This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

22. Oktoberveiling 2014

Auction on Friday, October 17, 2014 from 02:00

Completed | Default auction

Halve maan/ speeltafel
Result: 40 EUR

Notenhout fineer speeltafel 19e eeuw, lichte fineerschade bovenblad 77x80x80cm. Cond.: R

Mahoniehouten kastje
Result: 120 EUR

Louis Seize stijl 19e eeuwse mahoniefineer op eiken kastje in zeer goede staat 90x60x45cm.

Kast
Starting price 300 EUR

Antieke eikenhouten Duitse grunderzeit kast ( met 2 schappen) met 2 lades. In goede staat. 210 x 165 x 66cm.

Lektuurbak
Result: 70 EUR

Oude (pallisander?) houten lectuurbak met koperinleg (Boulle) en floraal decor op het blad 20e eeuw in goede staat 42x50x20cm.

Theewagen
Result: 40 EUR

Oude theewagen met opklapbaar blad. Mahoniehout met eiken stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat 71x87x45cm.

Bijzettafel, bloemen
Result: 40 EUR

Oude Italiaanse beschilderde houten bijzettafel met floraal decor 20e eeuw in goede staat 56x49x33cm.

Eiken rolluik kastje
Result: 80 EUR

Eikenhouten halve maan wandkastje met jalouziedeuren en 2 lades ca. 1930 in Louis Seize stijl 68x65x34cm. Cond.: G

Vitrine
Starting price 280 EUR

Vitrine in Biedermeier stijl ca. 1900 van mahoniehout en mahoniefineer. 2 Deuren met glaswerk waarop sierstukken zijn aangebracht 172x105x41cm.

Spiegel
Result: 40 EUR

Antieke mahoniehouten spiegel met losse bewerkte kroon en facetgeslepen glas 19e eeuw 77x40cm. Cond.: G

1-Deurs kast, Oostenrijk
Starting price 200 EUR

Oostenrijkse 1-deurs kast ca. 1870, notenfineer op vuren. In goede originele staat met twee toogpanelen (wortelnoten) 197x98x48cm. Cond.: G

Antieke etagere
Result: 120 EUR

Mahoniehouten Louis Philippe etagere ca. 1870 met snijwerk in goede staat 99x60x22cm.

Barok stoel
Result: 180 EUR

Barokstijl armleunstoel 2e helft 20e eeuw met groene stoffering in zeer goede staat 111x60x70cm.

Mahonie wandtafel
Result: 50 EUR

Oude mahoniehouten fineer wandtafel met lade en bronzen versieringen 2e helft 20e eeuw. Stijlmeubel in goede staat 72x89x35cm.

Eiken boekenmolen
Result: 175 EUR

Mooie gave eikenhouten draaibare boekenmolen ca. 1920 staande op 4-spant poot met wielen 74x50x50cm. Cond.: G

Eiken dekenkist
Result: 80 EUR

Oude eikenhouten kist met aan de voorzijde een klep met kerfsnede decors 20e eeuw in goede staat 66x115x58cm.

Secretaire, schuine klep
Starting price 1.800 EUR

Hollandse 18e eeuwse notenhout fineer op eiken secretaire met bandintarsia, recentelijk vakkundig gerestaureerd. In goede staat 107x94x54cm.

Hutkoffer
Result: 40 EUR

Houten hutkoffer met ijzeren beslag ca. 1900 in goede originele staat 65x90x55cm.

Engelse klaptafel
Result: 60 EUR

Engelse eikenhouten klaptafel ca. 1900 met getorste poten in goede staat 65x80x100cm.

Kersen klaptafel
Starting price 190 EUR

Mahoniehouten met kersen 19e eeuwse klaptafel met lades, 2 klapbladen en uitschuifbare spiegel. Recentelijk vakkundig gerestaureerd en in goede staat 80x42x84cm.

Antieke salontafel
Result: 30 EUR

Antieke eikenhouten salontafel ca. 1880 met onderling verbonden poeten in goede staat. Cond. G

Dienblad tafel
Starting price 220 EUR

Prachtige bijzettafel ca. 1900 met twee afneembare Chinese lakwerk tablets, prachtig gesneden met takstructuur. Tablets ingelegd met diverse houtsoorten. Beschilderd met vogels en bloesemtakken 85x70x...

Gestoken stoeltje
Result: 80 EUR

Kerfsnede Bretterstuhl ca. 1880 in Gothische stijl, geheel handgestoken (ook de poten) 100x47x46cm. Cond.: G

Secretaire, rechte klep
Starting price 1.500 EUR

Hollandse mahoniehout fineer op eiken secretaire ca. 1820, recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd, in zeer goede staat 48x159x103cm.

Engelse salontafel
Result: 60 EUR

Oude wortelnoten fineer salontafel, uitklapbaar aan beide zijden met 1 lade en bronzen klauwpoten. Stijlmeubel 20e eeuw in goede staat 52x52x110cm.

Hollandse commode
Result: 30 EUR

Hollandse 4 laden commode 2e helft 20e eeuw met bronzen beslag in barokstijl 74x40x73cm. Cond.: G

Gestoken zuil
Starting price 450 EUR

Grote antieke Oosterse houtgestoken piedestal met floraal decor en fabelfiguren 1e helft 20e eeuw 121cm. Cond.: G

Biedermeier stoel 1830
Result: 80 EUR

Biedermeier mahoniehouten armleunstoel, ca. 1840 met velours stoffering in goede staat 100x60x60cm. Cond.: G

Engelse secretaire
Starting price 100 EUR

Engelse eikenhouten secretaire ca. 1930 in zeer goede staat 104x75x42cm.

Engelse kist
Starting price 150 EUR

Engelse eikenhouten kist (zonder slot) 17e-18e eeuw in goede staat 67x102x40cm.

Spiegel, kuif
Result: 40 EUR

Louis Seize spiegel uit de 19e eeuw van eikenhout met kroon en guirlandes 83x40cm. Cond.: R-G

Kersen bijzettafel
Result: 80 EUR

Kersenhouten salontafel met lade en uittrek-bladen 2e helft 20e eeuw (stijlmeubel) in goede staat 55x75x75cm.

Chinese hocker
Starting price 120 EUR

Chinese handgestoken hocker met marmeren blad ca. 1900 (scheur). Rijk gestoken en geheel staand op klauwpoten 46x39x39cm. Cond.: G

Halve maan tafel
Result: 40 EUR

Oude mahoniehouten halvemaan tafel met lade 2e helft 20e eeuw (stijlmeubel) in goede staat 73x80x40cm.

3 Delen Art Deco
Starting price 950 EUR

Antieke Jugendstil kersenhouten fineer op eiken kamer ca. 1920 Duitsland. Bestaande uit: spiegel met console (237x93x34cm.), vitrine-opzetkast 2-delig met geslepen glas (180x100x46cm.), eettafel met 4...

Arm fauteuil
Result: 80 EUR

Louis Quinze stijl armleun-fauteuil 2e helft 20e eeuw, recentelijk gestoffeerd (stijlmeubel) in goede staat

Armleunstoel
Starting price 50 EUR

Oude eikenhouten armleunstoel in barokstijl 2e helft 20e eeuw , recentelijk goed gestoffeerd 115x73x63cm. Cond.: G

Eiken armleunstoel
Starting price 60 EUR

Zware oude eikenhouten armleunstoel in barokstijl 2e helft 20e eeuw, stoffering op zitting is versleten 130x65x65cm. Cond.: R-G

Boekenkast
Result: 110 EUR

Hoge eikenhouten boekenkast met schappen 2e helft 20e eeuw (stijlmeubel) in goede staat 197x90x34cm.

Noten zuil, brons beslag
Starting price 250 EUR

Prachtige wortelnoten met bronzen zuil in Dresdner barok stijl eind 20e eeuw (piedestal) in zeer goede staat 30x31cm. Cond.: G

Noten zuil, brons beslag
Starting price 250 EUR

Prachtige wortelnoten met bronzen zuil in Dresdner barok stijl eind 20e eeuw (piedestal) in zeer goede staat 30x31cm. Cond.: G

Spiegel, gouden rand
Result: 30 EUR

Oude houten wandspiegel 2e helft 20e eeuw met facetgeslepen spiegel en bewerkte goudkleurige lijst in goede staat 87x60cm.

Barok stoelen
Result: 90 EUR

Drie Hollandse mahoniehouten barokstoelen ca. 1900 met velours stoffering. geheel staand op klauwpoten 120x54x52cm. Cond.: G

Lederen zetel
Result: 80 EUR

Prachtige lederen armleunstoel met eikenhouten poten en kopernagels 20e eeuw in goede staat 102x73x80cm

Wortelnoten porseleinkast
Result: 900 EUR

Grote Hollandse 19e eeuwse notenhout fineer porseleinvitrine met schuine zijkanten, 3 schappen en staand op klauwpoten in Louis Quinze stijl. 255x220x45cm. Cond.: R (restauraties)

Beschilderde wandtafel
Result: 90 EUR

Decoratieve oude wandtafel 2e helft 20e eeuw in Louis Seize stijl en beschilderd 80x114x36cm. Cond.: G

Korenaars stoel
Starting price 40 EUR

Oude korenaarsstoel 2e helft 20e eeuw van mahoniehout met goede stoffering in Louis Seize stijl (stijlmeubel) 100x59x55cm. Cond.: G

Mahonie commode
Starting price 180 EUR

Duitse Grunderzeit mahoniefineer 3-laden commode ca. 1880 in zeer goede staat 80x98x54cm.

Eiken armleunstoel
Starting price 60 EUR

Zware oude eikenhouten armleunstoel in barokstijl 2e helft 20e eeuw, stoffering op zitting is licht versleten 130x80x66cm. Cond.: R-G

Gestoken Hollandse stoel
Starting price 60 EUR

Hollandse eikenhouten stoel ca. 1880 in renaissance stijl met getorste poten, ranken en fabelwezen. Velours stoffering beschadigd 125x48x50cm. Cond.: G

Eiken vitrinekast
Result: 220 EUR

Duitse eikenhouten vitrinekast ca. 1930 met bol glas, deur en 3 schappen in goede originele staat 174x130x33cm.

Mahonie uittrek tafel
Starting price 500 EUR

Prachtige mahoniehouten uittrektafel met bandintarsia op blad en taps toelopende poten met intarsia, 2e helft 20e eeuw. Origineel tussenblad(ook met intarsia), in uitstekende gerestaureerde staat 81xø...

Eiken dekenkist
Starting price 80 EUR

Eikenhouten 18e eeuwse dekenkist Duitsland met antiek "schnappschloss" en sleutel (deksel van latere datum). In goede gerestaureerde staat 71x123x61cm. Cond.: G

Dolfijntafel, eiken
Starting price 350 EUR

Zeldzame eikenhouten dolfijntafel ca. 1880 (Historisme) met leeuwenkoppen, dolfijn etc. (gesneden) 77x95x62cm. Cond.: G

Kapstok
Result: 70 EUR

Eikenhouten kapstok ca. 1900 met koperen haken in goede staat 125x29x10cm.

Hangvitrine
Starting price 30 EUR

Oude mahoniehouten hangvitrine (stijlmeubel) 2e helft 20e eeuw in barokstijl 67x65x18cm. Cond.: G

Ovale spiegel
Starting price 30 EUR

Facetgeslepen spiegel ca. 1900 met bewerkte omlijsting 80x50cm. Cond.: G

Stoel, Engelse stijl
Result: 40 EUR

Engelse Queen-Anne stijl armleunstoel ca. 1900 in goede staat 95x70x65cm.

Bureaustoel met vlechtwerk
Starting price 50 EUR

Bureaustoel met vlechtwerk en getorste poten ca. 1930 in goede staat 90x60x48cm.

Commode
Starting price 300 EUR

Hollandse mahoniehout fineer penant-kast ca. 1870. Recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd 100x104x50cm. Cond.: G

Queen Anne tafeltje
Result: 70 EUR

Oude mahoniehouten Queen Anne tafel ca. 1930 staand op klauwpoten in goede originele staat 70x90x60cm.

Engelse bijzettafel
Result: 30 EUR

Engelse mahoniehouten bijzettafel ca. 1930 met koperen wieltjes en verlengbaar blad in goede staat 51x45x68cm.

Bijzettafeltje met leder
Starting price 30 EUR

Engelse mahoniehouten 8-kantige bijzettafel met lades, deurtjes, lederen blad en koperen poten 2e helft 20e eeuw 63x46x46cm. Cond.: G

Speeltafel
Starting price 200 EUR

Antieke Hollandse mahoniehout op eiken speeltafel 1e helft 19e eeuw met lade en bandintarsia. In zeer goede staat 76x42x87cm.

Tafeltje, 4-spant poot
Result: 50 EUR

Eikenhouten 19e eeuwse bijzettafel met 4-spant poot en geschulpt blad in goede staat 53x76x60cm.

Bloemtafel
Result: 40 EUR

Decoratieve mahoniehouten bloemtafel 2e helft 20e eeuw (stijlmeubel) 100xø25cm. Cond.: G

Wortelnoten naaitafel
Starting price 300 EUR

Prachtige Duitse wortel/kersen fineer naaitafel ca. 1870 (Louis Philippe), recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd. Massief kersen voet en mooi compleet binnenwerk 80x50x37cm. Cond.: G

Kuifstoel
Result: 75 EUR

Duitse notenhouten Louis Philippe kuifstoel ca. 1870, floraal gesneden. Bekleding versleten, verder in goede staat 124x76x90cm.

Lessenaar
Result: 80 EUR

Eikenhouten met mahonie lessenaar ca. 1900 met klep en 2 lades in zeer goede staat 102x38x40cm.

Scheerspiegel
Result: 100 EUR

Staande 19e eeuwse mahoniehouten kapspiegel (in hoogte verstelbaar) met 2 opbergvakken in goede staat 160cm.

Salontafel, glasplaat
Result: 40 EUR

Mahoniehouten salontafel met facetgeslepen glazen blad, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat 50x125x65cm.

Stoeltje
Result: 50 EUR

Eikenhouten 18e-19e eeuws stoeltje in gothische stijl met draak in rugleuning en lederen bekleding (houtgepind, beschadigd) 95x28x28cm. Cond.: G

Eethoek, barokstijl
Result: 200 EUR

Barokstijl eethoek met 4 stoelen met bruin lederen bekleding 2e helft 20e eeuw van notenhout 110x50x47cm. Cond.: G

Servieswagen, WN blad
Starting price 200 EUR

Prachtige notenhouten met wortelnoten servieswagen in uitstekende staat met aan beide zijden 3 deurtjes 20e eeuw 92x98x50cm. Cond.: G

Secretaire
Result: 40 EUR

Kleine Engelse mahoniehouten dames-secretaire met lade en schrijfklep 2e helft 20e eeuw in goede staat 97x53x38cm.

Secretaire
Starting price 50 EUR

Oude secretaire van mahoniehout (stijlmeubel) met lades, vakverdeling en schrijfklep in zeer goede staat 90x90x35cm.

Plantentafel
Starting price 130 EUR

Plantentafel 1e helft 20e eeuw van notenhout met bronzen beslag en onyx blad in goede staat 80x30x30cm.

Ovale spiegel
Result: 35 EUR

Oude Louis Seize stijl spiegel van metaal 2e helft 20e eeuw, brons gekleurd 79x40cm. Cond.: G

Vertico
Starting price 200 EUR

Prachtige Duitse notenhouten fineer Grunderzeit vertico ca. 1880 in zeer goede staat met origineel beslag en sloten 135x97x44cm. Cond.: G

Wortelnoten naaitafel
Starting price 300 EUR

Prachtige pallisander/wortel fineer met pallisander naaitafel ca. 1870 (Louis Philippe). Recentelijk vakkundig gerestaureerd, mooi binnenwerk 75x55x44cm. Cond.: G

Grenen commode
Starting price 70 EUR

Duitse grenen Grunderzeit commode ca. 1900 in goede staat 77x102x63cm.

Beschilderde kist
Result: 100 EUR

Oude grenenhouten kist ca. 1900, beschilderd met ruiterdecor 40x63x36cm. Cond.: G

Kist
Result: 50 EUR

Indonesische Djatihouten kist 1e helft 20e eeuw met leder bekleed. Koper beslagen en met koperen nagels. Geheel in goede staat 28x64x33cm.

Boekenregaal met onderkastje
Starting price 200 EUR

Kersenkleurig boekenkastje met 2 lades en 2 deurtjes 2e helft 20e eeuw in goede staat 130x32x55cm.

Zuil
Starting price 100 EUR

Eikenhouten met leder bekleden Jugendstil piedestal ca. 1900 met rondom florale decor in goede staat 76x28x28cm.

Engelse klaptafel
Result: 110 EUR

Engelse mahoniehouten klaptafel 2e helft 20e eeuw. Stijlmeubel met lades en messing. Mooie vormgeving en in zeer goede staat 75x51x137cm.

Pianostoel
Starting price 200 EUR

Prachtige exclusieve pianostoel, zwarte lak gepolitoerd met lyra in de rugleuning. in hoogte verstelbaar en in zeer goede staat 94x50x40cm.

Piedestal
Result: 60 EUR

Piedestal ca. 1920 In de vorm van een zuil creme-goud beschilderd in goede originele staat 109x29x30cm.

Tafeltje Queen Anne
Result: 60 EUR

Wortelnoten Queen Anne theetafel ca. 1900 met lade en klauwpoten in originele staat 73x84x50cm. Cond.: G

Naaitafeltje
Starting price 180 EUR

Prachtige antieke notenhouten Jugendstil naaitafel in zeer goede staat. Recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd 80x50x42cm.

2 Stoelen met inlegwerk
Result: 325 EUR

Twee zeldzame Duitse Louis Philippe jachtstoelen met intarsia ca. 1870, voorstellingen met gemsen op rotsen. In zeer goede staat 100x46x47cm.

Hoekkastje
Starting price 30 EUR

Engels antiek mahoniehouten met grenen hoekkastje 42x35x30cm. Cond.: G

Pallisander naaitafel
Result: 200 EUR

Zeldzame vroeg 19e eeuwse pallisander fineer speel/naaitafel met uitklapbaar blad, lade en wolzak. Dik fineer en zwaar uitgevoerd, minimale fineerschade 77x54x38cm. Cond.: G

Bijzettafel, getorste poten
Result: 30 EUR

Ronde bijzettafel met getorste poten en etage ca. 1900 in goede staat 59xø73cm.

Bijzet tafel
Result: 40 EUR

Wortelnoten Duitse Grunderzeit bijzettafel ca. 1880 met los tablet (theetafel) in originele staat 57x45x65cm. Cond.: G

4 Mechelse stoelen
Starting price 80 EUR

Vier Duitse eikenhouten Grunderzeit stoelen ca. 1880 in originele staat 95x36x54cm. Cond.: R-G

Iepenhouten sidetable
Result: 180 EUR

Iepenhouten sidetable met 3 lades en extra etage 21e eeuw in uitstekende staat 81x30x100cm.