This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

22. Oktoberveiling 2014

Auction on Friday, October 17, 2014 from 02:00

Completed | Default auction

3 Tegels
Result: 35 EUR

Drie oude Hollandse Porseleyne Fles wandplaquettes, polychrome Delft "Het Koningshuis en Kerstmis": 1x grote plaquette 1898-1948

Ichiko 573 Taunus Taxi
Result: 30 EUR

Ichiko (made in Japan) taxi 573 Taunus met batterijfunctie en uitklapbare taxi-lamp 22,5x7,5x8,5cm. In redelijke bespeelde staat (bodemplaat moet vastgezet worden)

Ring GG carneool
Starting price 90 EUR

Ring GG 585/000 met carneool. Ring met grote grove bewerkte zetkast met getorste rand. In het midden zit een gefacetteerde carneeol, ø 14 x 10mm. ø 49 ca 4,4 gr

Krist. loddereinflesje
Starting price 80 EUR

Geslepen kristallen loddereinflesje op voet met zilveren montuur en bloemknop. Tevens een ovaal zilveren gegraveerd schild op de voorzijde, compleet met zilveren binnenstopje. Nederlands gekeurd ca. 1...

Bloempot op zuil
Starting price 20 EUR

Oude Duitse keramieken zuil met bloempot ca. 1960 "Bay nr. 673/22 West Germany" met bruine glazuur in goede staat 60xø22cm.

4 Delen porselein
Starting price 30 EUR

Vier delen oud/antiek bisquit porselein: 1x wandplaquette met liefhebbend paar ca. 1900, 1x vaasje met opengewerkte bloemen (beschadigd), 1x vaasje met putti (hand is mogelijk gerestaureerd) en 1x jon...

IJzeren fornuis
Result: 330 EUR

Prachtig 19e eeuws ijzeren haard (scheur in bovenplaat). Zeldzaam model inclusief twee 19e eeuwse pannen 165x90x55cm. Cond.: R

2/3 Thaler 1676
Starting price 75 EUR

Munt van 2/3 Thaler 1676, Schwarzburg-Sondershausen, German States.

Ring Amethist
Starting price 175 EUR

Ring zilver 925/000 met GG 750/000 kop. Zilveren ring met in een GG zetting een grote amethist, ca 7.6 crt. ø bovenzijde ring 14 mm. ø 55 ca 9,9 gr

Collier 3-rij, parel.turkoois
Starting price 300 EUR

Collier 3 rij met parels en turkoois met GG 585/000 sluiting. Collier 3 rijen met cultivé parels en turkooiskralen, ø 5 mm, bevestigd aan een GG sluiting in de vorm van een bloem met in het midden ene...

Broche met parels en groen
Result: 45 EUR

Fijn broche 333/000 met parels en groen. Klein broche in de vorm van een groen edelstenen blaadje met daarop 3 kleine pareltjes. Grootte 26x12mm

Groot slot
Result: 125 EUR

Zeldzaam groot 16e-17e eeuws gegraveerd slot van smeedijzer in goede staat 23x20x7cm.

Klok, koets met paarden
Starting price 600 EUR

Grote bronzen koetsenklok op zwart marmeren voet, uurwerk zonder slagwerk 21e eeuw in goede staat 50x77x26cm.

Uurwerk met bel
Starting price 750 EUR

Frans bronzen 18e eeuws pendule-uurwerk (Louis Quatorze). gesigneerd Etienne Button Paris in goede staat 4,5xø13cm.

Inktstel
Result: 60 EUR

Metalen Art Deco inktstel ca. 1920, gemerkt Disko metal 9x26x20cm. Cond.: G

Koekoeksklok
Result: 60 EUR

Oude houtgesneden koekkoeksklok ca. 1950 met hertenkop in zeer goede staat (ongetest) 50x30x24cm.

Schilderij, bijbelse voorstelling
Result: 800 EUR

Ongesigneerd 17e-18e eeuw, olieverf op paneel, religieuze voorstelling 60x48cm. Cond.: G

Russisch landschap
Result: 210 EUR

Russische School ca. 1950 (onduidelijk gesigneerd), olieverf op linnen, Russisch landschap 29x40cm. Cond.: G

Frans klokkenstel
Starting price 150 EUR

Driedelig Frans klokkenstel ca. 1870 in Louis Seize stijl van messing met marmer. Bevat origineel 8-daags uurwerk met halfuurslag (gestempeld). 1 Coupe gebarsten, verder in goede staat 38x26x11cm. en...

2 Vuurvergulde kandelaren
Starting price 500 EUR

Twee zware antieke vergulde drie-lichts bronzen wandkandelaren met slangendecor, ca. 1900. In goede staat. 51x35x16cm.

Werner Pottenstein
Starting price 80 EUR

Werner Pottenstein (1938 Bayern - Duitse School), olieverf op paneel, landschap met hoenderhof 18x24cm. Cond.: G

Notenhouten kist
Result: 25 EUR

Notenhouten kist ca. 1930 met slot 9x26x21cm. Cond.: G

Zuilen klokje
Result: 80 EUR

Oude notenhouten zuilenpendule model Josephine, gemerkt Wuba 2e helft 20e eeuw. Bevat bronzen monturen en met halfuurslag op dubbele bel in goede staat 32x22x12cm.

Sabel
Result: 85 EUR

Zwaard met bronzen heft en hout met daaraan twee eikels. Lederen schede en originele patina ca. 1800 (oxidatie) Cond.: G