This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

27. Januariveiling 2016

Auction on Friday, January 8, 2016 from 16:00

Completed | Default auction

12 Diverse aardewerken schalen
Result: 25 EUR

Twaalf 18e en 19e eeuwse terracotta geglazuurde eetborden met florale decors(minimale beschadiging mogelijk) 20-22,5cm Cond:G

6 Diverse delen aardewerk
Result: 25 EUR

Zes delen oud antiek porselein en aardewerk. 13-31cm CondR/G

Tegeltableau
Result: 25 EUR

Oude westgraven Utrecht tegeltableau 20e eeuw 12 pas, boeren in herberg 40x53 cm cond:G

Fruitborden, 30-er jaren
Result: 25 EUR

Zes oude vooroorlogse porseleinen fruitborden met diverse fruitvoorstellingen en goudrand omstreeks 1930 gemerkt J.O en Z handelsmerk 17ø cm Cond:G

Chinese Yixing theepot
Result: 25 EUR

Oude Chinese Yixing terracotta theepot, 1e helft 20e eeuw met landschapsdecor, en bamboe handgreep, koperen montuur tuit.(tuit minimale chip) 16,5x15x10,5cm Cond:G

2 Delen imari
Result: 25 EUR

Twee delen Imari porselein 19e eeuws, 1 dekselpot(chip en haarlijn) 1 theepot (deksel gelijmd) 14-17cm

2 Imari vazen
Result: 25 EUR

Twee 19e eeuwse Imari porseleinen vaasjes met floraal decor (beide chip bovenrand) 15x9ø cm Cond:R

2 Samson bordjes
Result: 25 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met roze en floraal decor, Samson, beide borden haarscheur 23,5cm Cond:M

Servies
Result: 25 EUR

Oud Duits porseleinen servies Eschenback Bavaria Germany, bestaande uit: 10 ontbijtborden, 12 maaltijdborden, 2 dekselschalen, 8 soepborden, 2 kleine ovenschalen, 2 groet ovenschalen, 1 rechthoekige s...

6409
Result: 25 EUR

Zes oude royal Kopenhagen kop en schotels met goud en floraal decor 20e eeuw 7-12,5cm Cond:G

Servies, Freiberg
Result: 25 EUR

Duits Freisberg porseleinen serviesgoed 22-delig: 1x soepterrine, 1x vleesschaal, 1x dekselschaal, 6x ontbijbord, 1x sauskom, 12x groot bord (minimale chips mogelijk) 21-35cm. Cond.: G

Queng Long bordje
Result: 25 EUR

Chinees porseleinen 18e eeuws bord met decor van tuin en bloemen ø23,3cm. (minimale chips) Cond.: R

Diverse zilveren sieraden
Result: 20 EUR

Diverse zilveren sieraden, bestaande uit een armband, breed model, biesmark met gourmet, een collier met hanger met similie en 2 ringen, glad en één met zirconia's. Totaal ca 37,1 gr.

12 zilveren kinderringen
Result: 20 EUR

Twaalf zilveren kinderringen, 925/000 met o.a. diertjes en kleursteentjes. ca. 12 gr. diverse kleine maatjes

Zilver vergulde koningsarmband
Result: 20 EUR

Zilver vergulde platte koningsarmband. 7 mm breed, lengte 19,5 cm. ca. 7,9 gr.

Zilveren servetstandaard
Result: 20 EUR

Zilveren servetstandaard met gecontourneerde randen en voorzien van oud Nederlands belastingteken 15 gr 4x4,5cm Cond:G

Hanger met parelmoer
Result: 20 EUR

Parelmoerhanger, schelp. met zwarte kraaltjes al hangeroog. 9-11 cm ca. 40 gr.

Zilveren miniatuur, strijkijzer
Result: 20 EUR

Zilveren 835/000 miniatuur kooltjes strijkijzer met te openen bovenkast 3x3cm 22 gram Cond:G

Zilveren miniatuur, schoen
Result: 20 EUR

Zilveren 835/000 miniatuur hoge schoen met spijkerzool 3,5x2cm 15 gram Cond:G

Zilveren cakevork
Result: 20 EUR

Zilveren 835/000 cakevork met fraaie tweezijdige bewerkte steel Mt Bijkerk Steenwijk 20e eeuws 16,5cm 18 gram Cond:G

Lot diverse sieraden
Result: 20 EUR

Lot diverse sieraden bestaande uit o.a. een brede pennenarmband, fijne cobraketting en armband, oorhangers met zirconia, een fijne pennenarmband, 2 lange fijne cobracolliers, figarocollier, 3 ringen b...

Zilveren armband met groene steen
Result: 20 EUR

Zilveren armband, 800/000 met groene stenen. Armbadn met ovale schakels om en om bezet met een groene steen en een ovaal zilveren uitgewerkte schakel met bladdecor. Voorzien van bakslot met veilighei...

3 Delen zilver
Result: 20 EUR

Drie delen zilver bestaande uit een deel van een bijbelslot, MT. Fa. Geb. Reitsma, Heerenveen, jl H 1867, een naaldenkoker met getrembleerde bewerking en een natfruitschep in schelpvorm met bewerkte s...

Negen delen zilver
Result: 20 EUR

Negen delen zilver bestaande uit een suikerschep met getrembleerde bewerking en de bak in een schelpvorm, een vingerdoekring met dubbele filetrand met letter A MT: van Kempen en zonen Voorschoten, een...