Prachtig 19e eeuws Amsterdams staand horloge van mahoniehout op eiken. Uurwerk met maanstand, secondenaanduiding, dagaanduiding en maandaanduiding. Kwartierslag op dubbele bel. Gesigneerd Jacob Tyse A...
Klein 3-delig Frans pendulestel ca. 1860 van marmer met vuurverguld brons. 8-Daags uurwerk en met halfuurslag in goede staat 35x15x10cm. en 30x30x13cm.
Oude Sallander wandklok met bronzen armaturen 2e helft 20e eeuw met notenhouten kast 47x24x14cm. Cond.: G
Oude Duitse Schwarzwald-stijl wandklok ca. 1960 met handbeschilderde houten wijzerplaat. Uurwerk met halfuurslag op 3 gongstaven met denneappels (slinger mist) 34x25x10cm. Cond.: G
Kleine 19e eeuwse Duitse Schwarzwaldklok ca. 1880 met halfuurslag met denneappelgewichten (zonder slinger) 10x21x15cm. Cond.: R
Duitse reiswekker in houten gelakte kast met messing beslag ca. 1890, gemerkt B.P., in goede staat 16x11x8cm.
Oude Duitse eikenhouten Bim Bam regelateur met halfuurslag 75x35x20cm. Cond.: R
Franse pendule ca. 1850 met romantisch paar. Vergulde kast met druivenranken en druiventrossen centraal onder grote wijzerplaat van emaille. Bevat 8-daags uurwerk met halfuurslag en touwtjesslinger, i...
Apart keramieken Art Deco klokkenstel ca. 1930 met gouddecor en floraal decor, gemerkt 18. Belgium. Bevat origineel DUits wekkeruurwerk 30x29x6cm. en 19x9x4cm. Cond.: G
Antieke Duitse Junghans regelateur met eikenhouten kast, compleet met kroon in goede staat 85x43x19cm.
Oude notenhouten Friese staartklok met maanstand 2e helft 20e eeuw in goede staat 112x26x18cm.
Prachtige vuurvergulde bronzen zuilenpendule ca. 1840 in zeer goede werkende staat zonder beschadigingen. Eerste vergulding, 8-daags uurwerk met halfuurslag en monogram voor in de wijzerplaat 43x24x13...
Koperen pendulestel met vazen ca. 1910. Gegraveerd met bladmotief in zeer goede staat (uurwerk ca. 1980) 27xø15cm. en 30x49x13cm.
Oude eikenhouten staartklok vol bronzen armaturen en Westminster slagwerk (1 gewicht mist) 2e helft 20e eeuw 115x30x21cm. Cond.: R-G
Prachtige vuurvergulde bronzen Franse pendule met putti en tortelduiven, gesigneerd Planchon op wijzerplaat en uurwerk. Achtdaags uurwerk mer halfuurslag ca. 1850 in zeer goede staat 34x27x18cm.
Driedelig Frans antiek pendulestel ca. 1870 in goede maar vervuilde staat. Geaderd marmer met vergulde ornamenturen in Louis Seize stijl. Bevat 8-daags uurwerk met halfuurslag en mooi geëmailleerde wi...
Driedelig Frans antiek pendulestel ca. 1870 in goede maar vervuilde staat. Met vergulde ornamenten en kandelaren (zonder slinger) 44x20x11cm. en 19x18x8cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse houtgesneden Schwartzwald pendule met als voorstelling een condor met wolf, skelet en vogelnest op rotsen. Bevat 8-daags uurwerk met halfuurslag 53x65x25cm. Cond>: G
Oude Hollandse Zaanse klok met bronzen armaturen en atlas 2e helft 20e eeuw in goede staat 46x19x15cm.
Oude Hollandse Zaanse wandklok met notenhouten kast, bronzen armaturen en atlas 2e helft 20e eeuw. In goede staat 55x23x18cm.
Oude Westminster staande klok met kwartierslag en slagwerk op 8 gongstaven 20e eeuw met mooi snijwerk en harpslinger. Hermle uurwerk in zeer goede staat (geen beschadigingen) 187x70x35cm.
Oud bureau horloge met glas en koper ( defect) secondenwijzer mist. 10xø6.5cm.,Copnd.:R
Marmeren Jugendstil pendule ca. 1910 (tweekleurig) met druivenranken en parelrand. Bevat 8-daags uurwerk en halfuurslag 23x36x10cm. Cond.: G
Oude onyx tafelklok 2e helft 20e eeuw "Elliot London, made in England" met wekkeruurwerk en messing verzilverde bewerkte wiojzerplaat (1 stukje af van koplijst links achter) 17x14x7cm. Cond.: R
Frans roodmarmeren pendulestel ca. 1870 met compositie metalen figuur en kandelaren. bevat 8-daags uurwerk en halfuurslag in goede staat 54-55cm. Cond.: G
Zeldzame 18e eeuwse staande hoekklok (Luiks model) anno 1791 met gegraveerde en bewerkte wijzerplaat, monogram H.H. Bevat 8-daags uurwerk (uurwerk heeft aandacht nodig) met prachtige eikenhouten handg...
Grote 19e eeuwse Friese staartklok met dubbele kap, wijzerplaat met bruidskrans en goede originele beschildering. Uurwerk met wekkerfunctie 160x45x25cm. Cond.: G
Engelse eikenhouten pubklok met zwaar bronzen sneck uurwerk (ketting) ca. 1900 in goede staat 16xø38cm.
Antieke Junghans Bim Bam regelateur met eikenhouten kast en facetgeslepen glas (halfuur-slag) 82x38x18cm. Cond.: G
Oud cloisonne staand klokje, messing met emaille inleg. Uurwerk met batterij functie, 2e helft 20e eeuw. In goede staat. H.62cm.
Schilderij klok ca. 1870 met handgeschilderde voorstelling van kerk in landschap met figuren (olieverf op linnen achter glas). Zwaar bronzen uurwerk met grote opdraaibussen, 8-daags uurwerk (of langer...
Oude Tempus Fugit tafelklok 2e helft 20e eeuw met maandlopend uurwerk en slagwerk op 2 gongstaven 36x30x16cm. Cond.: G
Franse kolompendule ca. 1870, pallisander fineer met intarsia, bevat 8-daags uurwerk met halfuurslag en koperen kapitellen (verguld). De pendule is in redelijk tot goede staat. Lichte fineerschade en ...
Franse comtoise, model haantje, met dubbele hamer op bel ca. 1800. Spillegang, klootjesslinger, metalen bok en gewichten. Houten met koperen gewichtsspoelen. Lichte cracele in wijzerplaat 41x15x20cm. ...
Zware messing reiswekker 19e eeuw met vuurvergulde wijzerplaat en facetgeslepen glas in zeer goede staat 12,5x7,5x6cm.
Zware messing reiswekker ca. 1900 met bel, emaille wijzerplaat , decentrale secondenaanduiding en geslepen glas in goede staat 12,5x8x6cm.
Grote oude Italiaanse klok 2e helft 20e eeuw van plated compositie metaal. Voorstellend een vrouw met harp op marmeren voet. Uurwerk zonder slagwerk 48x43x22cm. Cond.: G
Antieke wekker/pendule schilderijklokje. Gemonteerd in antiek schilderijtje op schildersezel. Voorzien van werkende slinger in paletvorm ca. 1900 27x15x9cm. Cond.: G
Grote oude mahoniehouten pendule met bronzen beslag 2e helft 20e eeuw in goede staat 37,5x28x17cm.
Franse miniatuur staande klok ca. 1880 met notenhouten kast, 8-daags Frans pendule uurwerk zonder slagwerk. Koperen armaturen en zichtbare slinger. Geheel in goede staat 38x17x11cm.
Franse wandklok met parelmoer inleg en diverse houtsoorten. Bevat 8-daags uurwerk met halfuurslag 48x48x15cm. Cond.: G
Kleine Franse pendule ca. 1870 (verguld compositie metaal) met gave emaille wijzerplaat, 8 daags uurwerk met halfuurslag. Geheel in Louis Seize stijl met jongen en kat 29x32x12cm. Cond.: G
Aparte antieke Franse enchapement klok, voorstellend een jongeman met ton. Gemaakt van compositie metaal, koud beschilderd 35cm. Cond.: G
Grote historisme plated pendule met keramiek. Beschilderd met floraal decor ca. 1880. Achtdaags uurwerk met halfuurslag, in zeer goede staat 50x19x18cm.
Oude bronzen pendule 2e helft 20e eeuw. Duits F.H.S. uurwerk met halfuurslag op dubbele bel Cond.: G
Kleine bronzen reiswekker met cloissone frontplaat. Brons is bewerkt met kariatijden 2e helft 20e eeuw. Compleet met sleutel 9x6,5x5cm. Cond.: G
Engelse mahoniehouten staande klok ca. 1850 met 8-daags uurwerk en latere wijzerplaat (gerestaureerd). Originele gewichten en slinger. Kast is in goede originele staat 207cm. Cond.: R-G
Grote oude notenhouten tafelklok met maanstand en bronzen armaturen ca. 1930 in goede staat 40cm.