Oude originele Christiaan Huijgens Westminster klok, kwartierstand maandstand, en dagaanduiding, en wortelnoten kast, in goede staat 196cm
Grote gietijzeren klok, 21e eeuw zogenaamde Augenwender(bewegende ogen op seconde) in goede staat. 40x20x13 Cond:G
Schwarzwalder koekoeksklok, 19e eeuw, met druivenrank decor en koekoekvogel, snijwerk in goede staat. 58cm Cond:G
Oude messing wandklok in de vorm van een polshorloge met batterijfunctie, 70-er jaren Dugena in goede staat 75x14x4cm.
Miniatuur messing lantaarnklok ca. 1930 "Great Britain SMiths English Cooks Ltd." (veer zit vast) 17x8x7,5cm. Cond.: G
Kleine oude Friese stoelschippertjes wandklok, 20e eeuw in goede staat 50cm
Antieke eikenhouten Jugendstil vrijslinger met koperen wijzerplaat omstreeks 1915 in goede originele staat. 78cm Cond:G
Antieke Duitse FSM regelateur omstreeks 1890 met noten kast en kroon( tollen mogelijk later) functies niet getest. Cond:R/G
Aparte grote notenhouten lyra-pendule met intarsia met 8-daags uurwerk met halfuurslag en touwtjesslinger (aanpassingen) 50x19x25cm. Cond.: G
Grote antieke Historisme vaaspendule (compositiemetaal) omstreeks 1870 met 8 daags uurwerk en halfuurslag 56cm Cond:G
Grote antieke Duitse notenhouten tafelklok omstreeks 1880 Grunderzeit met origineel pfeilkreuz uurwerk in goede origoinele staat CondG 49cm
Antieke wandklok met 18e eeuwse Franse kopergegraveerde wijzerplaat(houten schwarzwald uurwerk, eigen bouw) 40x31x20cm Cond:R
Aparte antieke pendule omstreeks 1880, twee putti trommelaars met bekkens(compositiemetaal) koud beschilderd 35x30x14 Cond: G
Oude wortelnoten tafelklok met maanstand en bronzen versieringen in goede originele staat 28x15x19cm.
Antieke notenhouten Josephinische pendule omstreeks 1900 met stil uurwerk in originele staat met koperen versieringen en papieren wijzerplaat, 30x20x8cm Cond:G
Monumentale 18e eeuwse Franse Louis Seize pendule met origineel uurwerk, 1e vergulding brons met grote figuren 18,5 cm (haarlijn in rechter zuil) groot achtdaags uurwerk met touwtjesslinger (onder afg...
Oud Hollandse Friese stoelklok, 2e helft 20e eeuw, handbeschilderd met tinnen gietwerk 75cm Cond:G
Grote skeletklok met sneck en maanstand, messing met glazen stolp 2e helft 20e eeuw 46x31x21cm Cond:G
Grote 19e eeuwse Franse bronzen tefelklok omstreeks 1880 met origineel 8-daags uurwerk 51cm Cond:G
Kleine notenhouten antieke Junghans tafelklok, Grunderzeit met messing beslag, in goede originele staat 35cm
Grote antieke notenhouten met messing wekker (mechanisme defect, verder in goede staat) 25xø19cm. Cond.: R-G
Empire wortelnoten kolompendule kast ca. 1820, diverse fineerschades 43x25x13cm. Cond.: M
Grote oude handgestoken regelateur naar oud voorbeeld. 2e helft 20e eeuw met notenhouten kast. 126cm Cond:G
Eikenhouten staande klok met poppen in de stijlen ca. 1900 met origineel 8-daags uurwerk met halfuurslag, in zeer goede staat 226cm.