Zilveren rammelaar met "Peter Konijn" en bijtring 925/000, 9,7cm., ca. 26gr.
Plated bestek, gemerkt VSF.90, gedecoreerd met lauwerkrans, bestaande uit: 12x messen groot, 12x, lepels groot, 12x vorken groot, 12x messen klein, 12x vorken klein en 12x lepels klein.
Zilveren sauslepel met langwerpige bak met mooie florale gravures in biedermeier stijl, 835/000, MT: Jacob van Wijk jr. Amsterdam, jaarletter V: 1855, ca. 39gr. (gerepareerd aan de bak).
Kavel zilver waaronder een antieke zilveren sigarettenkoker 830/000 (ca. 80gr., 9x8cm.) en een Hollands zilveren vaasje 835/000 (17cm.) Cond.: G
Antiek zilveren pijpencomfoor op zwarte basement rustend op 4 bolpootjes. opengewerkte rand met parelmotief 15,5x12,5x13cm. Cond.: G
Antiek Hollands zilveren bonbonmandje, ajourgezaagd met parelrand, 2 strikmotieven handgreepjes, op vier pootjes. 835/000 Grootkeur, MT.: onbekend, ca. 74gr., ca. 13x9x4.5cm., Cond.:G
Groot kavel divers plated o.a: divers WMF bestek, diverse tangen, vorken, dekseldoosje, kaarsendover, miniatuur bierpul, theezeef etc. Cond.: G
Kristallen odeurflesje met gouden dop en kraag ( behoeft reparatie) H. 9.5cm.
Kavel van vier delen zilver: 2x sierlijke fijne vaasjes met parelrand 800/000, 9cm., 1x kleine kandelaar met bladmotief 835/000, 3,7cm. en 1x strakke brede kandelaar Wilkens 800/000, 5cm.
Kristallen odeurflesje met Hollands gouden dop en kraag 585/000, in etui H. 10cm., Cond.:G
Twee zilveren pillendoosjes, beiden met los deksel 800/000: 1x rond sierlijk doosje voorzien van bewerking ø3cm. en 1x ovaal doosje met soortgelijke bewerking 3,5x2,5x1,8cm.
Traditionele Hollands zilveren zout- en peperstrooier, kegelvormig met 3 fraaie bewerkte pootje, 835/000, MT: Fa. Landmeter Schoonhoven, jaarletter I: 1968, K: 1970, ca. 10cm. ca. 82gr. Cond.: U
Zilveren lepeldoos, voorzien van gedreven scherpe en diepe afbeeldingen o.a. op het deksel een fraaie Oud-Hollandse voorstelling, MT; A. Schoorl Haarlem anno 1917, 835/000, ca. 202gr. 13,5x6x4cm.
Groot kavel oud/antiek plated in koffer o.a: manden, schalen, bestek, vaasjes etc. 20x33x55cm. Cond.: G
Driedelig kristallen kaptafelsetje met zilveren deksels en montuur bestaande uit 2 doosjes (ø9cm. en ø5,5cm.) en 1 flesje met stop (14cm.), 835/000 (chip van klein bakje)
Zilveren ovaal presenteerblaadje met gecontourneerde rand, 835/000 ca. 200gr. 24x18,5cm. Cond.: U
Geslepen kristallen dekselcoupe(17xø13cm.) met amandelslijpsel en geschulpte rand op ronde (835/000) zilveren voet met parelrand, MT: J.A.P. Beyer Amsterdam/Bergen op Zoom 1901-1903.
Ajourgezaagde Hollands zilveren mandje met parelrand, 835/000 grootkeur, jaarletter H: 1942, ca. 103gr. 18x10x5cm. Cond.: U
Stel fraaie zilveren vleesvorkjes met getorste stelen en heft met parelrand (als nieuw), MT: Wed. van de Broek Amsterdam anno 1896, 835/000, ca. 18gr., 13cm.
Antieke ronde Hollands zilveren dekseldoos met allegorische voorstellingen, ook aan onderzijde, 835/000, ca. 1890, ca. 136gr., H.5.5 x ø9cm., Cond.:G
Kristallen tafelstuk in de vorm van drie bloemkelken op zilveren bloemblad, 2e gehalte grootkeur, MT: onduidelijk. Geheel rustend op zwart basement. 19xø15cm. Cond.: G
Antiek zilveren roomkan, versierd met filetranden en brede schenktuit 835/000, MT: Verschuur, ca. 194gr. (gerestaureerd aan oor) 13x6,5x11cm.
Zilveren roomlepel met ovale bak en schenktuit. gecontourneerde haaksteel met fraaie graveringen, MT: Pako Rhenen anno 1970, 835/000, ca. 20gr. L.: 12,5cm.
Kavel zilveren lepeltjes, model puntfilet: 12x theelepels (11cm.) en 6x borrellepels , 835/000, MT: Koninklijke zilverfabriek Begeer NV (1925-1961), ca. 187gr. Cond.: U
Sierlijke ovale zilveren schotel, 830/000 Duits voorzien van belastingteken, de schaal heeft organische bewerking met een dubbele filetrand 30x30cm. ca. 191gr.
Hollandse zilveren 19e eeuwse tabaksdoos 835/000 ca. 1830, MT: vermoedelijk Kooijman Schoonhoven, ca. 157gr. 12x7x2,5cm. Cond.: G
Vier antieke zilveren gelegenheidslepels t.b.v. 50-jarig huwelijk. Stelen aan beide zijden handgegraveerd, 800/000 (Z keur) ca. 1854, ca. 198gr. L.: 22cm. Cond.: U
Zilveren roomlepel met ronde schelpvormige bak. Haaksteel met drakenkop, wapenschildje en cupido met pijl en boog, MT: A. Willemse Santpoort ca. 1930, 835/000, ca. 13gr. 7,5cm.
Twee delen oud/antiek plated: 1x tafelhouder ca. 1900 met kristallen binnenbak (barst in kristal) 17x19x14cm. en 1x kristallen dekselpot met dolfijn ca. 1930 20xø12cm. Cond.: R
Rond zilveren pepermuntdoosje met fraai gegraveerde vogel in boom op het deksel. tekst aan binnezijde deksel, onbekende merken, 800/000, ca. 43gr. 1,5xø5cm.
Drie delen zilver: 1x Hollands zilveren theelepel (10cm.) 835/000, MT: Schijfsma Sneek begin 1900, 1x vorkje 835/000, MT: van Kempen Voorschoten en 1x poederdoos bewerkt met bloemmotieven Cond.: R
Antieke Hollands zilveren eierlepel met filetrand, MT: Benten Amsterdam, jaarletter X: 1882, 835/000 grootkeur, ca. 53gr. L.: 19cm. Cond.: U
Porseleinen loddereinflesje met florale beschildering en zilveren montuur met dop voorzien van een zilveren gulden. Onbekende merken 7xø4cm.
Jugendstil slacouvert in cassette met bijbehorende vleesvorkjes 800/000 met zilveren heften en vergulde bakken. Van juwelier Schumacher uit Krefeld L.: 20cm.
Opengewerkte schep (27cm.) met gegraveerde bak en zilveren handvat 800/000 in etui en twee vleesvorken (20cm.) met zilveren heften. heften zijn versierd met rococo motieven 800/000 in etui Cond.: G
Antiek Hollands zilveren gembercouvert met getordeerde steel en gegraveerde bak, 835/000 grootkeur, jaarletter C: 1887, MT; A.J. van Driessen Schoonhoven ca. 54gr. Cond.: U
Visdiencouvert met zilveren heften met geëtste motieven in bak en mes 800/000. Alles in bijbehorens etui van Hof-juwelier Th. Müller uit Weimar, L.: 27cm. Cond.: G
Diverse delen zilver o.a: 1x vulpotlood met gravure, 1x dop met uitgewerkte knop, 1x sigarettenpijpje, 1x botermesje, 1x drinknapje, 1x klein pillendoosje met emaille. Diverse gehaltes zilver.
Twee zilveren specerijenbakjes op 3 pootjes met verschillend bloemmotief, Hollands 835/000 grootkeur, jaarletters 1929/1930, ca. 89gr. 4xø5,5cm. Cond.: U
Rechthoekig zilveren bakje met geschulpte rand en gedreven blad- en vogelmotieven in de bodem, 925/000, ca. 160gr. 23,5x11cm. Cond.: U
Loddereinflesje op voet met zilveren dop. Flesje is voorzien van een rib- en pyramide slijpsel. De dop is bewerkt id de vorm van een soort pijnappel, 835/000, MT: Gelderblom & Zoon 11x3cm.
Geslepen kristallen loddereinflesje met zilveren montuur en dop. Op de voorzijde voorzien van een zilveren Wilhelmina kwartje 11x5,5x2cm.
Klein Hollands bijbeltje uit 1884, verguld op snee, met 14 krt. gouden slot. 11.5x6.5x4cm., Cond.:G
Geslepen kristallen coupe (11xø14cm.) met kruis- en amandelslijpsel op ronde zilveren (835/000) voet met parelrand, MT: P.J. Bierenbrootspot & J.P. v/d Starre Amsterdam ca. 1920.