This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

22. Oktoberveiling 2014

Auction on Friday, October 17, 2014 from 02:00

Completed | Default auction

Bijtring met haas
Starting price 50 EUR

Zilveren rammelaar met "Peter Konijn" en bijtring 925/000, 9,7cm., ca. 26gr.

Kristallen bowlpot
Result: 150 EUR

Geslepen kristallen bowl- of boerenjongenspot, voorzien van amandelslijpsel (kleine randschade), geheel op originele onderschotel. Deksel voorzien van fraaie zilveren (835/000) knop met gravering en p...

Doos bestek
Starting price 40 EUR

Plated bestek, gemerkt VSF.90, gedecoreerd met lauwerkrans, bestaande uit: 12x messen groot, 12x, lepels groot, 12x vorken groot, 12x messen klein, 12x vorken klein en 12x lepels klein.

2 Zilveren sierkurken
Result: 30 EUR

Set Hollands zilveren sierkurken met kabelrandmotief. Ongewaarborgd oud- en inlands belastingstempel begin 1900 Cond.: G

Zilveren lepel
Starting price 30 EUR

Zilveren sauslepel met langwerpige bak met mooie florale gravures in biedermeier stijl, 835/000, MT: Jacob van Wijk jr. Amsterdam, jaarletter V: 1855, ca. 39gr. (gerepareerd aan de bak).

Krist. koekschaal
Result: 85 EUR

Fraai geslepen dikwandige kristallen koekschaal, voorzien van een 835/000 zilveren hengsel met parelrand, MT: J.M. van Kempen & Zn. Voorschoten anno 1886 4xø21cm.

Karaf met zilver
Starting price 70 EUR

Engelse kristallen geurflacon op vierkante voet met zilveren kraag en gefacetteerde stop 925/000, 14xø4,5cm. Cond.: G

Zilveren roomstel
Starting price 130 EUR

Zilveren roomstel op dienblad met gedraaide gelobde motieven 800/000, buitnelandse fabrikaat ca. 285gr. (dienblad ovaal 26x16cm.) Cond.: R

Zilveren vaasje + sigarettendoos
Result: 35 EUR

Kavel zilver waaronder een antieke zilveren sigarettenkoker 830/000 (ca. 80gr., 9x8cm.) en een Hollands zilveren vaasje 835/000 (17cm.) Cond.: G

Zilveren pijpcomfoor
Starting price 110 EUR

Antiek zilveren pijpencomfoor op zwarte basement rustend op 4 bolpootjes. opengewerkte rand met parelmotief 15,5x12,5x13cm. Cond.: G

Bonbonmandje met strik
Result: 60 EUR

Antiek Hollands zilveren bonbonmandje, ajourgezaagd met parelrand, 2 strikmotieven handgreepjes, op vier pootjes. 835/000 Grootkeur, MT.: onbekend, ca. 74gr., ca. 13x9x4.5cm., Cond.:G

Zwavelstokken houder
Starting price 80 EUR

Zwavelstokjes-houder met Hollands zilveren hengsel, deksel en pootjes. Voorzien van jachttafereel 11xø7cm. Cond.: R

Krist. suikerpot
Starting price 50 EUR

Geslepen kristallen suikerpot met o.a. diamantslijpsel en geslepen ster op de bodem, voorzien van een 835/000 zilveren montuur met hengsel met parelrand, MT: A.C. Fontani Amsterdam ca. 1895 en een zil...

Groot kavel plated
Result: 30 EUR

Groot kavel divers plated o.a: divers WMF bestek, diverse tangen, vorken, dekseldoosje, kaarsendover, miniatuur bierpul, theezeef etc. Cond.: G

Divers plated
Result: 20 EUR

Kavel divers oud o.a: plated, koperen tabaksdoos, kristal, lepels etc. 8,5-22cm. Cond.: G

Odeurflesje, gouden dop
Starting price 60 EUR

Kristallen odeurflesje met gouden dop en kraag ( behoeft reparatie) H. 9.5cm.

4 Delen zilver
Result: 60 EUR

Kavel van vier delen zilver: 2x sierlijke fijne vaasjes met parelrand 800/000, 9cm., 1x kleine kandelaar met bladmotief 835/000, 3,7cm. en 1x strakke brede kandelaar Wilkens 800/000, 5cm.

Odeurflesje, gouden dop
Result: 75 EUR

Kristallen odeurflesje met Hollands gouden dop en kraag 585/000, in etui H. 10cm., Cond.:G

5 Lepels + suikertang
Starting price 45 EUR

Vijf diverse zilveren theelepels: 1x biedermeier theelepel, MT: Pluut jr, Jaarletter J; 1919, 1x apostellepel (gerepareerd), MT: Fa. B.W. van Eldik jr., 1x lepel van Brussel, 1x lepel van 's Gravenhag...

2 Pillendoosjes
Result: 60 EUR

Twee zilveren pillendoosjes, beiden met los deksel 800/000: 1x rond sierlijk doosje voorzien van bewerking ø3cm. en 1x ovaal doosje met soortgelijke bewerking 3,5x2,5x1,8cm.

Zilveren houder
Starting price 125 EUR

Zilveren tafelhouder voor zuur- of olieset, Hollands zilver Amsterdam 835/000, ca. 485gr. 24x22cm. Cond.: G

Bijbel, zilveren slot
Result: 40 EUR

Hollands bijbeltje met zilveren bewerkt slot door de Nederlandse bijbel-compagnie te Amsterdam, J Brandt en zoon te Haarlem, Johannes Enschede en zonen 1909, in goede staat en verguld op de snee 13x8,...

Krist. asbak, zilv. montuur
Result: 40 EUR

Fraaie grote zware dikwandige kristallen asbak met 835/000 zilveren montuur 6xø20cm.

2 Strooiers op pootjes
Starting price 100 EUR

Traditionele Hollands zilveren zout- en peperstrooier, kegelvormig met 3 fraaie bewerkte pootje, 835/000, MT: Fa. Landmeter Schoonhoven, jaarletter I: 1968, K: 1970, ca. 10cm. ca. 82gr. Cond.: U

Zilveren lepeldoos
Result: 120 EUR

Zilveren lepeldoos, voorzien van gedreven scherpe en diepe afbeeldingen o.a. op het deksel een fraaie Oud-Hollandse voorstelling, MT; A. Schoorl Haarlem anno 1917, 835/000, ca. 202gr. 13,5x6x4cm.

Divers plated + koffer
Result: 35 EUR

Groot kavel oud/antiek plated in koffer o.a: manden, schalen, bestek, vaasjes etc. 20x33x55cm. Cond.: G

Zilveren setje (3x)
Result: 40 EUR

Driedelig kristallen kaptafelsetje met zilveren deksels en montuur bestaande uit 2 doosjes (ø9cm. en ø5,5cm.) en 1 flesje met stop (14cm.), 835/000 (chip van klein bakje)

Zilveren loddereindoosje
Result: 45 EUR

Hollands zilveren loddereindoosje met filigrain bewerkt deksel en rondom voorzien van handgravures, 835/000 grootkeur, jaarletter 1875, MT: H.J. van Halteren Schoonhoven, ca. 28gr. 4x3x3,5cm. Scharnie...

Lodderein flesje
Starting price 60 EUR

Kristallen parfumflesje met stopje en Hollands zilveren kraag en dop 835/000, H.: 8,5cm. Cond.: G

Zilv. presenteerblaadje
Starting price 120 EUR

Zilveren ovaal presenteerblaadje met gecontourneerde rand, 835/000 ca. 200gr. 24x18,5cm. Cond.: U

Grote strooier, strikken
Starting price 275 EUR

Sterling zilveren Engelse tafelstrooier op voet met gedreven strikmotieven en geribde onderkraag (afneembare dop), 925/000, ca. 176gr., 18xø7,5cm. Cond.: G

Krist. dekselcoupe
Result: 75 EUR

Geslepen kristallen dekselcoupe(17xø13cm.) met amandelslijpsel en geschulpte rand op ronde (835/000) zilveren voet met parelrand, MT: J.A.P. Beyer Amsterdam/Bergen op Zoom 1901-1903.

2 Zilveren klontjestangen
Starting price 40 EUR

Twee zilveren opengewerkte suikerklontjes-tangen, 835/000, ca. 56gr. 13cm. en 10cm. Cond.: G

Zilveren mand, klein
Starting price 90 EUR

Ajourgezaagde Hollands zilveren mandje met parelrand, 835/000 grootkeur, jaarletter H: 1942, ca. 103gr. 18x10x5cm. Cond.: U

Zilveren vleesvorkjes
Result: 45 EUR

Stel fraaie zilveren vleesvorkjes met getorste stelen en heft met parelrand (als nieuw), MT: Wed. van de Broek Amsterdam anno 1896, 835/000, ca. 18gr., 13cm.

Onderzetter + vaasje
Starting price 40 EUR

Twee delen zilver: 1x smal vaasje met filetrand, 835/000, MT: Fa. A. landmeter Schoonhoven, jaarletter Z: 1959, 5x11,5cm. en 1x zilveren onderzetter met fraai floraal uitgewerkte rand met bakelieten b...

Zilveren slacouvert
Starting price 50 EUR

Hollands zilveren slacouvert met benen bak en vork model puntfilet, MT: Fa. van Kempen, 835/000, 23cm. Cond.: G

Zilveren hengselschaaltje
Result: 120 EUR

Antiek Haags zilveren hengselschaaltje met parelranden, 925/000 grootkeur, MT: G.C. Reeser Den Haag 2e helft 1800, ca. 307gr. 5xø11cm. Cond.: G

Breipenhouder + roomlepel
Result: 40 EUR

Zilveren breipenschede uit Schoonhoven 835/000, jaarletter M: 1972, ca. 24gr. L.: 14,5cm. Cond.: U en 1x zilveren roomlepel met getordeerde en gegraveerde steel, 835/000 grootkeur, ca. 21gr. L.: 11,5c...

Ronde zilveren theedoos
Starting price 180 EUR

Antieke ronde Hollands zilveren dekseldoos met allegorische voorstellingen, ook aan onderzijde, 835/000, ca. 1890, ca. 136gr., H.5.5 x ø9cm., Cond.:G

4 Delen zilver
Starting price 50 EUR

Vier zilveren gebruiksvoorwerpen: 1x lipstickhouder zeskantig met bewerking 4,6cm. 1x langwerpige naaldenkoker met geribbelde bewerking 7,2cm., 1x bladwijzer met boerin en 1x theezeef met benen heft (...

Kristallen tafelstuk, zilv. voet
Starting price 90 EUR

Kristallen tafelstuk in de vorm van drie bloemkelken op zilveren bloemblad, 2e gehalte grootkeur, MT: onduidelijk. Geheel rustend op zwart basement. 19xø15cm. Cond.: G

Divers bestek
Result: 600 EUR

Zeer compleet 72-delige Duitse zilveren cassette bestaande uit: 12 tafelmessen, 12 dessertmessen, 12 tafellepels, 12 tafelvorken, 12 taartvorken en 12 koffielepels. Alles inclusief bijbehorende etuis....

Zilveren roomkan
Starting price 120 EUR

Antiek zilveren roomkan, versierd met filetranden en brede schenktuit 835/000, MT: Verschuur, ca. 194gr. (gerestaureerd aan oor) 13x6,5x11cm.

Zilveren vaasje
Result: 30 EUR

Zilveren vaas met golvende rand 800/000, 16cm. Cond.: U

Zilveren roomlepel
Starting price 35 EUR

Zilveren roomlepel met ovale bak en schenktuit. gecontourneerde haaksteel met fraaie graveringen, MT: Pako Rhenen anno 1970, 835/000, ca. 20gr. L.: 12,5cm.

18 Zilveren lepeltjes
Result: 70 EUR

Kavel zilveren lepeltjes, model puntfilet: 12x theelepels (11cm.) en 6x borrellepels , 835/000, MT: Koninklijke zilverfabriek Begeer NV (1925-1961), ca. 187gr. Cond.: U

Zilveren inktpot
Starting price 100 EUR

Engels sterling zilveren inktpot met deksel 925/000, 7xø13cm. (scharnier behoeft reparatie)

Zilveren ovale schaal
Result: 80 EUR

Sierlijke ovale zilveren schotel, 830/000 Duits voorzien van belastingteken, de schaal heeft organische bewerking met een dubbele filetrand 30x30cm. ca. 191gr.

Plated bijouxteriedoos
Result: 60 EUR

Ronde plated bijouxteriedoos, gemerkt WMF met gedreven guirlandes en fraai vrouwenportret op het deksel, stoffen binnenzijde 5,5x8,5cm.

Tabaksdoos, 19e eeuw
Starting price 200 EUR

Hollandse zilveren 19e eeuwse tabaksdoos 835/000 ca. 1830, MT: vermoedelijk Kooijman Schoonhoven, ca. 157gr. 12x7x2,5cm. Cond.: G

4 Zilveren huwelijkslepels
Starting price 280 EUR

Vier antieke zilveren gelegenheidslepels t.b.v. 50-jarig huwelijk. Stelen aan beide zijden handgegraveerd, 800/000 (Z keur) ca. 1854, ca. 198gr. L.: 22cm. Cond.: U

Kavel zilver
Result: 190 EUR

Kavel divers zilver waaronder: 2 sigarettenetuis, 3 asbakken, 1 theezeef zonder steel, 5 servetbanden, 1 vingerdoekring, 1 dessertlepel, 1 dienlepel met bloemmotief, 4 theelepels, 1 zoutschepje, 1 zuu...

Zilveren kandelaar + vaasje
Result: 90 EUR

Twee delen zilver: 1x zilveren Engelse kandelaar, 3-pits met krularmen, bewerkt met een filetrand 925/000, 19,5x26cm. en 1x vaasje met strakke verticale bewerking, MT: koninklijke van Kempen en Begeer...

Zilveren tasbeugel
Starting price 100 EUR

Antiek Amsterdams zilveren tasbeugel aan jasseronketting, 835/000 grootkeur, jaarletter K: 1920, ca. 154gr. L.: 15cm. Cond.: G

Nagelgarnituur in cassette
Result: 100 EUR

Nagelgarnituur in schildpad-cassette afgezet met aan beide zijden Hollands zilveren appliques, 835/000 ca. 1860, MT: Willem de Pleijs Schoonhoven 4x8,5x3cm. Cond.: R

10 Zilveren lepeltjes
Starting price 50 EUR

Kavel zilver met 9 theelepels en 1 suikerlepel met deels getorste steel en florale bewerking in doos, 835/000, Hollands klein keur ca. 83gr. Cond.: G

2 Hollandse borstels
Starting price 100 EUR

Twee Hollands zilveren tafelvegers met fraaie voorstellingen 835/000: 1x tafelveger met voorstelling van de Nachtwacht, MT: Hooijkaas, jaarletter T; 1929, 11x7cm. en 1x tafelveger met tafereel aan het...

Zilveren roomlepel
Starting price 35 EUR

Zilveren roomlepel met ronde schelpvormige bak. Haaksteel met drakenkop, wapenschildje en cupido met pijl en boog, MT: A. Willemse Santpoort ca. 1930, 835/000, ca. 13gr. 7,5cm.

2 Delen kristal/plated
Result: 40 EUR

Twee delen oud/antiek plated: 1x tafelhouder ca. 1900 met kristallen binnenbak (barst in kristal) 17x19x14cm. en 1x kristallen dekselpot met dolfijn ca. 1930 20xø12cm. Cond.: R

Zilveren empire tafelcouvert
Starting price 120 EUR

Zilveren (835/000) Empire tafelcouvert met spitse stelen anno 1821 en 1822, tevens een Empire zilveren (835/000) eetlepel met spitse steel anno 1817. Allen met MT: W. Franken Gouda, ca. 124gr. ca. 21c...

3 Schaaltjes met zilver
Result: 60 EUR

Drie schaaltjes met zilver: 2x kristallen waaiervormige schaaltjes (ø10cm. en ø8,5cm.) op zilveren voet en 1x zilveren zoutvaatje (ø4,5cm.) met blauwglazen inzetbakje en parelmoer lepeltje. Kleine chi...

Sigarenstandaard
Starting price 90 EUR

Geslepen kristallen sigarenstandaard (kleine randschade) zg. hoorn des overvloeds met geëtste geslepen afbeeldingen. tevens voorzien van een fraaie zilveren (835/000) zwavelstokdoos-houder op zilveren...

Zilveren pepermuntdoosje
Starting price 65 EUR

Rond zilveren pepermuntdoosje met fraai gegraveerde vogel in boom op het deksel. tekst aan binnezijde deksel, onbekende merken, 800/000, ca. 43gr. 1,5xø5cm.

2 Zilveren vleesvorkjes
Starting price 20 EUR

Twee Hollands zilveren vleesvorken, model puntfilet, 835/000, MT: Gerritsen en van kempen (1926 - 1961), ca. 57gr., 15,5cm.

3 Delen zilver
Result: 30 EUR

Drie delen zilver: 1x Hollands zilveren theelepel (10cm.) 835/000, MT: Schijfsma Sneek begin 1900, 1x vorkje 835/000, MT: van Kempen Voorschoten en 1x poederdoos bewerkt met bloemmotieven Cond.: R

Zilveren eierlepel
Starting price 120 EUR

Antieke Hollands zilveren eierlepel met filetrand, MT: Benten Amsterdam, jaarletter X: 1882, 835/000 grootkeur, ca. 53gr. L.: 19cm. Cond.: U

Zilveren bestek
Result: 225 EUR

Hollands bestek (Haags lofje), bevat: 6 tafelvorken, 7 tafellepels, 1 dessertvork en 2 dessertlepels 835/000, MT: Kempen en Zonen, diverse jaarletters van 1906 t/m 1930, totaalgewicht ca. 836gr. L.: ...

Zilveren tafelstuk, ekster
Result: 270 EUR

Zilveren tafelstuk in de vorm van een fraaie ekster, 925/000, ca. 193gr., 21x13cm.

Divers zilver
Starting price 40 EUR

Tracheercouvert (37cm.) en broodmes (31cm.), Nederlandse keuren met zilveren heften. Trancheercouvert is met de hand gegraveerd 835/000 Cond.: G

2 Pillendoosjes + zoutbakje
Starting price 60 EUR

Kavel van 2 zilveren pillendoosjes (875/000) en 1x kristallen zoutbakje met zilveren rand (925/000). Zilvergewicht pillendoosjes ca. 55gr. (samen) 4x4cm. en 3x3cm. Zoutvaatje ø5cm. Cond.: G

Porseleinen loddereinflesje
Starting price 35 EUR

Porseleinen loddereinflesje met florale beschildering en zilveren montuur met dop voorzien van een zilveren gulden. Onbekende merken 7xø4cm.

4-Delig bestek
Result: 60 EUR

Jugendstil slacouvert in cassette met bijbehorende vleesvorkjes 800/000 met zilveren heften en vergulde bakken. Van juwelier Schumacher uit Krefeld L.: 20cm.

Schep + 2 vleesvorken
Result: 60 EUR

Opengewerkte schep (27cm.) met gegraveerde bak en zilveren handvat 800/000 in etui en twee vleesvorken (20cm.) met zilveren heften. heften zijn versierd met rococo motieven 800/000 in etui Cond.: G

Parfumflesje, goud
Starting price 80 EUR

Antiek kristallen parfumflacon met glazen stopje en Hollands gekeurde 14 karaats (585/000) gouden dop en kraag, H.: 8,5cm. Cond.: U

Brandewijn kom
Starting price 425 EUR

Hollands zilveren ovale brandewijnkom met Amsterdams stadsmerk en florale bewerking. Randgravure met Engelse tekst uit 1951, 925/000, ca. 248gr. 24x12,5x9cm. Cond.: U

Zilveren gembercouvert
Starting price 120 EUR

Antiek Hollands zilveren gembercouvert met getordeerde steel en gegraveerde bak, 835/000 grootkeur, jaarletter C: 1887, MT; A.J. van Driessen Schoonhoven ca. 54gr. Cond.: U

Zilveren lepel
Starting price 50 EUR

Antiek Hollands zilveren gedenklepel met afbeelding "Nachtwacht" 835/000 grootkeur, jaarletter Y: 1908, MT: Gerardus Schoorl, Amsterdams stadswapen, ca. 73gr. L.: 23cm. Cond.: U

Visbestek
Starting price 40 EUR

Visdiencouvert met zilveren heften met geëtste motieven in bak en mes 800/000. Alles in bijbehorens etui van Hof-juwelier Th. Müller uit Weimar, L.: 27cm. Cond.: G

Krist. loddereinflesje
Starting price 80 EUR

Geslepen kristallen loddereinflesje op voet met zilveren montuur en bloemknop. Tevens een ovaal zilveren gegraveerd schild op de voorzijde, compleet met zilveren binnenstopje. Nederlands gekeurd ca. 1...

3 Flessenbakken
Starting price 180 EUR

Drie flessenbakken met zilveren rand, MT: van Kempen Voorschoten, 835/000 ø12,5cm. Cond.: G

4 Delen zilver
Starting price 65 EUR

Kavel zilver waaronder: 1x taartschep puntfilet 835/000, MT: Gerritsen en van kempen grootkeur Utrecht, jaarletter S: 1953, L.: 23cm., 1x suikerschep (kolenschepmodel) prinses 835/000 groot keur, MT: ...

2 Beugeltasjes
Result: 90 EUR

Twee Hollands zilveren beugeltasjes met petit-point, 2e gehalte grootkeur, MT: onleesbaar, beugelbreedte 10cm. Cond.: U

Kavel zilver
Result: 40 EUR

Diverse delen zilver o.a: 1x vulpotlood met gravure, 1x dop met uitgewerkte knop, 1x sigarettenpijpje, 1x botermesje, 1x drinknapje, 1x klein pillendoosje met emaille. Diverse gehaltes zilver.

2 Zilveren specerijenpotjes
Starting price 75 EUR

Twee zilveren specerijenbakjes op 3 pootjes met verschillend bloemmotief, Hollands 835/000 grootkeur, jaarletters 1929/1930, ca. 89gr. 4xø5,5cm. Cond.: U

Pennenschaaltje, vogels
Starting price 150 EUR

Rechthoekig zilveren bakje met geschulpte rand en gedreven blad- en vogelmotieven in de bodem, 925/000, ca. 160gr. 23,5x11cm. Cond.: U

Zilveren schip
Starting price 120 EUR

Miniatuur zilveren zeilschip (driemaster), fraai gedetailleerd op zwart houten sokkel 835/000, MT: Schoonhovense zilverfabriek Fa. H. Hooykaas, jaarletter L: 1971, 10x12cm. (incl. sokkel)

Loddereinflesje op voet
Starting price 80 EUR

Loddereinflesje op voet met zilveren dop. Flesje is voorzien van een rib- en pyramide slijpsel. De dop is bewerkt id de vorm van een soort pijnappel, 835/000, MT: Gelderblom & Zoon 11x3cm.

Kristallen loddereinflesje
Starting price 35 EUR

Geslepen kristallen loddereinflesje met zilveren montuur en dop. Op de voorzijde voorzien van een zilveren Wilhelmina kwartje 11x5,5x2cm.

Kavel zilver
Starting price 35 EUR

Zilveren tafelgerei: 3x koffielepels met bloemmotief, 1x ronde servetband met bewerkte randen en monogram gravure, 1x klontjestang met parelrand, 1x opdienlepel met zwart en een klontjestang met bloem...

Bijbel, gouden slot
Starting price 180 EUR

Klein Hollands bijbeltje uit 1884, verguld op snee, met 14 krt. gouden slot. 11.5x6.5x4cm., Cond.:G

5 Delen zilver
Starting price 45 EUR

Vijf delen zilver: 1x antiek Hollands zilveren strooilepel, MT: Hendrik van der ree, Jaarletter I: 1843, 835/000, ca. 31gr. (behoeft reparatie), 1x zilveren zuurvorkje met schuifmechaniek 835/000, ca....

Zilveren slacouvert
Starting price 40 EUR

Zilveren salade couvert, bekroond met hand gegraveerde adelaars en swastika's, 835/000 L.ca.23cm., Ca. 140gr.

3 Delen zilver
Result: 50 EUR

Kavel van 3 delen zilver: 2x zilveren theezeef (1x strak gevormde theezeef met onderschotel, ø9cm. en 1x theezeef met getorste rand en bewerking ø7cm.) en 1x peperstrooier, gelobt strak model met hout...

2 Pillendoosjes
Starting price 60 EUR

Twee zilveren pillendoosjes: 1x rond model met bewerkte rand en afbeelding van een pijprokende man 835/000, MT: Fa. Dakka Amsterdam ø4cm. en 1x rond pillendoosje met florale gravure 925/000, ø3cm., to...

Kristallen coupe
Result: 60 EUR

Geslepen kristallen coupe (11xø14cm.) met kruis- en amandelslijpsel op ronde zilveren (835/000) voet met parelrand, MT: P.J. Bierenbrootspot & J.P. v/d Starre Amsterdam ca. 1920.