Antiek Hollands ovaal zilveren dekseldoosje, met gelegenheidsgravure aan binnenzijde, op vier leeuwenpootjes. 835/000 Begin 1900, MT.: Adrianus van Gelder, Utrecht, ca. 194 gr., 13x7x4cm., Cond.:G
Gouden 585/000 naaigarnituur in ivoren etui met gouden beslag. Bevat: schaartje, vingerhoed, stopnaald, naaldenkoker. Hollands , MT: van Kempen, afmeting etui: 11x6x2,5cm. Cond.: U
Sierlijke ovale zilveren schaal met deels ajour bewerking en bewerkte rand, staand op elegante fraai bewerkte pootjes 835/000, 20,5xø38cm., ca. 628gr. Cond.: U
Antieke Hollands zilveren serveertang met veermechaniek, aan de bovenkant gegraveerd en met geribbelde bakken. bevat ivoren heft. 835/000 (grootkeur), MT: Jan Abram Lintveld Amsterdam, L.: 26cm. Cond....
Grote hanger GG 585/000 met rookkwarts. Hanger met grote langwerpige rookkwarts, 23x17 mm, gezet in een bewerkte rand. Grootte hanger 47x31 mm incl. oog. ca 15.8 gr
Elegante broche GG 585/000 met smaragd, been en orientparels. Ovale GG broche, ø39x30 mm, met een ovale plaat van been waarop een hartbewerking in GG zit met ovale smaragd, 6x5 mm, 3 diamanten, ca 0.0...
Broche GG 585/000 met robijntjes. Broche in de vorm van een takje, lengte 48 mm, fraai uitgewerkt, met 5 kleine roze rode robijntjes, ø 2 mm. De broche is voorzien van een veiligheidsluiting. ca 5.6 g...
Collier van Carneoolkralen met GG 585/000 schuif en bolletjes. Collier van ronde carneoolkralen, ø 4.5 mm, met 23 GG gladde bolletjes, ø 2.8 mm. In het midden van het collier zit een GG schuif met bew...
Ring GG 585 met Carneool. Ring met aan de bovenzijde een gladde rand met daarin een ovaal gefacetteerde Carneool , 10.5x 19 mm. ø 57 ca 4.6 gr
Broche GG 585/000. Broche gemaakt van 2 mutsenbellen met onedele brochering. ca 3.9 gr lengte 5 cm
Broche GG 585/000 met haar. Streekbroche vroeg 19e eeuw, langwerpig model, 32x42 mm, met geschulpte bewerkte rand. In het midden van de broche zit een soort schilderijtje gemaakt met haar. 8.5 gr
Lang Gourmetcollier GG 585/000. Lang collier met bol gourmetschakel. Aan het collier zit een musketonhaak. Lengte 144 cm breedte3.5 mm ca 20.7 gr. Dubbel te dragen.
Antieke fotohanger GG 585/000. Ronde hanger met gravure bewerking eind 19e eeuw. ø 26 mm. ca 5.5 gr
Streekhanger GG 585/000 met parel. Ronde vroeg 19e eeuwse hanger met GG knopjes en diverse kleine pareltjes met één wat grotere parel in het midden, ø 32 mm. Hanger werd voorheen gebruikt als sluiting...
Antieke kapspelden GG 585/000. Twee antieke kapspelden, een paar met bewerking, in goede staat. Grootte 2x 51x57 mm.ca 14.5 gr
Lot met GG 585/000 hangers en een brug met tanden. Een steekspeld met 333/000 en een steekspeld met GG muntje uit California . Totaal ca 16 gr
Hollands zilveren kroketschep met een mooie bloemversierde steel 835/000, MT: Schoonhovense zilverfabriek Hooykaas, jaarletter C: 1937, 15x9cm.
Ajourgezaagd zilveren kluwenmandje met rondom spijlen, 800/000, ca. 37gr. (totaalgewicht) 6xø7,5cm.
Sierlijke Hollands zilveren vaas, gedreven op voet met gelobte bewerking, 835/000, MT: Gerritsen en van Kempen, jaarletter R: 1927 12xø10cm. Cond.: U
Zilveren 18e eeuwse suikerstrooi-lepel met grote ovale fraaie ajourgezaagde bak en haaksteel voorzien van een schildje met putti en een staand fabelfiguur, MT; Bartholomeus Vos Amsterdam anno 1757, 83...
Kristallen flacon met zilveren kraag en facetgeslepen stopje 925/000 6,5x6,5x18cm. Cond.: G
Bijzondere 5-delige tafelset met blauwglazen flacons, voorzien van plated monturen. Het geheel is geplaatst in een plated opengewerkte houder op 3 pootjes, ca. 1900, 29xø15cm.
Unieke Hollands zilveren schep, ajourgezaagd met biedermeier bewerking, 8352/000, MT: Jacobus Hendrik Schouten Amsterdam, jaarletter Q: 1850, ca. 48gr.
Ikonen in drieluik, gevat in zilveren 835/000 omlijsting. De ikonen zijn geëmailleerd op houten achterzijde. 24x18cm., Cond.: G
Zilveren sigarettenetui 7x9,5cm. (800/000) uit 1932 met monogram en zilveren knipbeursje 5x9cm. met leren vakverdeling, Jugendstil 935/000 aan gourmetketting Cond.: G
Kristallen strooier met zilveren schroefdop (Engels 925/000), MT: P&W, 15xø5cm. Cond.: U
Oude zilveren- overlay man op ski's, oud model Z gekeurd op stenen basement, H.: 16cm. Cond.: U
Bijbel met dubbele Hollands zilveren sloten, 835/000, Jaarletter: T: 1791, MT.: J.Koppenol, Schoonhoven. 10x7x6cm., Cond.:G
Ebbenhouten wandelstok met zilveren knop en montuur, versierd met acanthusbladeren en bijen-motieven 95cm. Cond.: G
Collier en armband met Nefriet kralen. Een collier van Nefrietkralen, ø 10 mm lengte , met GG 585/000 antieke bolsluiting en een armband bestaande Nefrietstukken, cylindervormig met zilveren 835/000 e...
Ring GG 585/000 met diamanten. Slagring met aan weerskanten 4 zetkastjes met briljantjes, verlopend in grootte. ca 2.7 gr ø 53
Lot met zilveren sieraden betaande uit o.a.broches, hangers met voorstellingen en manchetknopen. ca 78 gr
Armband zilver 925/000 met grote schakels. Armband bestaande uit 4 grote schakels in de vorm van een soort bliksemflits met grote tussenogen. Breedte 4 cm, lengte 21 cm. ca 49.1 gr
Hanger zilver 925/000 met onyx en markesiet. Vierkante hanger antieke stijl, te gebruiken als medaillon, met in het midden een onyx en verder versierd met markesietstenen. Grootte 17x17 mm. ca 6 gr Ni...
Collier zilver, 925/000 met fantasieschakel. Een lang collier met 2 open en 2 dichte schakels om en om. Breedte 5 mm, lengte 70 cm, ca 22 gr
Colliers zilver 835/000 bestaande uit een lang collier met met ovale en ronde bollen, lengte 75 cm en een jasseroncollier met hart medaillon lengte 78 cm. Totaal ca 44.4 gr
Lot met zilveren armbanden bestaande o.a. uit twee slavenbanden, een slavenband met rode stenen, een armband met vis en twee open rinkelbanden. ca 84 gr
Armband zilver 835/000. 2 rijige armband bestaande uit 3 grove schakels opengwerkt filigrain met langwerpig bewerkt slot. lengte 20 cm ca 26.8 gr
Lot zilver met Aziatische afbeelding bestaande uit een slavenband met slag, twee hangers, een broche en een armband, mist sluiting. ca 36 gr
Ashangers zilver 925/000 met collier. Twee ashangers, één in de vorm van een paard en één in de vorm van een dolfijn, grootte ca 15 mm, met steentje in het oog. De beide hangers zijn bevestigd aan een...
Lot met zilveren sieraden met o.a. paarse stenen. Lot bestaande uit o.a. een appelhanger, een hanger met gele steen, 2 kettingen en een ring met paarse steen. diverse gehaltes ca 65 gr
Hollands zilveren visserspijpje met benen mondstuk, 835/000, 10cm. Cond.: G
Drie delen zilver met blauw glas: 2x sierlijke ovale bakjes met zilveren (835/000) versierde rand met guirlandes en klavers, MT: Fa. BW van Eldrik Zutphen 6x4x3,5cm., bakjes bevatten tevens 2 zoutlepe...
Bijzondere blauwglazen sigarenbeker met witte golfrand en zilveren (835/000) voet voorzien van stippelgravure in ruitvorm en geplaatst op zwart houten basement met 3 ivoren pootjes. Nederlands gekeurd...
Twee Hollands zilveren kandelaars: 1x slanke kandelaar met filetbewerking 925/000, MT: Bos en Zn BV, Jaarletter Z: 1984, 9,5cm. en 1x bredere kandelaar met filetbewerking 835/000, MT: Vet en zonen si,...
Engels sterling zilveren 5-delig pedicureset, versierd met bloemenranken en medaillons, heften 925/000 zilver, lengte van 13 tot 18cm. Cond.: U
Grote antieke Hollands zilveren natfruitschep met ajourgezaagde bak, steel met filetrand. 835/000 grootkeur, jaarletter R: 1901, MT: Daniel van Outvorst Amsterdam, merkteken: As. Bonebakker & Zoon ca....
Zeer fraaie hengselmand met ajour bewerking en parelrand op voet, 925/000, ca. 773gr., 32x32cm.