Oude tinnen kraantjeskan met beschildering 2e helft 20e eeuw in goede staat 41cm.
Twee delen antiek tin: 1x grote diepe schotel ca. 1800 (of ouder) met diverse stempels ø34cm. en 1x grote kraantjeskan ca. 1800 46xø18cm. Cond.: G
Vier delen antiek tin: 1x Louis Seize tabaksdoos, bewerkt met guirlandes ca. 1780 (gemerkt), 2x zoutbussen 18e eeuw, 1x beker ca. 1800, 8-20cm. Cond.: G
Tinnen 19e eeuwse beschilderde kraantjeskan met schaapskooi decor (licht bedeukt) 43cm. COnd.: R-G
Antieke Chinese dekseldoos gemaakt van een calebas, bewerkt met drakendecor. Zijkanten gemerkt met Chinese tekens. Op het deksel met decor van hanen, 8,5x8,5x5cm. Cond.: G
Twee oude Chinese snuffbottles: 1x bewerkt been en 1x bloedkoraal granulaat bewerkt met geisha's 20e eeuw 7-8cm. Cond.: G
Drie oude Chinese snuffbottles 20e eeuw: 1x glas, 1x gelakt met parelmoer inleg en 1x met visdecor 7-8cm. Cond.: G
Twee antieke Chineze bronzen vazen met decor van flora en vlinders ca. 1900 in goede staat 16cm.
Twee 19e eeuwse bronzen Chinese wierook dekselpotten met floraal decor en Foohond in goede staat 32x17x13cm.
Chinese 19e eeuwse cloisone bronzen vaas met floraal decor (gemerkt) in goede staat 25xø15cm.
Chinees bronzen 19e eeuwse wierookbrander met decor van flora en draken. Figuur op het deksel mist 37xø20cm. Cond.: G
IJzeren tsuba (China/Japan), gesigneerd ca. 1900 in pagode vorm met Foo hond ø6,5cm. Cond.: G
IJzeren tsuba (China/Japan) ca. 1900 met floraal decor in goede staat 6x7cm.
Twee antieke Chinese voorwerpen ca. 1900: 1x servetring met cloisonne emaille inleg en drakenmotief en 1x bronzen figuurtje, voorstellend een jongen met plunjezak 4xø4,5cm.
Oude Chinese geëmailleerde dekseldoos met rood bewerkt decor (flora, rozen) 1e helft 20e eeuw in goede staat 13xø17cm.
Twee delen antiek Chinees: 1x gesigneerd lakwerk presenteertablet met decor van kraanvogels 30x18,5x2cm. en 1x Chinese interieurvoorstelling op rol (zijde) geschilderd en gebordurrd 90x40cm. Cond.: G
Oude tafellamp met Chinese bronzen bewerkte voet 2e helft 20e eeuw 51cm. Cond.: G
Majolica tafel petroleumlamp met floraal decor ca. 1880 in goede staat 53x25cm.
Tafel petroleumlamp ca. 1900 met prachtig handgeschilderd decor van vlinders en papegaaien (keramiek) 45xø11cm. Cond.: G
Oude majolica hangpetroleumlamp 2e helft 20e eeuw 65xø47cm. Cond.: G
Petroleumkachel ca. 1890 beschilderd en met messing (1 deukje), "New Ardent Stove Belgium" 60xø30cm. Cond.: G
Grote staande petroleumlamp ca. 1900 in hoogte verstelbaar van smeedijzer en koper 135cm. Cond.: G
Hollandse hangpetroleumlamp ca. 1900, model schippertje. In goede originele staat 45xø30cm.
Russisch 19e eeuws reisikoon, triptichon, Maria met kind, en een bewerkt kruis. 9x14cm Cond Goed
Vijf 19e eeuwse religieuze Bronzen ikonen en kruizen. 2 met emaille , 2 in goede originele staat. 6-11 cm. Cond Goed
Vergulde Russische bronzen ikoon, 19e eeuw, met russische teksten, figuren en Corpus Christy. 27x12x1 cm Cond. Goed
Zware oude Indonesische messing 5-delige rookset met Wayang-decors 20e eeuw in goede staat 22x26x33cm.
Drie antieke bronzen vijzels: 1x Spaans 17e eeuw met sierribben en stamper 7,5xø12cm. en 2x hoge vijzels met stampers 17e-18e eeuw 14,5xø16cm. en 17xø18,5cm. Cond.: G
Oude Russische samovaar, vernikkeld en bewerkt 2e helft 20e eeuw in goede staat 38x30x30cm.
Drie delen antiek koperwerk: 1x paraplubak rondom bewerkt, staand op kaluwpoten 25xø10cm. en 2x vazen, gemerkt Daaldeop Tiel ca. 1910 54x46x20cm. Cond.: R-G
Roodkoperen met messing 19e eeuwse doofpot. Hengsel beschadigd, verder in goede originele staat 40xø30cm. Cond.: R
Kavel diverse oude/antieke bellen (32 stuks) van messing en brons 3-22cm. Cond.: G
Zware bronzen blaker ca. 1800 Louis Seize empire in goede originele staat 23cm.
Grote bronzen tafellamp, voorstellend een jongeman met fakkel 20e eeuw in goede staat 74cm.
Grote bronzen tafellamp ca. 1900 in de vorm van een windmolen, origineel beschilderd en in goede staat 37x25x16cm.
Vier delen oud koperwerk: 1x USA kruithoorn (kopie), 1x fotolijst ca. 1900, 1x bureauwekker ca. 1940 Kaiser en 1x botanische antieke sproeier ca. 1900 17-22cm. Cond.: G
Oude carpetbal (vermoedelijk 19e eeuw), gemaakt van been en hoorn. Chique speelgoed voor kinderen ø12cm. Cond.: G
Albasten opengewerkte schaal 19e eeuw in Empire stijl met 5 mediallons. Bij 1 mediallon is de omranding gerestaureerd 21x24x3,5cm. Cond.: G
Chinese albasten bewerkte zuil ca. 1900 in goede staat 67xø25cm.
Oude messing Art Deco tafellamp ca. 1930 met mooie vormgeving 23xø16cm. Cond.: G
Grote Jugendstil stijl tafellamp met bronzen voet 2e helft 20e eeuw met glazen kap en decor van waterlelies 61xø23cm. Cond.: G
Oude hanglamp in Tiffany stijl 2e helft 20e eeuw in goede staat 22xø37cm.
Moderne Art Deco stijl metalen bureaulamp 21e eeuw in zeer goede staat 38x20x34cm.
Oude tabaks/speeldoos van natuursteen en vernikkeld messing in carrousselvorm 20e eeuw, gemerkt Keuge. In Historisme stijl (veer is moe) 33xø16cm. Cond.: R-G
Grote Art Deco koperen standaard voor een beeld ca. 1930 84x36x30cm. Cond.: G
Kleine Tiffany stijl tafellamp met glas-in-lood kap en compositie metalen voet 40xø20cm. Cond.: G
Oude Art Deco asbak ca. 1930 met bronzen Pierrot 10x12x12cm. Cond.: G
Prachtige 19e eeuwse gietijzeren met koperen kolenbak. Romaanse stijl met hondekoppen 39x35x47cm. Cond.: G
Gietijzeren 5-delige haardset ca. 1880 (Historisme) in zeer goede staat 80x30x24cm.
Antieke 19e eeuwse blaasbalg met ketel, stoffer en blik 20-42cm. Cond.: G
Messing haardset ca. 1900 met daarbij een kolenbak in goede staat 35x67cm.
Antieke koperen hengselbak en haardstel in goede originele staat 30-67cm.
Prachtige majolica 3-lichts hanglamp met brons ca. 1880. Geëlectrificeerd, was ooit een gaslamp 100x65x65cm. Cond.: G
Groot decoratief harnas 2e helft 20e eeuw met hellebaard en schild, gemaakt van metaal 230x90x50cm. Cond.: G
Roodkoperen kolenkit met schep en onderschotel in goede staat b37x50x35cm.
Antieke 67e partitur Symphonie á grand Orchestre ausgabe 4302 Leipzig Breitkopf @ härtel L. van Beethoven (mogelijk een eerste druk) nr. 5.c-mol 67. Band ligt uit elkaar en vochtvlekken 27x18x2cm. Con...
Twee antieke Sinfonien von L. von Beethoven partitur Leipzig v. Winterthur J. Rieter - Biedermann nr. 600-608. pr: 1 Thlr: 15 Hgr: netto no: 6 pastoral - sinfonie op 68 durch Fr. Chrysander op 68 durc...
Vroeg 19e eeuwse doofpot van roodkoper met messing (licht bedeukt) 45xø22cm. Cond.: R-G
Oude gietijzeren haardplaat naar oud voorbeeld 20e eeuw 83x59cm. Cond.: G
Twee antiquarische boeken 18e eeuw: 1x kern de Christelijke Leere dat is de waarheden van den hervormden godsdienst door Aegidius Francke, Bedienaar de H. Evangelius Maessluys 1776 (16x10x4cm.) en 1x ...
Bijzonder antiek muziekboek 1818: Pracktische orgelschule door Ch. h. Rinck grossherzorgl, Hessischer Cantor Hof-organist bei W. Simrock in Bonn. Geschenk a.d. Köningklicher majestät Darmstädt 1818. A...
Prachtige grote statenbijbel anno 1664 met origineel bronzen beslag en lederen band. "Gedruckt bij d'Erfgenamen wijlen Paulus Aertsz van Ravestein te Amsterdam" 28x46x12cm. Cond.: G
Hollandse 18e eeuwse statenbijbel uit 1746 met originele lederen band, bronzen beslag en gravures. "Volgens 't besluit van de Synode Nationael gehouden in de jaren 1618-1619 te Dordrecht...." 11x13x27...
Hollandse 18e eeuwse messing gegraveerde tabaksdoos met diverse voorstellingen en spreuken 3x15x5cm.
Bijbel ca. 1900 "The illustrated national Family Bible", Cassel and Company. bevat vele illustraties, gekleurd en met messing beslag. Lederen band is los 34x27x10cm. Cond.: R-G
Zeldzaam handgeschreven psalmboek, gesigneerd Samuel Kretschner 1712 Zutphen. Laatste blad gesigneerd Gerrit van Marokestijn en Willem Dijkman. geheel in goede originele staat 23x11x2cm.
Bijbel ca. 1900 "The Holy Bible", William Collins, Sons + Co Glasgow (Chrome lithography) met vele illustraties, gekleurd en messing en beslag Cond.: G
Doos met diverse antiquarische boeken (Duitsland/Frankrijk) 1850-1900 Cond.: R-G 23-40cm.
Kavel van 6 oude kandelaren: 1x empire Kunstguss Buderus, 2x scharnierende vuurvergulde empire kandelaar-armen 19e eeuw, 1x tafelaansteker messing, 1x empire stijl messing kaarskandelaar met kap 20e e...
Twee grote plated bronzen 5-lichts kandelaren met putti 20e eeuw in goede staat 75x37x37cm.
Twee koperen kandelaren met glazen houders 2e helft 20e eeuw in goede staat 32cm.
Twee grote bronzen 5-lichts kaarskandelaars ca. 1880 (Historisme) in goede staat 60cm.
Twee oude bronzen kaarslandelaren in Empire stijl ca. 1920 ( 1 binnenhals mist, licht vervormd) 22cm. Cond.: R-G
Vijf oude/antieke kaarskandelaren: 2x wandkandelaren 20e eeuw, 2x kandelaren 19e eeuw van koper en tin 20-30cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse messing 11-lichts kaarskandelaar in Neo-Gothische stijl 76cm. Cond.: G
Twee bronzen kaarskandelaars in barokstijl 20e eeuw in goede staat 66cm.
Twee 19e eeuwse messing met roodmarmeren kaarskandelaars in goede staat 21x9x9cm.
Drie oude kaarskandelaars 20e eeuw: 1x 5-lichts plated, 1x 5-armig brons en 1x plated met putti 31x37cm. Cond.: G
Twee grote oude gietijzeren kaarskandelaars in barokstijl 20e eeuw 102cm. Cond.: G
Drie prachtige antieke bronzen Jugendstil kaarskandelaars aan de wand ca. 1910 in goede staat 24x7x11cm. en 24x22x37cm.
Antiek meerschuim tabakspijpje bewerkt ca. 1900 in originele foudraal. Met barnsteen-achtig mondstuk in goede staat
Drie antieke tabakspijpen in originele foudraal: 2x mini tabakspijpen, 1x wit/oker 9-15cm. Cond.: R-G
Drie oude miniaturen 20e eeuw: 2x met ivoren lijst, 1x met ivoren lijst, 1x met noten lijst, 1x silhouet Napoleon, 1x damesbuste N. Stieler, 1x herenbuste 10-14cm. Cond.: G