Meissen schotel 18e eeuw (1765-1800) met romantische figuren in landschap ø13,5cm. Cond.: G
Meissen porseleinen kop en schotel 18e eeuw met bloemdecor (1750-1800). Bodemrand met minimale chip 6,5xø13cm. Cond.: R-G
Drie oude Duitse Meissen porseleinen doorbroken sierborden, decor "Blaue Blume" 1e helft 20e eeuw ø20,5cm. Cond.: G
Prachtig Duits Meissen porseleinen koffieservies ca. 1930 met gouddecor en opgewerkte rozen: koffiekan (lichtbeschadigd), suikerpot (chip roos) en melkkan (goed) 11-27cm. Cond>: R
Vijf antieke porseleinen kop & schotels 19e eeuw, handbeschilderd (2 schotels beschadigd en 1 oor van een kopje gelijmd) 8-11cm. Cond.: R-G