Vier ode Duitse compositiemetalen wekkers met Kölner Dom en kabouters , 3 heel 1 beschadigd, functies niet getest 19x16x6cm Cond:R/G
Oude mahonie wandklok met messing omstreeks 1980 met 4 klokjes op batterij, functie met seconden aanduiding(grote steden). 40ø cm Cond:G
Oude eikenhouten Friese Schippertjesklok met maanstand 2e helft 20e eeuw in goede staat 72cm
Antieke Franse pendule omstreeks 1870 met stil 8 daags uurwerk gemaakt compositiemetaal(stuk kruis af, vinger af) 30cm Cond:R
Oude Franse mahoniehouten tafelklok met bronzen ornamenten, achtdaags uurwerk en slagwerk ( man slaat op bel) 2e helft 20e eeuw in goede staat 33cm
Kopie van een Neuchatel pendule met vernis Martin beschildering, 2e helft 20e eeuw met 8 daags uurwerk en halfuurslag gemerkt Du Chateau 41cm Cond;G
Antieke Franse eikenhouten tafelpendule omstreeks 1890 met achtdaags uurwerk, halfuurslag, gemerkt Deletrez Paris in goede staat 28x20x14 cm
Antieke Weense 1 gewicht uurwerk in eigenbouw klokkast, functies niet getest 89cm Cond:R
Defect antiek Weens uurwerk, slagwerk en secondenwerk is eruit, met 1 gewicht, eigenbouwkast 89cm Cond:M
Oude eikenhouten Wuba Westminster regulateur met kwartierslag op 3 gongstaven 2e helt 20e eeuw in goede staat 75cm
Negentiende eeuwse Duitse Schwarzwalder appelklok uurwerk vervuild, deurtje weg 35x25x15cm Cond:R/G
Negentiende eeuwse Duitse Schwarzwald klok uurwerk vervuild, deurtjes weg 34x25x15cm Cond:R/G
Negentiende eeuwse Duitse Schoolklok, uurwerk vervuild deurtjes weg 15x25ø Cond:R
Duitse antieke eikenhouten Pfeilkreuz Jugendstil tafelklok met acht daags uurwerk en halfuurslag, in goede staat 34,5cm
Duitse beschilderde Schwarzwaldklok, 19e eeuws in goede originele staat 34x18x24cm
Vroeg 19e eeuwse albasten pendule, beschadigd en vuil, met 8 daags uurwerk, halfuurslag met touwtjesslinger (chappe a Paris) 36x22x12cm Cond:M
Negentiende eeuwse Franse comtoise met cartouche wijzerplaat en harpslinger, vergulde Feuille, slagwerk mist, met bok (geen gewichten) 40x26x16cm Cond:M
Antieke eikenhouten Junghans tafelklok met verzilverde wijzerplaat, 8 daag uurwerk, halfuurslag en geslepen glas in goede staat 29cm
Antieke Franse pendule omstreeks 1870 verguld en bronskleurig gepatineerd(compositiemetaal met albast) achtdaags uurwerk met halfuurslag(wijzer weg, slinger en bel weg) verder in goede staat 36cm Cond...
Antieke eikenhouten pendule met dubbele zuilen en messing sierwerk, geslepen glas omstreeks 1980 ,acht daags uurwerk met halfuurslag in zeer goede staat 37,5cm Cond:G
Antiek uurwerk van een Friese stoelklok(niet getest) Cond:R/G 26x17x14cm
Oude eikenhouten Warmink tafelklok met bronzen ornamenturen, 8 daags uurwerk met maanstand, 2e helft 20e eeuw in goede staat 34cm
Notenhouten Warmink tafelklok met Westminster kwartierslag op 5 staven, 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 31cm