This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

13. Juliveiling 2012

Auction on Friday, July 20, 2012 from 02:00

Completed | Default auction

Zilv. gevlochten pillendoosje
Result: 40 EUR

Driekantig sterling zilveren doosje Mexico, rondom zilveren vlechtwerk ca. 37gr. 4x3cm. Cond.: U

6 Zilveren ijslepels
Result: 40 EUR

Zes Sterling zilveren sorbet/ijslepels (rietje). De bewerkte bak is versierd met Oosterse ornamenten L.: 20cm. Totaalgewicht ca. 67gr. Cond.: U

Zilveren portemonnee
Result: 40 EUR

Zilveren beursbeugeltje met petit-point, jaarletter A: 1910, MT: H. Copier Schoonhoven. Beugelbreedte 7cm. Cond.: U

Filigrain zilv. armband + broche
Result: 35 EUR

Filigrain zilveren armband met camee en metalen broche.

3 Delen zilver
Result: 35 EUR

3 Delen zilver; 1x Hollands zilveren cakeprikker 835/000, jaarletter C: 1937, MT: A.L.B. Meijer Schoonhoven ca. 45gr. 1x Hollands zilveren suikerschep en 1x Hollands zilveren theeschep. Gewicht samen ...

Zilveren horlogekast
Result: 35 EUR

Horloge kast ca. 29.40 gr.

BIjbeltje, zilveren slot
Result: 35 EUR

Antiek Hollands bijbeltje met zilveren slot 835/000, gekeurd met een zwaardje MT: CH5 Jan Hemmes Smilde/Assen ca. 1875. Cond.: Behoeft restauratie

Wandelstok, zilver
Result: 30 EUR

Wandelstok met verzilverde handgreep L.: 92cm. Cond.: G

2 Lepelvaasje + zilv. lepels
Result: 30 EUR

Twee kristallen lepelvaasjes met Hollands zilveren rand 800/000 en 8 diverse zilveren lepeltjes 835/000. Gewicht lepeltjes ca. 76gr. Cond.: U

12 WMF vorkjes
Result: 30 EUR

Cassette met 12 WMF plated theelepeltjes ca. 1900 Duitsland 4x17x17cm. Cond.: G

4 Delen zilver
Result: 30 EUR

4 Delen zilver; 1x taartschep en natfruitschep met zilveren heft, 1x zilveren theelepeltje en 1x rijghaak met zilveren heft Cond.: G

5 Zilveren lepeltjes
Result: 30 EUR

Vijf zilveren lepeltjes waaronder 2 longdrinklepels 835/000 ca. 68gr. Cond.: U

BIjbeltje, zilveren slot
Result: 30 EUR

Antiek Hollans bijbeltje met zilveren slot uit 1882 835/000 MT: N.99 Cond.: behoeft restauratie

2 Delen plated
Result: 25 EUR

Twee delen plated 20e eeuw; 1x dekseldoos in barok vormgeving met gravure 14x14x10cm. en 1x dekselschaal in rococo stijl met 2 handgrepen 10x18xø13cm. Cond.: G

Kaasschaaf, zilv. heft
Result: 25 EUR

Hollandse kaasschaaf met zilveren heft 835/000, jaarletter S: 1928, MT: Zilverfabriek Voorschoten 20cm. Cond.: G

Zilveren hanger met lint
Result: 25 EUR

Zilveren onderscheiding aan lint 19e eeuw, gegraveerd P. Michauch F. Babich Fc Erg Lips W.25/26F 16cm.

3 Delen zilver
Result: 25 EUR

Kavel zilver, bestaand uit Sterling zilveren zoutstrooier met glazen binnenwerk., Hollands zilveren gesp en Hollands zilveren kruis aan Hollands zilveren ketting Cond.: U

Theezeefje + Suikertang
Result: 25 EUR

Theezeef 835/000 fa. Hooijkaas + suikerklontjestang 835/000. Totaalgewicht ca. 50gr. Cond.: U

Zilveren vorkje + roomlepel
Result: 25 EUR

Hollands zilveren zuurvorkje met getorste steel en Engels zilveren roomlepel. Samen ca. 46gr. Cond.: U

4 Delen plated
Result: 25 EUR

Vier delen (bewekt) plated 20e eeuw; 1x blaker, 1x bonbonschaal en 2x zout&peper 6-12cm. Cond.: G

Vork + Lepel
Result: 25 EUR

Hollands zilveren cakeprikker uit 1934 835/000 MT: Gebr. Huisman Schoonhoven, jaarletter Z: 1934 en Hollands zilveren jamlepel, samen ca. 41gr. Cond.: U

Zilveren schep
Result: 20 EUR

Antieke zilveren taartschep met opengewerkte vergulde bak en zilveren heft met parelrand L.: 31cm. Cond.: G

Zilveren servethanger
Result: 20 EUR

Hollands zilveren servethouder ca. 10gr. L.: 40cm. Cond.: U

Djokja zilv. hanger
Result: 20 EUR

Grote Djokja zilveren hanger 10,2x6,8cm. Cond.: G