Anton Heyboer 1992, pastel op papier, getiteld "Ik geloof" 27x18cm. Cond.: G
Anton Heyboer (Biesbos periode), olieverf op linnen, abstracte compositie 110x80cm. Cond.: G
A. Wilbers ca. 1900, olieverf op paneel, boer met hark 24x17cm. Cond.: R
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, landschap met figuren 25,5x21,5cm. Cond.: G
L. de Jong ca. 1930, olieverf op linnen, wassende vrouw bij een beek 40x50cm. Cond.: G
A. Gisling ca. 1900 (Duitse School) (mogelijk Albert Gysling 1862 - 1931), olieverf op paneel, bergrivier 32x41cm. Cond.: G
Johan D. (toegeschreven aan Johan Dijkstra (Groningen 1896 - ), houtskool op papier, vrouwelijk met jurk 20x42cm. Cond.: G
Tekening (potlood op papier) 17e-18e eeuw, portret Diana 32x24cm. Cond.: R-G
W. Ehinon 1953, olieverf op glas, achterglas schildering met Arabische voorstelling 21x21cm. Cond.: G
Onduidelijk, olieverf op linnen, stilleven met vaas, citroen en appel 23x31cm. Cond.: G
Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op papier, stilleven interieur 55x25cm. Cond.: R-G
H. Bernard ca. 1930, olieverf op linnen, dame in een café (verf laat los op sommige plekken) 33x42cm. Cond.: R
Kees Rietbroek (Den Haag 1914 - ), gemengde techniek op papier, Johannesburg 21x32cm. Cond.: G
Hans Bulder (incl. taxatierapport Kunsthuis v/h Oosten t.w.v. FL. 4.500,00), olieverf op linnen, fazanten in winterlandschap 40x50cm. Cond.: G
Hasim, olieverf op linnen, Indonesische schone 48x32cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op linnen, vrouw met hoofdbedekking 35x45cm. Cond.: G
Verso Willy Stöwer 1905 (Duitse School 1852 - 1931), olieverf op linnen, marine fregat op zee 13x17cm. Cond.: G
In 't Wout, olieverf op linnen, bosgezicht met waterval 72x56cm. Cond.: G
J.H. Vergeer, olieverf op linnen, Loosdrechtse plassen 60x80cm. Cond.: G
H. Bader ca. 1930 (Duitse School), olieverf op paneel, bergachtig landschap met rivier 50x70cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1920, olieverf op linnen, boerderij met boer, boerin en kippen 71x50cm. Cond.: G