This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

25. Juliveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Auction on Friday, July 3, 2015 from 17:00

Completed | Default auction

2 Koperen sierborden
Starting price 100 EUR

twee grote kopergeslagen sierplaquettes omstreeks 1900 Turenne en Jean Bart 54x40cm Cond:G

Vijzel, 17e eeuw
Starting price 60 EUR

Bronzen vijzel 17e eeuws in goede originele staat. 8,5x12ø cm Cond:G

Schildpad doosje
Result: 45 EUR

Zeldzame klein miniatuur schildpad doosje, 19e eeuws met been, in goede staat. 3x5,2x3,3cm

Art Deco bowlset
Result: 50 EUR

Drie delig kopergeslagen artdeco bowlset omstreeks 1920 Duitsland. gemerkt met een pelikaan stempel alleen bowlpot gemerkt. (schutzmarke Pelikan) bestaande uit 1 groot tablet, een onderschotel en een...

Messing schaal, vogel
Starting price 220 EUR

Grote oude messing Jugendstil stijl schaal in bladvorm met vogel, 20e eeuw. 29x46x43 Cond:G

Jugendstil inktstel
Starting price 60 EUR

Duitse WMF plated Jugendstil inktstel in zweepslagmotief met denneappels en takken ca. 1900, in goede originele staat 18x12x6cm.

Jugendstil wandplaquette
Starting price 125 EUR

Antieke Jugenstil Wandplaquette omstreeks 1900 met als voorstelling een vrouw bij waterpartij met lelies en zwanen, rondom floraal zweepslag motief. Gemaakt van bronskleurig gepatineerd compositiemeta...

Spanjoletten beslag
Starting price 175 EUR

Twee 19e eeuwse bronzen Spanjoletten grepen 16-20cm. Cond.: G

Petroleumlamp
Result: 20 EUR

Antieke Jugendstil petroleumlamp met bewerkte compositie metalen voet en blauwglazen reservoir (1 laspuntje v.d. kaphouder zit los) 46x27cm. Cond.: G

3 Briefopeners
Starting price 150 EUR

Drie bronzen briefopeners/bladomleggers: 1x bladomlegger Historisme, monogram L.M. (figurendecor), 1x Jugendstil briefopener met floraal decor, gesigneerd D. Alonzo en 1x briefopener Le Retour, gesign...

2 Jugendstil borden
Starting price 120 EUR

Twee Jugendstil Duitse tinnen sierborden met vijvervoorstellingen ca. 1900, gesigneerd H. Baade. Glazen stenen in de ogen van de dieren (enkele missen) ø20cm. Cond.: R-G

Schaaltje, eend
Starting price 40 EUR

Messing plated schaal ca. 1900 in de vorm van een vogel Cond.: G

Gietijzeren kistje
Result: 35 EUR

Historisme dekseldoos ca. 1900 met decor van flora en figuren in goede staat (compositie metaal), monogram J.B. 1314 (zonder sleutel) Cond.: G

Messing Art Deco dekseldoos
Starting price 150 EUR

Grote gesigneerde Art Deco messing dekseldoos met gravures ca. 1930 door KHW Awörle München nr. 65 in zeer goede staat 36x28x7cm.

Metalen schildersezeltje
Result: 70 EUR

Metaal gegoten schildersezel 20e eeuw in goede staat 58cm

6 Perz. bekers + kan
Result: 80 EUR

Koffer met vergulde gegraveerde Russische karaf en zes bekers met floraal decir 2e helft 20e eeuw in goede staat 11-32cm Cond;G

6 Perzische bekers in koffer
Result: 40 EUR

Zes vergulde gegraveerde Russische bekers met gravering in koffer 2e helft 20e eeuw in goede staat. 18.3x7,2ø Cond:G

2 Bronzen vazen
Starting price 200 EUR

Twee antieke 2-delige bronzen Chinese vazen met decor van bloesemtak en vogels in goede staat 36xø12,5cm.

2 Delen Aziatica
Starting price 25 EUR

Tweemaal oud Oosters snijwerk, een Chinese vrouw omstreeks 1900, en een reiger met kreeft en vis (Bali) omstreeks 1960 27-42cm

Hengselvaas
Starting price 35 EUR

Oude Chinese bronzen vaas met cloissone floraal decor en 2 hengsels 25cm. Cond.: G

Oosterse vaas
Starting price 150 EUR

Grote 19e eeuwse Japanse porseleinen vaas met vogel en floraal decor. 46x20ø Cond:G

2 Bronzen vazen, draken
Starting price 290 EUR

Twee 19e eeuwse Chinese bronzen dekselvazen met Foohonden en olifantenkoppen in zeer goede originele staat 33x14x12cm.

Chinees bronzen wierookvat
Starting price 130 EUR

Chinees bronzen wierrookbrander 19e eeuws rondom bewerkt met hoofden en koppen van olifanten, in goede staat 32x20x18ø

Houten heksenbol
Starting price 120 EUR

Oude Chinese houtgesneden sculptuur met diverse bollen ineen, 1e helft 20e eeuw 26cm Cond:G