinoiserie decor(Goed), 1 maal zoutnap met vogeldecor(randschade) 7,5-23cm. Co...

Chinese vaas theeglazuur, Cheng Lung gemerkt
Result: 6.500 EUR

Zeldzame antieke Chinees porseleinen vaas met theeglazuur, Cheng Lung gemerkt, in goede staat 21,7x15øcm.

Chine de Blanc beeld man
Starting price 2.000 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen Chine de Blanc figuur, Pelchrim met stok en hoed, 19e eeuws, mooie kwaliteit, gedetailleerd uitgevoerd. 32,8cm. Cond:G

2 Chinese vazen, 18e eeuw
Starting price 350 EUR

Twee 18e-19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met floraal en salamanderdecor(1 vaas heeft chips) 25-26cm. Cond:R/G

6 Fam Rose borden
Starting price 250 EUR

Zes x 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Roze borden, octagonaal met floraal en gouddecor( minimale chips alle borden) Cond:R/G

3 Fam. rosé borden
Result: 420 EUR

Drie zeldzame 18e eeuwse Chinese familie roze borden met emaille beschildering, floraal met geschulpte omranding, minimale chip. 22,5ø Cond:G

Grote Chinese dekselpot, 18e eeuw
Starting price 300 EUR

Zeer grote antieke Chinees porseleinen dekselvaas 17e-18e eeuw met floraal decor, kopjes en diertje op deksel(deksel gerestaureerd, vaas heel) Cond:R/G

Grote Yixing theepot, China
Starting price 600 EUR

Zeldzame grote antieke Chinese Yixing theepot gemerkt en in goede staat. 18x14øcm.

Imari trekpotje
Starting price 325 EUR

Achttiende eeuws Chinees Imari porseleinen trekpot met floraal en gouddecor, chips tuit, 14x18xø10,5cm Cond:R/G

Yixing trekpotje met liggende leeuw, vroeg 19e eeuw
Starting price 400 EUR

Antieke Chinese trekpot Yixing, 19e eeuws of ouder, pompoenvorm met vleermuis op deksel(minimale chip onderkant deksel) gesigneerd, 10x16,4x10,5øcm. Cond;G

Vroeg 19e eeuws Yixing trekpotje
Starting price 580 EUR

Antieke Chinees yixing trekpot, 19e eeuws of ouder met rankendecor en ratjes op deksel, gesigneerd. 11x18,6x9,5cm. Cond:G

Yixing trekpotje met emaille beschildering, vroeg 19e eeuw
Starting price 550 EUR

Antieke Chinese yixing trekpot, gesigneerd, 19e eeuw met emaille beschildering en losse ringen op deksel, in goede staat 12x17x8,6øcm.

Antieke Chinese schotel, gemerkt
Starting price 500 EUR

Prachtige antieke gesigneerde Chinees porseleinen schotel met emaille beschilderingen, mooie kwaliteit en goudrand, interieur met moeder en kinderen 5,2x26,4øcm.

Grote blauwe schotel
Starting price 200 EUR

Zeer grote oude of antieke Chinees porseleinen visschaal met vijverdecor en geschulpte rand 11x62cm Cond:G

Chinese terrine met deksel
Starting price 950 EUR

Achttiende eeuws Chinees porseleinen dekselterrine met landschapsdecor, in goede staat 25x34x21cm.(kopje zijkant gerestaureerd)

Zeldzame witte Chinese vaas
Starting price 320 EUR

Zeldzame antieke Chinese Chine de Blanc gesigneerde vaas, met tekst en wijsheerdecor, omstreeks 1900 of ouder, in goede staat 23,5x10,5ø Cond:G

Chinese kop & schotels, 18e eeuw
Result: 62 EUR

Achttiende eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels, met baai decor en geschulpte randen, 6 schotels en 3 kopjes(deels glazuurschade, mogelijk chips) 5-10cm. Cond:R/G

Chinees bord
Result: 210 EUR

Grote 18e/19e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung presenteerschaal met landschapsdecor, in goede staat

Lot Chinees porselein
Starting price 250 EUR

2 delen Chine de Commande porselein, 18e eeuw, dekselvaas en kop en schotel. chips. 5-14cm. Cond:R

2 Antieke Chineze vazen
Starting price 1.500 EUR

Twee prachtige 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met uiterst gedetailleerde beschilderde emaille decor met keizerlijke figuren en hoogwaardigheidsbekleders. in goede staat 25,5x11,3øcm.

Yixing theepot
Starting price 100 EUR

Oude Chinese yixing theepot, gesigneerd 20e eeuw, met bamboe en keverdecor, blauw-zwart, in goede staat. 7xø10,3x17cm.

Yixing theepot
Starting price 100 EUR

Oude Chinese Yixing theepot, gesigneerd 20e eeuw met chinees schrift, vlinder en floraal decor, donkerblauw. 10,3x0øx15,2cm Cond:G

Vier borden Chinees
Starting price 150 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden, koekoek in het huisje, bord met chip, 2 borden goed, 1 helemaal gaaf.22,7ø Cond:R/G