Jaap van Kregten Twikkelerbos met beek, olieverf op linnen 50x40cm Cond:G
Ongesigneerd omstreeks 1900 Duitse school, officier op bank. Das heiligste Recht eine Nation ist das als solide zu bestehen und anerkannt zu werden.Cond:R
H.C. Kranenburg (1917-1997) stadsgezicht Parijs met dames, olieverf op paneel. 20x30cm Cond:G
K. Eichhorst ca. 1900 (Duitse School), olieverf op linnen, landschap met berkebomen 70x60cm. Cond.: R-G
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, molen aan de kust, olieverf op linnen 18x24cm Cond:G
M.Zeiss '78, vaas met bloemen, olieverf op linnen 40x50cm Cond:G
Arno Rink '76 ( 1940 Duitse School), ets op papier, surrealistische voorstellingen met naakt, soldaten etc., getiteld "Die Schönsten Augen" 48x35cm. Cond.: G
H.V. Hoogendoorn, schaal met viooltjes, olieverf op linnen 37x27cm Cond:G
Ongesigneerd 19e eeuw, wandelende figuur in Gotische kerk, olieverf op paneel. 17x21 Cond:G
Z. Morel ca. 1880, olieverf op linnen, zittende man met tabakspijp (2 plakkers) 21x42cm. Cond.: R
Onduidelijk gesigneerd 2e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, Hollands ijsgezicht 30x40cm. Cond.: G
Theo Selhorst, 1891-1982, vaas met bloemen, olieverf op linnen 50x60cm Cond:G
Zeventiende eeuwse landkaart Guilielmus Blaeu exc. Amsterdam(1600-1699) Comitatuum Boloniae et Guines Descriiptio (vlekken) 50x39cm Cond: R/G
Elsbeth Bellartz 1986 Duitse school, roeiboot op strand, olieverf op linnen 125x65cm Cond:G
Jaap van Kregten 1878-1967, Twents landschap met knotwilgen en koeien, olieverf op linnen 30x40cm Cond:G
Dieter Sommer, Duitse school, vaas met zonnebloemen, olieverf op paneel. 30x40cm Cond:G
Bruno Bruni (1935), nr. 236/1000, lithografie op papier, liggende naakte vrouw in bed 60x80cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 1966, aquarel op papier, reebok 36x47cm. Cond.: G
G. Berghamer ca. 1930, olieverf op linnen, sprokkelvrouw in besneeuwd landschap 56x65cm. Cond.: R
Twee werken atelier Nico Zwiers (Hengelo), olieverf op linnen, stadsgrachten 13,5x18,5cm. Cond.: G