This website uses cookies

22. Oktoberveiling 2014

Auction on Friday, October 17, 2014 from 02:00

Completed | Default auction

Tinnen kraankan
Starting price 30 EUR

Tinnen kraankan + bord
Result: 35 EUR

Twee delen antiek tin: 1x grote diepe schotel ca. 1800 (of ouder) met diverse stempels ø34cm. en 1x grote kraantjeskan ca. 1800 46xø18cm. Cond.: G

4 Delen tin
Result: 70 EUR

Vier delen antiek tin: 1x Louis Seize tabaksdoos, bewerkt met guirlandes ca. 1780 (gemerkt), 2x zoutbussen 18e eeuw, 1x beker ca. 1800, 8-20cm. Cond.: G

2 Tinnen kandelaars
Result: 20 EUR

Twee 19e eeuwse tinnen kaarskandelaars 20xø10cm. Cond.: G

Tinnen kraankan
Result: 25 EUR

Chinese dekseldoos, calebas
Starting price 80 EUR

2 Snuffbottles
Starting price 60 EUR

3 Snuffbottles
Result: 50 EUR

Drie oude Chinese snuffbottles 20e eeuw: 1x glas, 1x gelakt met parelmoer inleg en 1x met visdecor 7-8cm. Cond.: G

2 Bronzen vaasjes
Starting price 25 EUR

Wierook dekselpotten
Starting price 325 EUR

Twee 19e eeuwse bronzen Chinese wierook dekselpotten met floraal decor en Foohond in goede staat 32x17x13cm.

Cloisone vaas
Starting price 50 EUR

Chinese 19e eeuwse cloisone bronzen vaas met floraal decor (gemerkt) in goede staat 25xø15cm.

Bronzen wierookvat
Starting price 175 EUR

Chinees bronzen 19e eeuwse wierookbrander met decor van flora en draken. Figuur op het deksel mist 37xø20cm. Cond.: G

Tsuba
Starting price 150 EUR

Tsuba
Starting price 150 EUR

IJzeren tsuba (China/Japan) ca. 1900 in florale vorm ø6cm. Cond.: G

Tsuba
Starting price 150 EUR

IJzeren tsuba (China/Japan) ca. 1900 met floraal decor in goede staat 6x7cm.

Tsuba
Starting price 150 EUR

IJzeren tsuba (China/Japan) ca. 1900 in goede staat ø8cm.

2 Chinese voorwerpen
Starting price 40 EUR

Chinese lakdoos, emaille
Starting price 80 EUR

Oude Chinese geëmailleerde dekseldoos met rood bewerkt decor (flora, rozen) 1e helft 20e eeuw in goede staat 13xø17cm.

Dienblad + wandkleed
Starting price 50 EUR

Twee delen antiek Chinees: 1x gesigneerd lakwerk presenteertablet met decor van kraanvogels 30x18,5x2cm. en 1x Chinese interieurvoorstelling op rol (zijde) geschilderd en gebordurrd 90x40cm. Cond.: G

Lamp, bronzen voet
Starting price 30 EUR

Majolica petroleumlamp
Result: 60 EUR

Majolica tafel petroleumlamp met floraal decor ca. 1880 in goede staat 53x25cm.

Petroleumlamp, beschilderd
Result: 50 EUR

Tafel petroleumlamp ca. 1900 met prachtig handgeschilderd decor van vlinders en papegaaien (keramiek) 45xø11cm. Cond.: G

Petroleumlamp
Starting price 40 EUR

Petroleum kachel
Starting price 40 EUR

Staande petroleumlamp
Starting price 60 EUR

Grote staande petroleumlamp ca. 1900 in hoogte verstelbaar van smeedijzer en koper 135cm. Cond.: G

Schippertje
Starting price 30 EUR

Russisch kruis
Result: 40 EUR

Russisch bronzen ikoon met emaille 19e eeuw in goede staat 22,5x14cm.

Reisikoon + kruis
Starting price 80 EUR

5 Bronzen ikonen - kruis
Starting price 80 EUR

Bronzen ikoon
Result: 90 EUR

Rookset
Starting price 30 EUR

3 Bronzen vijzels
Starting price 100 EUR

Plated petroleumlamp
Starting price 75 EUR

Plated petroleumlamp ca. 1900 in goede staat 44xø20cm.

Samovaar
Starting price 30 EUR

3 Delen koper
Starting price 15 EUR

Koperen doofpot
Result: 25 EUR

Grote gietijzeren bel
Result: 80 EUR

Grote gietijzeren bel ca. 1900 in goede staat 33xø24cm.

Diverse bellen
Result: 90 EUR

Bronzen blaker ca. 1800
Starting price 50 EUR

Zware bronzen blaker ca. 1800 Louis Seize empire in goede originele staat 23cm.

Grote figurenlamp
Starting price 100 EUR

Grote bronzen tafellamp, voorstellend een jongeman met fakkel 20e eeuw in goede staat 74cm.

Lamp, molen
Result: 65 EUR

Grote bronzen tafellamp ca. 1900 in de vorm van een windmolen, origineel beschilderd en in goede staat 37x25x16cm.

4 Delen koper
Result: 40 EUR

Vier delen oud koperwerk: 1x USA kruithoorn (kopie), 1x fotolijst ca. 1900, 1x bureauwekker ca. 1940 Kaiser en 1x botanische antieke sproeier ca. 1900 17-22cm. Cond.: G

Carpet Bal
Result: 50 EUR

Albasten miniatuur
Result: 80 EUR

Albasten opengewerkte schaal 19e eeuw in Empire stijl met 5 mediallons. Bij 1 mediallon is de omranding gerestaureerd 21x24x3,5cm. Cond.: G

Albasten zuil
Starting price 110 EUR

Chinese albasten bewerkte zuil ca. 1900 in goede staat 67xø25cm.

Art Deco lamp
Result: 35 EUR

Lamp, bronzen voet
Starting price 60 EUR

Tiffany hanglamp
Starting price 40 EUR

Bureaulamp, nikkel
Result: 40 EUR

Speeldoos
Result: 50 EUR

Beeldenhouder, koper
Result: 25 EUR

Grote Art Deco koperen standaard voor een beeld ca. 1930 84x36x30cm. Cond.: G

Bontjas
Result: 50 EUR

Oude bontjas (lang model) in goede staat 125cm.

Tiffany lamp
Starting price 50 EUR

Kleine Tiffany stijl tafellamp met glas-in-lood kap en compositie metalen voet 40xø20cm. Cond.: G

Asbak, bronzen pierrot
Result: 20 EUR

Oude Art Deco asbak ca. 1930 met bronzen Pierrot 10x12x12cm. Cond.: G

5 Beelden
Result: 90 EUR

Vijf oude beelden 2e helft 20e eeuw 36-74cm. Cond.: G

Kolenbak
Result: 40 EUR

Prachtige 19e eeuwse gietijzeren met koperen kolenbak. Romaanse stijl met hondekoppen 39x35x47cm. Cond.: G

Haardset
Result: 60 EUR

Gietijzeren 5-delige haardset ca. 1880 (Historisme) in zeer goede staat 80x30x24cm.

Blaasbalg + koperwerk
Starting price 20 EUR

Antieke 19e eeuwse blaasbalg met ketel, stoffer en blik 20-42cm. Cond.: G

Haardstel met kolenbak
Result: 30 EUR

Messing haardset ca. 1900 met daarbij een kolenbak in goede staat 35x67cm.

Koperen bak + haardstel
Result: 95 EUR

Antieke koperen hengselbak en haardstel in goede originele staat 30-67cm.

Hanglamp, majolica pot
Starting price 300 EUR

Harnas
Starting price 300 EUR

Koperen kit
Result: 30 EUR

Roodkoperen kolenkit met schep en onderschotel in goede staat b37x50x35cm.

Antiek wafelijzer
Starting price 25 EUR

Wafelijzer ca. 1910 in goede staat 71cm.

Beethoven, Grand Orchestre
Starting price 2.000 EUR

2 Symfonieën Beethoven
Starting price 2.000 EUR

Antieke doofpot
Starting price 30 EUR

Vroeg 19e eeuwse doofpot van roodkoper met messing (licht bedeukt) 45xø22cm. Cond.: R-G

Gietijzeren haardplaat
Starting price 100 EUR

2 Boeken
Result: 70 EUR

Jurk
Starting price 180 EUR

Oude Arabische avondjurk met hoed Cond.: G

Diverse boeken
Starting price 50 EUR

Diverse oude kunst- en antiekboeken Cond.: G

Diverse boeken
Starting price 50 EUR

Groot kavel met diverse kunst- en antiekboeken Cond.: G

Practische orgelschule Rinck
Starting price 500 EUR

Statenbijbel 1664
Starting price 1.100 EUR

Statenbijbel, 18e eeuw
Starting price 350 EUR

Koperen tabaksdoos
Result: 130 EUR

Hollandse 18e eeuwse messing gegraveerde tabaksdoos met diverse voorstellingen en spreuken 3x15x5cm.

Antieke bijbel
Starting price 40 EUR

Psalmboek 1712
Result: 100 EUR

Antieke bijbel
Result: 70 EUR

Doos boeken
Result: 25 EUR

6 Kandelaars
Result: 70 EUR

2 Kandelaren 5-lichts
Result: 140 EUR

Twee grote plated bronzen 5-lichts kandelaren met putti 20e eeuw in goede staat 75x37x37cm.

2 Koperen kandelaren
Starting price 15 EUR

2 Kandelaren
Result: 160 EUR

Twee grote bronzen 5-lichts kaarskandelaars ca. 1880 (Historisme) in goede staat 60cm.

2 Kandelaren
Starting price 20 EUR

5 Kandelaren
Result: 30 EUR

Vijf oude/antieke kaarskandelaren: 2x wandkandelaren 20e eeuw, 2x kandelaren 19e eeuw van koper en tin 20-30cm. Cond.: G

Staande kaarsenkroon
Starting price 120 EUR

Grote 19e eeuwse messing 11-lichts kaarskandelaar in Neo-Gothische stijl 76cm. Cond.: G

2 Bronzen kandelaars
Result: 60 EUR

2 Kandelaars
Result: 50 EUR

Twee 19e eeuwse messing met roodmarmeren kaarskandelaars in goede staat 21x9x9cm.

3 Kandelaars
Starting price 20 EUR

Drie oude kaarskandelaars 20e eeuw: 1x 5-lichts plated, 1x 5-armig brons en 1x plated met putti 31x37cm. Cond.: G

2 Kaarskandelaars
Result: 150 EUR

Twee grote oude gietijzeren kaarskandelaars in barokstijl 20e eeuw 102cm. Cond.: G

Wandappliques
Starting price 60 EUR

Drie prachtige antieke bronzen Jugendstil kaarskandelaars aan de wand ca. 1910 in goede staat 24x7x11cm. en 24x22x37cm.

Barnsteen/meerschuim pijpje
Result: 40 EUR

Antiek meerschuim tabakspijpje bewerkt ca. 1900 in originele foudraal. Met barnsteen-achtig mondstuk in goede staat

3 Tabakspijpen
Starting price 20 EUR

3 Miniaturen
Result: 35 EUR

Miniatuur
Result: 40 EUR

Miniatuur ca. 1900 met ivoren omlijsting en handgeschilderd damesportret. Onduidelijk gesigneerd 12x11cm. Cond.: G