Oude Chinese Yixing theepot ca. 1900, gesigneerd. Chip van deksel en tuit is gelijmd 7,5x15xø9,3cm. Cond.: M
Groot bronzen beeld 19e eeuw van L. gregoire, voorstellend een edele heer met zwaard. In goede originele staat met mooie patina 49cm.
Drie delen oud/antiek kristal: 1x Russisch kristallen ei (gegraveerd) met gouddecor, St. Petersburg, 1x vaas met gouddecor en messing ca. 1900 en 1x Boheems (amandelgeslepen) met gouddecor ca. 1900, 9...
Drie flessenbakken met zilveren rand, MT: van Kempen Voorschoten, 835/000 ø12,5cm. Cond.: G
Hanger / broche GG 750/000 met agaat. Ovale hanger / broche van GG filigrain met in het midden een ovale agaat met arabische tekst. ø 40 x 31 mm. ca 10.5 gr
Broche RG 585/000 met tourmalijn. Broche gemaakt van een naaldenkoker met aan de bovenzijde een princes geslepen groene tourmalijn. Aan de randen zitten WG draadbewerking. ca 6.6 gr. Lengte 62 mm
Ring GG 585/000 met valkenoog. Sierlijke ring met ovaal geslepen valkenoog met bijzondere glans, ø 16x8.5 mm, gezet in opengewerkte rand. ca 4.15 gr ø 55
Geslepen kristallen oorkaraf met amandelslijpsel (beschadiging hals) op zilveren (835/000) voet met zilveren hals, montuur, stop en jasseronketting. MT: J.M. van Kempen en Zn. Voorschoten ca. 1870 34x...
Glazen design schaal ca. 1980 met panter-effect (stippen) 9,5xø35cm. Cond.: G
Zes Duitse mondgeblazen romer-glazen met emaille beschildering en gouddecor ca. 1900 13xø7cm. Cond.: G
Ring GG/WG 585/000 met briljant. Ring met schulpen, met een zijde gematteerd WG en een zijde GG. In het midden zitten 5 kleine briljantjes. ca 2.9 gr ø 52 Nieuw
Ch. Wittmann (Duitse School), olieverf op linnen, vaas met rozen 60x80cm. Cond.: G
Ongesigneerd modern schilderij, acryl op linnen, lichtstraal door venster 50x60cm. Cond.: G
Duitse 13-delige KPM porseleinen fruitset ca. 1930, bestaande uit een grote fruitschaal en 12 borden, geprint met fruitdecor ø19-ø20cm. Cond.: G
Bronzen beeldje, jongen met mand en vogel ca. 1900 met porseleinen hoofd, armen en vogel (vastgelijmd). Gesigneerd Mednat H.: 14cm. Cond.: G
Nagelgarnituur in schildpad-cassette afgezet met aan beide zijden Hollands zilveren appliques, 835/000 ca. 1860, MT: Willem de Pleijs Schoonhoven 4x8,5x3cm. Cond.: R
Ring WG 585/000 met 3 rijen diamanten. Wat bredere ring, 6,7 mm, met 3 rijen met briljanten verlopend in grootte totaal 0.50 crt. ca 3.8 gr ø 53
Collier GG 585/000 met munthanger. Collier met daaraan een royaal bewerkte hanger met GG fl 10,- munt, 1913. Lengte 60 cm, ca 23.4 gr
Oorhangers GG met granaat en diamant. Brisures, rozetmodel met aan de voorzijde een ovale Granaat, totaal ca 0.80 crt met een rand met diamanten, totaal ca 0.13 crt. Grootte rozet 9.3x7.4 mm. ca 2.9 g...
Grote keramieken geglazuurde Indische olifant 2e helft 20e eeuw in goede staat 43x47x22cm.
Zevendelig tafelgarnituur in etui met zilveren heften, 800/000 L.: 13-16cm. Cond.: U
Houtgestoken Heilig Beeld ca. 1800 met originele polychromie 40cm. Cond.: G
Oude Chinees bronzen krijger 20e eeuw met losse lans (afneembaar) 49cm. Cond.: G
Twee delen Herend porselein ca. 1980 met goud- en rankendecor: 1x bonbonschaal 15,5xø20cm. en 1x cakeschaal 3x25x28cm. Cond.: G