This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

20. Aprilveiling 2014

Auction on Friday, April 11, 2014 from 02:00

Completed | Default auction

J van Rijsewijk
Result: 150 EUR

Johan van Rijsewijk 20e eeuw (Arnhem 1928 - ), olieverf op paneel, romantisch Hollands riviergezicht 24x30cm. Cond.: G

Pendant
Result: 150 EUR

Twee werken "L. Rüttner?" ca. 1880 (Duitse School), olieverf op linnen, 1x berglandschap met meer, huis en wandelaar en 1x berglandschap met beek. 42x54cm. Cond.: G

Evert Rabbers
Result: 150 EUR

Evert Rabbers (Hengelo 1875 - 1967 Enschede), olieverf op linnen, de Dinkel met koeien en eenden op de wal 51x41cm. Cond.: G

Schilderij, kerkinterieur
Result: 150 EUR

Fortunato Anjes ca. 1980 (Italiaanse School), olieverf op paneel, kerkinterieur met figuren 45x54cm. Cond.: G

Aquarel, Doeleman
Result: 150 EUR

Johan Hendrik Doeleman ( Rotterdam 1848 - 1913), aquarel op papier, Hollands wintergezicht met figuur 50x65cm. Cond.: G

Will Leewens
Result: 150 EUR

Will Leewens '81 (Nieuwe Haagse School), acryl op linnen, moderne compositie (sportgebeuren) 60x80cm. Cond.: G

Latijns schrift uit bijbel
Result: 140 EUR

Prachtig 16e eeuws handgeschreven perkament (bijbel) met gouddecor en kleur. Tweezijdig bewerkt (Latijns), rankenwerk is in de 19e eeuw met kleur voorzien. Aquarel op papier, in zeer goede staat 19x1...

P. Hart Nibbrig
Result: 135 EUR

Gesigneerd F. HartNibbrig, olieverf op paneel, jager in het bos 38x28cm. Cond.: G

Ets/Gravure La Fontaine
Result: 135 EUR

La Fontaine, 18e-19e eeuwse gravure op papier, F. Bouchet, pelletier sculp. Voorstelling met dieren en vele figuren (vochtvlekken) 45x35cm. Cond.: R

Moeder Gods op blik
Result: 135 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw (op koperplaat), olieverf op koper (verf laat iets los), Maria met kind 38x59cm. Cond.: R

Schilderij ca. 1840, zeegezicht
Result: 130 EUR

Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, zeilschepen op zee (in schilderingen) 30x40cm. Cond.: M

Ro Mogendorff, portret
Result: 130 EUR

Ro Mogendorff 1956 (Rosa, Joodse kunstenares Amsterdam 1907 - 1969 Laren), gemengde techniek op papier, portret Joodse man 15x22cm. Cond.: G

E. Ortjens
Result: 130 EUR

E. Ortjens ca. 1940, olieverf op linnen, zeegezicht met schepen en figuren 61x40cm. Cond.: G

Rein Jool, abstract schilderij
Result: 130 EUR

Rein Jool, olieverf op linnen, abstracte compositie 120x100cm. Cond.: G

M. de Jongere
Result: 125 EUR

Marinus de Jongere (Prulman) (1912 Rotterdam - ), gemengde techniek op papier, havengezicht Rotterdam 90x58cm. Cond.: R-G

2x Ro Mogendorff
Result: 120 EUR

2x Ro Mogendorff 1967 (Rosa, Joodse kunstenares Amsterdam 1907 - 1969 Laren), pastel op papier/chinese inkt op papier, 1x Joodse vrouw en 1x zittende vrouw 7x10cm. en 5,5x9cm. Cond.: G

P.W.J. Hoeks
Result: 120 EUR

P.H. ( Pierre Hoeks, 1906-1990) Olieverf op paneel, Besneeuwd dorp. 31x33cm., Cond.:G

Aquarel, Guiseppe Zago
Result: 120 EUR

Guiseppe Zago (Italiaanse School), aquarel op papier, Lago Magiore 37x28cm. Cond.: G

Schilderij, stilleven
Result: 120 EUR

E. Langenbach ca. 1910 (Duitse School), olieverf op linnen, stilleven met beeld en bloemenvaas 50x61cm. Cond.: G

Kanaal met boten
Result: 120 EUR

H. Noort ca. 1920, olieverf op linnen, Stadskanaal met boten 41x51cm. Cond.: G

Boersma, stilleven
Result: 120 EUR

F. Boersma, olieverf op linnen, vaas met bloemen 40x50cm. Cond.: G

R. Prins
Result: 110 EUR

Riekele Prins ( Bedum 1905 - 1954 De Ploeg groningen), aquarel op papier, duinpad 55x37cm. Cond.: G

Zeefdruk, Ton Schulten
Result: 110 EUR

Ton Schulten (Ootmarsum), lithografie op papier, winter coulissenlandschap, Cond.: G

Winterlandschap met molen
Result: 110 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel (paneel doormidden geweest), Hollandse winter met ijspret 24x30cm. Cond.: M