Schaar met zilveren grepen aan ketting met rokhaak,. Grepen met fruitversieringen met gladde ronde ogen en een jasseron ketting bevestigd aan een rokhaak. Voorzien van keur voor vreemde werken. Totaal...
Grote bronzen boogschutter, 1e helft 20e eeuw ongesigneerd in goede staat 66cm Cond:G
Zilveren hond, 835/000, als ring. Hondje met de poten gemaakt als een ring met open onderzijde. 4x3,5x2cm. ca. 38,2 gr. Cond.:G
Grote zilveren ring, 925/000, met witte en zwarte zirconia's. Sierlijke brede ring met 3 zwarte caboouchon geslepen stenen versierd met veel zirconia's, floraal model. Ringbreedte 2,3 cm. ø 55/56 ca. ...
Oude metalen met bakelieten wandtelefoon met draaischrijf en verchroomde bellen omstreeks 1940 Ericson Cond:G 37x22x11cm
Decoratieve bronzen hanglamp 3 lichts, 2e helft 20e eeuw in Empirestijl met groen gelakte kap 74x52ø Cond:G
Groot oud Perzisch kleed, rood-blauw-oker etc in redelijk goede staat 237x157cm Cond:G
Twee oude Perzische kleden in goede staat 95x56cm. en 158x111cm.
Strakke massieve gouden ring, 750/000 met briljant. Een strakke ring met een, ca 4,5 mm brede doorlopende band met in het midden een witgouden ronde zetting. De steekt iets uit aan de randen. In de ze...
Zilveren breidophouder, 835/000. Fraai versierde breidophouder met ophangoog. 13,5x1,8 cm.ca. 12,95 gr. Cond.:G
Sierlijke ring, 585/000 met jade. Een ring met een gladde rand met daarin een ovaal cabouchon geslepen jade, 18x12 mm. ca. 6,3 gr. ø 55
Zilveren kruithoorn, miniatuur, 835/000. Kruithoorn voorzien van gravure van man en paard. MT.:Cornelis Komen, 's Hertogenbosch. 8x3 cm ca. 33,00 gr. Cond.:G
Hollandse antieke Jugendstil kruidenwandkast, met 12 keramieken lades en deurtje, omstreeks 1900 in goede staat 15x34x35cm
Antieke Jugendstil houtgestoken tafel met op etage en blad, volledig gesneden floraal decor, omstreeks 1900, 69x74x42cm Cond:G
Vier 19e eeuwse Hollandse eikenhouten stoelen in Renaissance stijl velours stoffering 113x50x42cm Cond:G
Antiek Engels mahoniehouten buffet met spiegelopstand, omstreeks 1880, facetgeslepen spiegel met floraal snijwerk en kroon 210x120x45cm Cond:R/G
Groot antiek Jugendstil 3-delig kamerscherm ca. 1900 met floraal stikwerk en zweepslag motief (rafelig) 138x178cm. Cond.: R
Zware eikenhouten renaissance stijl armleunstoel 1880 met Gobelin stijl stoffering, mooi snijwerk, in zeer goede staat 135x67x63xm Cond:G
Tien diverse glazen parfum flesjes, diverse kleuren en vormen 20e eeuw 9-18cm Cond:G
Tien diverse glazen parfum flesjes, diverse kleuren en vormen 20e eeuw 10-16cm
Twee 19e eeuwse koperen houtbakken met hengsel(gerestaureerd) ø41-ø42cm Cond:G
Twee grote antiek marmeren castolettes omstreeks 1900 met bronzen versieringen 43x16øcm Cond:G
Antieke ronde mahoniehouten gestoffeerde voetenbank omstreeks 1900 in goede originele staat 13x31ø Cond:G