Zeldzame Steinway and Sons vleugel, Overstrung Scale pat. Dec. 20.1859 - may 1872 New York. Acoustic Dowel pat. apr 1869 ornamental design post nov 1875 Tubular metallic action frame aug 18 1869 aug 1...
Duitse vleugel, gemerkt Blüthner Leipzig ca. 1920, zwart gelakt en in goede originele staat, Aliquot piano patent met pianokruk 103x150x190cm.
Prachtig 18e eeuws Hollands kruisvoet kabinet, pallisanderhout fineer op eiken. Recentelijk vakkundig gerestaureerd en schellack gepolitoerd in uitstekende staat 196x170x57cm.
Duitse 18e eeuwse notenhouten fineer barok secretaire ca. 1780 met wortelnoten en bandintarsia. Recentelijk vakkundig gerestaureerd in zeer goede staat 215x66x130cm.
Hollandse 18e eeuwse notenhout fineer op eiken secretaire met bandintarsia, recentelijk vakkundig gerestaureerd. In goede staat 107x94x54cm.
Noord Duitse mahoniehouten Louis Seize kast ca. 1780, uitneembaar met 2 lades. In uitstekende, recentelijk gerestaureerde staat 220x130x61cm.
Duitse 18e eeuwse notenhouten met wortelnoten fineer diep gebogen 2-laden commode met 2 handgrepen aan de zijkanten, bronzen beslag, sloten en sleutels in zeer goede staat met vurenhouten corpus 81x76...
Hollands Louis Seize kabinet ca. 1800, mahoniehout fineer op eiken met verguld bronzen beslag in goede staat, tweedelig (oudere restauratie) 215x160x56cm.
Zeer grote zeldzame Duitse Jugendstil kast ca. 1900 (uitneembaar). Mahoniefineer op vuren met zuilen, bollen en koperen ringen. Rijkelijk bewerkt met messing beslag. In goede originele staat 264x233x9...
Hollandse mahoniehout fineer op eiken secretaire ca. 1820, recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd, in zeer goede staat 48x159x103cm.
Drents eikenhouten 19e eeuws kabinet in zeer goede staat met origineel beslag, sloten etc. Recentelijk vakkundig gerestaureerd 245x200x53cm.
Prachtig 18e eeuws Hollands mahoniehout fineer Louis Quinze kabinet ca. 1780 (eiken basis). In zeer goede ongerestaureerde originele staat 245x190x68cm.
Grote Duitse eikenhouten Historisme 3-deurs kast ca. 1880 handgestoken met druivenranken en platte bewerkte zuilen. recentelijk vakkundig gerestaureerd (uitneembaar) in goede staat 70x220x236cm.
Noord Duitse 18e eeuwse barokkast met ossenkop, 2-deurs met lades. Kast is uitneembaar. In zeer goede originele staat met schuine hoeken, origineel slot en slotplaat. Woonkamer-klaar 227x165x65cm.
Bijzondere grote antieke Engelse handgestoken eikenhouten 17e eeuwse Renaissance kist met figuren, druivenranken, toogpanelen, ranken etc gedateerd 1680 . Het blad is tevens compleet handgestoken 87x7...
Grote Duitse gesigneerde vleugel, zwarte lak gepolitoerd ca. 1930, gesigneerd C. mand Coblenz 167x160x105cm. Cond.: G
Antieke Jugendstil kersenhouten fineer op eiken kamer ca. 1920 Duitsland. Bestaande uit: spiegel met console (237x93x34cm.), vitrine-opzetkast 2-delig met geslepen glas (180x100x46cm.), eettafel met 4...
Grote Hollandse 19e eeuwse notenhout fineer porseleinvitrine met schuine zijkanten, 3 schappen en staand op klauwpoten in Louis Quinze stijl. 255x220x45cm. Cond.: R (restauraties)
Zeldzame zeer grote Jugendstil coulissentafel met 4 extra mahoneihout fineer tussenbladen van 85cm. per stuk. Vijf zuilen met messing ringen in goede staat 80x127x187cm. (uitgeklapt: 500cm.)
Prachtige zeldzame 19e eeuwse eikenhout gestoken rococo-stijl vitrinekast met aan 4 zijden glas. Eikenhouten originele schappen en floraal decor met rocailles. In goede originele staat 242x127x44cm.
Monumentale elitaire Duitse antieke berkenhouten schrijfbureau ca. 1880 (historisme) met ridders, gesneden op de zijkanten (Neo renaissance) in zeer goede staat. Recentelijk gerestaureerd 80x82x150cm.
Klein Hollands (Twents) eikenhouten kabinet ca. 1820 met origineel beslag in goede originele staat 53x140x200cm.
Nieuwe Duitse kersenhouten biedermeier stijl oorstoel, schellack gepolitoerd en zwarte biedermeier stoffering in zeer goede staat 125x56x83cm.
Zeldzame Duitse Louis Philippe mahoniefineer op grenen vertico met opstand ca. 1870 in goede staat 170x48x110cm.