Groot bronzen beeld 19e eeuw van L. gregoire, voorstellend een edele heer met zwaard. In goede originele staat met mooie patina 49cm.
Twee bronzen kaarskandelaars in barokstijl 20e eeuw in goede staat 66cm.
Kavel van 6 oude kandelaren: 1x empire Kunstguss Buderus, 2x scharnierende vuurvergulde empire kandelaar-armen 19e eeuw, 1x tafelaansteker messing, 1x empire stijl messing kaarskandelaar met kap 20e e...
Elegante ring GG 585/000 met citrien en briljant. Ring met grote peervormig gefacetteerde citrien, ca 10.0 crt met een mooie kleur en een rand van briljanten totaal ca 0.11 crt W/SI ø 57 ca 5.4 gr Nie...
Prachtige grote statenbijbel anno 1664 met origineel bronzen beslag en lederen band. "Gedruckt bij d'Erfgenamen wijlen Paulus Aertsz van Ravestein te Amsterdam" 28x46x12cm. Cond.: G
Brede herenring GG 585/000 met Lapis Lazulli en briljant. Herenring met in het midden een Laps Lazulli, 14x12 mm en darnaast 8 briljanten totaal ca 0.12 crt W/SI-P, ø 63 ca 8.5 gr
Chinese albasten bewerkte zuil ca. 1900 in goede staat 67xø25cm.
Djokja klemband zilver 800/000. Open armband, breedte 20 mm, met bekende Djokja bewerking. ø 56x52 mm. ca 27 gr
Kavel diverse oude/antieke bellen (32 stuks) van messing en brons 3-22cm. Cond.: G
Zware oude Indonesische messing 5-delige rookset met Wayang-decors 20e eeuw in goede staat 22x26x33cm.
Antieke ivoren vaas met decor van een olifant en bloem (lichte randschades) 21cm. Cond.: R-G
Antieke benen wandelstok met als handvat een zittende pijprokende man in goede staat 92cm.
Prachtige zeldzame 19e eeuwse eikenhout gestoken rococo-stijl vitrinekast met aan 4 zijden glas. Eikenhouten originele schappen en floraal decor met rocailles. In goede originele staat 242x127x44cm.
Duitse 13-delige KPM porseleinen fruitset ca. 1930, bestaande uit een grote fruitschaal en 12 borden, geprint met fruitdecor ø19-ø20cm. Cond.: G
Hollands Louis Seize kabinet ca. 1800, mahoniehout fineer op eiken met verguld bronzen beslag in goede staat, tweedelig (oudere restauratie) 215x160x56cm.
Grote keramieken geglazuurde Indische olifant 2e helft 20e eeuw in goede staat 43x47x22cm.
Driedelig Frans pendulestel ca. 1870 in Louis Seize stijl van wit marmer met 8-daags uurwerk en halfuurslag. Pendule mist glas en 1 coupe heeft gebroken pootje 42x20x11cm. en 14xø9cm. Cond.: R-G
Twee delen Herend porselein ca. 1980 met goud- en rankendecor: 1x bonbonschaal 15,5xø20cm. en 1x cakeschaal 3x25x28cm. Cond.: G
Broche RG 585/000 met tourmalijn. Broche gemaakt van een naaldenkoker met aan de bovenzijde een princes geslepen groene tourmalijn. Aan de randen zitten WG draadbewerking. ca 6.6 gr. Lengte 62 mm
Ring GG 585/000 met valkenoog. Sierlijke ring met ovaal geslepen valkenoog met bijzondere glans, ø 16x8.5 mm, gezet in opengewerkte rand. ca 4.15 gr ø 55
Geslepen kristallen oorkaraf met amandelslijpsel (beschadiging hals) op zilveren (835/000) voet met zilveren hals, montuur, stop en jasseronketting. MT: J.M. van Kempen en Zn. Voorschoten ca. 1870 34x...
Petroleumkachel ca. 1890 beschilderd en met messing (1 deukje), "New Ardent Stove Belgium" 60xø30cm. Cond.: G
Drie oude ivoren zittende geisha's met instrumenten 1e helft 20e eeuw 3,5-4cm. Cond.: G
Drie flessenbakken met zilveren rand, MT: van Kempen Voorschoten, 835/000 ø12,5cm. Cond.: G