Achttiende eeuwse schildpaddoos met miniatuurportret, dame met boog, crème kleurige beschildering, in goede originele staat 3x8ø
Grote antieke gietijzeren Jugenstil kachel omstreeks 1910 (stuk van deurtje af, en van het binnenwerk is een stukje af) 163x40x41cm Cond:R/G
Antiek wortelnoten schoenpoetskist omstreeks 1900 (Ahorn fineer) met 2 klepdeksels in goede staat 24x24x30cm
Zeer grote zeldzame antieke messing 7-lichts hanglamp met glazen kappen. Incompleet, mist 1 kleine kap en diverse fittingen en heeft sporen van restauratie. 143x103x50cm.
Twee Chinese ivoor imitatie figuren, 2e helft 20e eeuw Geischa en oude krijger 30-33cm Cond:G
Zeldzame gesigneerde 19e eeuwse Chinese ivoren Netsuke met twee gezichten, draaibaar in goede staat 5,5cm
Legrand hanglamp omstreeks 1960 met drie halve bollen , gemaakt van oranje emaille op metaal(ongebruikt) , porseleinen fittingen 10x22ø Cond:G
Grote zandstenen molensteen 18e-19e eeuw 40xø100cm. Cond.: R-G
Negentiende eeuwse gesneden miniatuur ark met diverse figuren aan boord met tekst onder de boot. Zeer apart in goede staat 3,5x5x2cm
Negen Oosterse bewerkte benen lamellen met erotische voorstellingen 10-11cm Cond:G
Grote staande bronzen tafellamp 2e helft 20e eeuw met drie vrouwen verwerkt in stam 5-lichts, 1 elektrisch, 4 kaarsen 88cm Cond:G
Vijf delige Franse koperen pannenset: Metaux ouvres le soul, 20e eeuw in goede staat 12-20øcm
Prachtige 18e eeuwse Hollandse messing tabaksdoos, gegraveerd met figuren (2x heilige voorstellingen en teksten). In zeer goede originele staat 16x5x3cm.
Prachtige Duitse koperen bewerkte Jugendstil kan met hangcomfoor in florale zweepslag vormgeving omstreeks 1900, gemerkt C.E.D met twee hellebaarden, in goede originele staat 48x32x23cm
Oude Chinese, met parelmoer belijmde dekseldoos, 1e helft 20e eeuw in goede staat 5x13x9cm
Oude benen gegraveerde kompas met walvisstaartdecor 2e helft 20e eeuw in goede staat 2,5x9x6.5cm Cond:G
Grote 19e eeuwse vergulde bronzen Barokstijl kandelaar, in goede staat 102cm
Antieke Duitse IKA Stereoscoop, met diverse AgFa Extraarapic platten diverse voorstellingen (foto's) in doos in goede staat 12x14x8cm
Twee flessen rode wijn, Chateaux Margaux 1972 Premier Grand Cru Classe 30.5cm
Elf delen Cast stainless steel Olav Joff Norway, vervaardigd door Polaris steel art, 4 vazen, 1 schaal, 6 kandelaren 7-20cm Cond:G
Hollandse antieke Jugendstil kruidenwandkast, met 12 keramieken lades en deurtje, omstreeks 1900 in goede staat 15x34x35cm
Antieke VOC stijl documenten kist met koperen beslag 19e eeuws of ouder 14x28x22cm Cond:G
Oude uit been gesneden kurkentrekker met schroefdraad en opbergfunctie, bewerkt met diverse doodskoppen 20e eeuw in goede staat 6,5x14x2,3cm
Grote antieke keramieken zuil omstreeks 1900 met beschilderd landschap winter met edelhert 108x30ø Cond:G
Twee prachtige zeldzame handgrepen van een Indonesische kris, kopergeslagen en bezet met stenen 20e eeuw 12-15cm Cond:G
Metalen designlamp (plaffonniere) van metaal door Raak (geen fitting) Andre Rotte, Aalsmeer, middengedeelte mist 21x47ø Cond:R/G
Antieke Hollandse potkachel merk sun, omstreeks 1900 in goede staat 75cm Cond:G
Mooie 18e eeuwse Hollandse bijbel met lederen band en bronzen slot, in goede staat door H.Brandt, D onder de Linden, P.Schouten, J. de Groot in compagnie 1786 27,5x10x23cm Cond:G
Twee antieke messing neo gotische kaarskandelaren omstreeks 1900 in zeer goede staat 48x18øcm
Grote eikenhouten kwikbarometer 20e eeuw, met Hollandse tekst in goede staat 107cm
Antiek bronzen inktstel omstreeks 1880 gesigneerd A Crokaert Bruxelles met glazen inktreservoir in goede staat 15x39x18cm
Zes delen Lapiz Lazuli 20e eeuw 2 kikkers, schildpad, 2 eieren, dekseldoos met cultive parelketting 4-7cm Cond:G
Oude houtgesneden plafondlamp met putti omstreeks 1930, 6 lichts in goede staat 83x90ø Cond:G
Twee 19e eeuwse lepelrekken met tinnen lepels met originele polychromie en monogram op tinnen lepels 49x26x4cm Cond:G
Antieke opaline glazen bloembeschilderde petroleumlamp omstreeks 1900(geelectrificeerd) 47cm Cond:G
Grote Tiffany stijl tafellamp met florale decors, 2e helft 20e eeuw 57x24cm Cond:G
Groot vroeg 19e eeuws houtgestoken heilig kruis met INRI en originele polychromie (Zuid Duitsland) in goede originele staat 97x58x14cm.
Vroeg 19e eeuws mahoniehouten theekist met origineel beslag, slot en sleutel in goede originele staat 15x20x12cm
Lot divers antiek tin, o.a. 2 brandewijn kommen 17e-19e eeuw 2 klepkannen 18e-19e eeuw twee sets lepels 18e eeuw en twee tablets omstreeks 1900 12-30cm Cond:R/G
Antieke keramieken petroleumlamp omstreeks 1900 met blauwe bloemen, staande op vier leeuwenpoten 40x20cm in goede staat
Vier antieke glazen flacons in lederen foedraal omstreeks 1900 in goede staat 8x9,5x4cm Cond:G
Lot van drie loepen met o.a parelmoer, hout, messing etc 2e helft 20e eeuw in goede staat 25-28cm Cond:G
Negentiende eeuwse grote schildpaddoos met hengsel slot en been, halfronde deksel stukjes been missen op hoeken 7x7x8cm Cond:R/G
Negentiende eeuws Chinees ivoor gesneden schuifdoosje, met 7 losse bewerkte delen, figuren en floraal decor, 1,2x5,2x5,2cm Cond:G
Oude Polyphon Holland eikenhouten grammofoon omstreeks 1920, met diverse bakelieten grammofoonplaten in doos, in goede werkende staat 32x40x43cm
Oude gesigneerde Chinese snuffbottle met landschap- en figuren decor 20e eeuw. In goede staat. 7cm
Vijf delen Grand Geographie Bong en co (antiquarisch, maison edition) sommige kaften iets beschadigd Cond:R/G