This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

30. Oktoberveiling 2016

Auction on Friday, October 14, 2016 from 16:00

Completed | Default auction

2 Lederen paarden
Result: 60 EUR

Twee oude lederen paarden, 20e eeuw met glazen ogen en lederen zadels. 30-34cm. Cond:G

4 Delen antiek
Result: 20 EUR

Antieke geldcassette met sleutel en 3 antieke zakmessen omstreeks 1900 Cond:G

Kavel metaalwerk, 19e eeuw
Result: 30 EUR

Lot 18e-19e eeuws metaalwerk o.a 5 sleutels, tinnen bakje, ijzeren tang, ijzeren kurkentrekker, blikken bak op leeuwenpoten 18-19cm. Cond:G

6 religieuze voorwerpen
Result: 30 EUR

Zes religieuze oude voorwerpen, 3x corpus christi, 1x Madonna, 1x heilig figuur, 1x Maria met kind 25-44cm. Cond:G

Weegschaal
Result: 45 EUR

Antieke weegschaal omstreeks 1900 met messing en mahonie. 20x43x53cm. Cond:G

Grote hallamp
Result: 140 EUR

Grote antieke koperen hanglamp met geslepen glas, 4 lichts, omstreeks 1920 70x33x30cm. Cond:G

6 Delige kapset
Result: 30 EUR

Zes delige vergulde toiletset o.a. 2 borstels, spiegel en 3 dekseldozen. 10-32cm.

3 Wafelijzers
Result: 20 EUR

Drie antieke ijzeren wafelijzers, omstreeks 1900 in goede staat. 55-65cm. Cond:G

Sabel en bajonet
Result: 35 EUR

Decoratieve sabel en bajonet WO II Duitsland (Oxydatie) 55-95cm.

4 antieke pijpen
Result: 40 EUR

Vier antieke Duits porseleinen pijpen(koppen) 20e eeuw, handbeschilderd 13-28cm. Cond:G

Ivoren man met kind en schildpad
Result: 150 EUR

Grote antieke Japanse ivoren figuur, gemerkt, omstreeks 1900, man met karper, kind en schildpad, in goede staat, 21cm.

Afrikaans beeldje
Result: 40 EUR

Oud Afrikaans houtgestoken beeld, Congo, krachtbeeld, 20e eeuw in goede staat 35cm.

Lamp in de vorm van een druppel
Result: 130 EUR

Antieke peervormige hallamp (Peter Behrens Bauhaus Siemens), 2 kleurig glas en koper. omstreeks 1920 in goede staat. 47x31øcm. Cond:G

2 Lederen koffers
Result: 40 EUR

Twee vooroorlogse lederen dokterstassen in originele staat 45-57cm. Cond;G

Kachel
Result: 60 EUR

Antieke gietijzeren met bronzen kachel, met mooie ornamentuur, omstreeks 1880 Historisme, merk Frisia( achter stukjes afgebroken, wel erbij) 90x98x40cm.

Twee Lampenvoeten
Result: 40 EUR

Twee oude messing lampenvoeten, 20e euw in empirestijl 81cm. Cond:G

Scheeplamp
Result: 30 EUR

Antieke koperen scheepspetroleumlamp omstreeks 1900, of een treinseinlamp gemerkt D.B (Deutsche Bundesbahn?) 50x20x18cm. Cond:G

27 Kruiken
Result: 55 EUR

Zevenentwintig 19e eeuwse Duitse selters terracotta waterkruiken, in goede staat. minimale chips mogelijk. 24cm. Cond:G

Oude boot, Fragata Espanola
Result: 50 EUR

Houten boot, kopie Fregetta espanola 1780, 20e eeuw in goede staat 52x67x10cm.

Kerstboomstandaard rond 1900
Result: 25 EUR

Antieke Duitse gietijzeren beschilderde Jugendstil kerstboomstandaard, omstreeks 1900, in goede staat.

Dekseldoos met putti
Result: 40 EUR

Grote gesigneerde plated Historisme dekseldoos met musicerende putti decor rondom, omstreeks 1880, monogram R.S in goede staat 8x25x9cm

2 Handgranaatkisten Duitsland
Result: 40 EUR

Twee antieke Duitse grenenhouten handgranatenkisten met etiketten 1918, Kriegsmetall aktiengesellschaft (vorsicht Eier) 44x20x28cm. en 33x31x60cm. Cond:G

Lederen koffer
Result: 40 EUR

Chique lederen ruiterhoedkoffer, met hoed, omstreeks 1930, gemaakt door c.W Borchert Beolin, compleet met slot en sleutel, in goede staat 34x36x32cm.

Antiek theekistje
Result: 100 EUR

Antieke mahoniehouten theekist, omstreeks 1800 met origineel bronzen beslag en 3 originele messing theebussen, sleutel mist, verder goed 12x20x11,5cm.