Gesigneerde vergulde messing monstrans met tijgerogen en emaille versieringen. Gesigneerd E. van den Houte Anderlecht (20e eeuw) 48cm.
Groot oud neonlicht reclamebord omstreeks 1950 voor apotheker Chefarine 4 79x115 Cond:G Is getest brand.
Antiek Duits Berliner eissen Historismus wandbord, opengewerkt omstreeks 1880, (gemerkt Buderus) 27ø Cond:G
Twee antieke koperen bewerkte stijgbeugels 19e eeuws in goede staat.
Vroeg 19e eeuws pistool met gravering en inklapbare trekker. 1 Schroef mist L.: 17cm.
Vroeg 19e eeuws pistool met gravering en inklapbare trekker. In goede originele staat 17cm.
Groot 19e eeuws Russisch bronzen kruis, aan beide zijden gedetailleerd uitgewerkt, in goede originele staat. 35x17cm
Chinees schaakspel met keramieken schaakstenen in roodgelakte kist met figuren decor 21e eeuw. 11x41x21cm Cond:G
Schildpad belijmde eikenhouten doos 19e eeuw (binnen- en buitenkant schildpad), in goede originele staat 15x6x9cm.
IJzeren slot 17e-18e eeuw, barok met gravures (pin mechanisme afgebroken) 19cm. Cond.: R-G
IJzeren met messing slot ca. 1800 met sleutel, gemerkt VR met kroon en patent 12,5x9x3cm. Cond.: G
Vroeg groot Renaissance slot met veren, gestempeld met twee gekruisde sleutels. Functies niet getest, sleutel mist, 31x24x3cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse bronzen Spanjoletten grepen 16-20cm. Cond.: G
Eikenhouten 19e eeuws spinnewiel met haspel en hekel in goede staat 60-80cm.
Prachtige grote Tiffany stijl tafellamp met libelle decor 2e helft 20e eeuw, 43x42cm Cond:G
Prachtige grote Tiffany stijl tafellamp met floraal decor 2e helft 20e eeuw 43x42cm Cond:G
Grote Tiffany stijl tafellamp met florale decors, 2e helft 20e eeuw 57x24cm Cond:G
Hoge Tiffany stiojl tafellamp met glas in lood huisjes decor 2e helft 20e eeuw Cond:G 60x34cm
Tiffany stijl tafellamp 2e helft 20e eeuw met glas-in-lood in kap en voet met floraal decor 34xø26cm. Cond.: G