Kavel diverse grafieken etc. 19e eeuw o.a; gravure E. Hildebrandt, gravure Ebers, gravure Preyer, aquarel 1916, etc. Cond.: R-G
Adorjan Lux ( 1938 Hongarije), olieverf op linnen, boom bij maanlicht 30x40cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, voorstelling naar voorbeeld van 16e eeuw 23x18cm. Cond.: G
August Specht ca. 1920 ( 1849 - 1923 Duitse School), olieverf op linnen, man op rivierbrug en bootje 91x63cm. Cond.: G
Han Lorval ca. 1950, olieverf op linnen, stadsgezicht Parijs 60x80cm. Cond.: G
Mario Russo 1954 ( Napels 1925 - ), olieverf op linnen, twee hanen 43x77cm. Cond.: G
Jan Altink (Groningen 1885 - ), aquarel op papier, landschap Frankrijk 39x29cm.
J.W. 1903 (toegeschreven aan Josef Wenglein 1845 - 1919), olieverf op linnen, rotsachtig landschap (rijkelijk bebost) 43x19cm. Cond.: G
Kees Bos (Holten), olieverf op linnen, heidegezicht met reeën 30x40cm. Cond.: G
F. v.d. Noorden ca. 1930, olieverf op linnen, riviergezicht met visser, molen en koe 30x40cm. Cond.: G
Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, rozen compositie 50x70cm. Cond.: G
E. Schaeffer ca. 1900 (Duitse School), pastel op papier, Arabier 43x59cm. Cond.: G
M. de Jongere (Amsterdam 1912 - ), gemengde techniek op papier, bospad 70x40cm. Cond.: G
M. de Jongere (Amsterdam 1912 - ), aquarel op papier, duinen 40x80cm. Cond.: G
Joe Grosman ca. 1940, olieverf op linnen, portret van een jonge vrouw 60x80cm. Cond.: G
Ongesigneerd, litho op papier, moderne compositie 33x50cm. Cond.: G
A. Block? ca. 1900, olieverf op linnen, dorpsgezicht met vakwerk huizen 50x60cm. Cond.: G