This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

25. Juliveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Auction on Friday, July 3, 2015 from 17:00

Completed | Default auction

6 Tafelmessen
Result: 90 EUR

Zes zilveren tafelmessen 800/000 Duits, Fa. Klophaus. lengte 25cm Cond:G

Twee miniaturen
Starting price 45 EUR

Twee zilveren miniaturen 835/000 : een jager met hond MT.:Niekerk, Schoonhoven en man met een mand. ca. 20 gr.

Schilderij, G. Krol
Result: 45 EUR

Gerard Krol (Rotterdam 1882 - 1950 Enschede), olieverf op paneel, riviergezicht 22x33cm. Cond.: G

4x Tulpen, zeefdruk
Result: 50 EUR

Vier maal J.A. Smit (JAS) abstracte florale composities litho op papier 30x30 Cond:G

Schilderij, boerderij bij avond
Starting price 40 EUR

Ongesigneerd 2e helft 20e eeuw, boerderij bij avondstemming, olieverf op paneel,50x40cm Cond:G

Pastel, dame
Starting price 200 EUR

P.Watelet omstreeks 1930, dame met bloemen pastel op papier 20x28cm Cond:G

Erich Tonkel
Result: 60 EUR

Erich Tonkel Duitse school, Im Park von Rothenburg 1971, olieverf op linnen 70x88 cm Cond:G

3-Rij collier, parel/granaat
Starting price 375 EUR

Collier parel granaat met GG 585/000 sluiting. Drie rij-ig collier met zoetwaterparels en granaat, ø 6 mm, bevestigd aan een GG ovale sluiting met granaat met fraai versierde eindstukken. Lengte 37 cm

Zilveren doosje, monogram
Starting price 60 EUR

Hollands zilveren dekseldoosje met parelrand waarin kristallen bakje zit. 835/000. Grootkeur, jl:V:1930, MT: BKV. ca. 63 gram ø 6cm hoogte 2cm Cond:U

Schilderij, C. Snoeierbos
Starting price 80 EUR

C.J. Snoeyerbosch 1914 (Zutphen 1891 - ), gemengde techniek op paneel, landschap met dode boom 48x32cm. Cond.: G

Zilveren pepermuntdoosje
Starting price 160 EUR

Bijzonder antiek vierkant 835\000 zilveren pepermuntdoosje met gecontourneerde rand op opgehoogd deksel met porseleinen tegeltje met afbeelding van kinderen. Nederlands gekeurd onduidelijk meesterteke...

6 Gravures
Starting price 100 EUR

Zes antieke gravures William Hogarth Inven et.Sculp. met 16e eeuwse voorstellingen betreffende criminaliteit (1 gravure heeft randschade) 35x27cm Cond:R/G

Houtskool tekening, P. Loo
Starting price 50 EUR

Pit van Loo 1905-1993, Drents dorpsgezicht houtskool op papier Cond:R/G

Koekoeksklok
Starting price 30 EUR

Kleine oude Schwarzwalder koekoeksklok omstreeks 1950( wijzer eraf en kroonopzet gebroken) 29cm Cond:R

Schilderij, Ruhe
Starting price 50 EUR

F.J.Ruhe 1931 Duitse school, landschap met meer, olieverf op paneel. 57x50 Cond:G

Bloedkoraal collier
Result: 175 EUR

Bloedkoralen collier met GG 585/000 kapitolstokje. Rond gevlochten collier, ø 10 mm, van bloedkoralen, ø 5.5 mm bevestigd aan een GG katipolstok met oog. Lengte 45 cm. ca. 38 gr.

Plated dienblad
Starting price 50 EUR

Groot antiek plated dienblad, bewerkt en met gravering. 74x45cm Cond:G

Bim Bam klok
Result: 35 EUR

Moooie antieke eikenhouten Junghans Jugendstil regelateur omstreeks 1900 in zeer goede originele staat.

Junghans tafelklokje
Result: 45 EUR

Kleine notenhouten antieke Junghans tafelklok, Grunderzeit met messing beslag, in goede originele staat 35cm

Aquarel, vogel
Result: 100 EUR

Ongesigneerd 17e /18e eeuw, studie vogels aquarel op papier (papier bruin) 14x19cm Cond:R/G

Zilveren beurs
Starting price 170 EUR

Zilveren tasbeugel, 800/000, fraai uitgewerkt met pijnappels op de klip. Voorzien van zwarte tas. 16x4 cm Cond G

6 Delen Kutani
Result: 70 EUR

Zes delen 19e eeuws Japans kutani porselein: 2x Knobbelvazen fijn geschilderd en gemerkt (goed), 1x pijpvaas met vogels en floraal decor (gemerkt), 1x kleine vaas (chip af), 1x theepot met geisha in d...

6 Kop & schotels
Result: 20 EUR

Zes antieke Chinees porseleinen kop & schotels 19e eeuw, gesigneerd met floraal- en vlinderdecor met 5 deksels 6,5x10,5cm. Cond.: G

Schilderij, Tilly Moes
Starting price 50 EUR

Tilly Moes omstreeks 1950, vaas met chrysanten olieverf op linnen 24x30cm Cond:G