This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

27. Januariveiling 2016

Auction on Friday, January 8, 2016 from 16:00

Completed | Default auction

Bronzen boeddha beeld
Result: 2.250 EUR

Oude antieke Chinese bronzen Boeddha met tekens voor op sokkel 1e helft 20e eeuw in goede staat 19x13x9cm

Russisch bronzen beeld, Vasiliy Grathev
Result: 800 EUR

Antieke Russische bronzen figuur arreslee met rus door C.F Woerfell, vasily Kyrrillisch, gesigneerd 1831-1905 in goede staat 11,5x24x7,5 Cond:G

Groot beeld, strijdwagen
Result: 675 EUR

Zeer grote strijdwagen op marmeren basis, compositiemetaal en brons omstreeks 1930(plated en verguld) voorstellende een Romein met steigerende paarden, Cond:G 52x80x28cm

Bronzen beeldengroep, olifanten
Result: 500 EUR

Prachtige antieke bronzen figuur, voorstellende een olifantenmoeder met jong op marmeren plateau, door Otto Hoffmann 1885-1915 mooie originele patina in goede staat 19x22x16 cm

Bronzen beeldje, jongeman
Result: 350 EUR

Antieke bronzen figuur voorstellende een jongen met stok gesigneerd J. Martin omstreeks 1900 in goede staat 20cm

Bronzen beeld, Masson
Result: 300 EUR

Antiek bronzen beeld door C. Masson, Louis Edmond Masson 1838-1913, brons met vergulding 9,5x20x10cm Cond:G

Bronzen kalkoen, Art Deco
Result: 230 EUR

Grote bronzen kalkoen met marmeren voet 21e eeuw in art Deco stijl, gesigneerd Francois Pompon in goede staat 38x31x24cm

Bronzen olifant met tijger
Result: 225 EUR

Antieke Chinese bronzen olifant met tijger, voorstellende een olifant die een tijger vertrapt(mooie kwaliteit) Cond:G

Bronzen beeld, vechtende olifanten
Result: 220 EUR

Gedetailleerd bronzen beeld, 21e eeuw op zwart marmeren voet, voorstellende twee vechtende olifanten, cond:G 34x51x13cm

Bronzen beeld
Result: 200 EUR

Groot bronzen beeld, 2e helft 20e eeuw, gesigneerd: L.F Moreau, op zwart marmeren sokkel, voorstellende Griekse vrouw bij Corinthische zuil 70cm Cond:G

Bronzen adelaar, Art Deco
Result: 190 EUR

Grote bronzen figuur op marmeren sokkel 21e eeuw voorstellend een Art Deco stijl adelaar, gesigneerd naar (J. Klimt) 52cm Cond:G

Buste op houten sokkel, Mesdag
Result: 185 EUR

Gipsen vrouwenbuste op tropischhouten sokkel gesigneerd H.J Mesdag 42cm Cond:G

Bronzen hond E.Sicnard
Result: 180 EUR

Antieke bronzen jachthond, door E Lienard omstreeks 1900 in goede staat 14x28x7cm

2 Eikenhouten beelden
Result: 170 EUR

Twee 19e eeuwse eikenhouten gestoken beelden, voorstellende biddende heren in goede staat 26-28cm Cond:G

Samac beeld
Result: 170 EUR

Groot antiek compositiemetalen beeld op houten sokkel omstreeks 1900, Jugendstil, voorstellende een vrouw met rozen, 68cm Cond:G

Bronzen beeld Hertzberg, jongeman
Result: 150 EUR

Antieke bronzen figuur voorstellende een jongeman met pet, omstreeks 1900 door Herzberg getiteld Siffleur, prachtige Patina, in goede staat 30cm

3 Bronzen muzikanten
Result: 145 EUR

Drie grote bronzen muzikanten 2e helft 20e eeuw: dwarsfluitspeler, viool en chello, in goede staat 27-40cm.

Bronzen beeld, "Rust"
Result: 135 EUR

Bronzen figuur met marmeren sokkel 21e eeuw, voorstellende een rustend gezicht op hand, gemonogrammeerd W.M.S v'h, in goede staat 45cm Cond:G

Houten religieus beeld
Result: 130 EUR

Barok religieuze houtgesneden figuur omstreeks 1800(arm mist) originele restpolychromie 30cm Cond:R/G

Bronzen hert, 80-er jaren
Result: 130 EUR

Bronzen hert op marmeren sokkel 2e helft 20e eeuw in goede staat 37x24x12cm

2 Plaquettes, Mesdag
Result: 130 EUR

Twee oude gipsen plaquettes met portretten H.J Mesdag in goede staat 36x26,5

Bronzen beeld, "Ontsteltenis"
Result: 125 EUR

Bronzen figuur met marmeren sokkel 21e eeuw, voorstellende ontsteltenis, met monogram WMS. v. H 42cm Cond:G

Bronzen liggende vrouw op bank
Result: 120 EUR

Bronzen figuur met marmeren voet 21e eeuw voorstellende een naakte dame op moderne stoel gesigneerd J. Haberti, in goede staat 21x18x11cm

Bronzen beeld "L'ombre", naar Rodin
Result: 110 EUR

Bronzen figuur met marmeren voet 21e eeuw voorstellende een naakte man , naar Rodin L'Hombre 36cm Cond:G