Driedelig Kantonees kaststel 20e eeuw met vechtende krijgers afgebeeld, 1 chip uit vaas 25-37cm. Cond.: R-G
Grote antieke Kantonese vaas ca. 1900 van keramiek met krijgers afgebeeld, randschade aan kraag 44xø21cm. Cond.: R
Grote porseleinen vaas in jugendstil vormgeving, gemerkt Unicorn Studios Fine Porcelain 34xø18cm. Cond.: G
Chinees porseleinen theebus met figuren en bloememotief 19e eeuw. Haarscheur deksel 13x10x8cm. Cond.: G
Zeldzame Japanse goudimari porseleinen sierbord 18e-19e eeuw met prachtig decor, gelijmd ø35cm. Cond.: M
Chinees porseleinen knobbelvaas 18e-19e eeuw met blauw decor van figuren in landschap in zeer goede staat 18,5xø9cm. Cond.: G
Prachtige grote Gouda plateel 8-kantige dekselvaas met floraal decor en vogel onder cracele glazuur. Gemerkt Gouda plateel Holland 164 H. (Waarchijnlijk geschilderd door een Rozenburg schilder) 48xø23...
Oude zwart stenen Chinese flacon met goudopdruk. Boom aan de ene kant en figuren in landschap aan de andere kant 20e eeuw 24x18x5cm. Cond.: G
Twee prachtige Hollandse 19e eeuwse goudsteen kastkommen met bloemdecor in zeer goede staat 10xø15cm. en 9,5xø15cm.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen capucijner kop&schotels met vogeldecor. 1 Chip bij kopje, 1 gaatje in schotel 5,5xø11,5cm. Cond.: R
Grote Chinese gemberpot 18e-19e eeuw met figuren en tekens (keramiek) 23xø22cm. Cond.: G
Grote Chinees porseleinen capucijner schaal ca. 1900 met blauw landschapsmotief
Grote 19e eeuwse Imari porseleinen siervaas met vogel- en bloemdecor (2 chips, 1 haarscheur. Met geschulpte rand 65xø33cm. Cond.: R
M.J. Hummel (Duitsland), staand porseleinen schemerlampje in goede staat. W. Goebel W. Germany 40xø27cm. Cond.: G
Drie Chinees porseleinen capucijner kop&schotels; 2x met afbeelding van vissende figuren te boot en man op ezel (chips) en 1x met figuren in landschap 4,5xø11cm. en 5xø10,5cm. Cond.: R-G
Groot cremekleurig eetservies, gemerkt Thomas Ivory Bavaria met bloemdecor en goudrand 20e eeuw; 17x platte borden, 12x ontbijtborden, 11x soepborden, 4x dekselschalen, 3x platte schalen, 1x juskom, 1...
Tien Hollandse tegels 18e eeuw met diverse voorstellingen van figuren in het landschap, enkele beschadigd 13x13cm. Cond.: G
5-Delig keramieken kaststel met Chinees decor 1e helft 20e eeuw, deksel is gelijmd en 1 chip 32cm. Cond.: R-G
Vier Chinese porseleinen kopjes 18e-19e eeuw. 3x KangXi 1x Fam. rose ø10-ø13cm. (3x minimale chip)
Drie keramieken herdenkingsborden Societe Ceramique Maastricht; 1x 1913-1953 Ned. Kath Bond van werkmeesters en ander toezichthoudend personeel ø23,5cm. 1x Olympiade 1928 Amsterdam ø25cm. en 1x Herrij...
Grote kutani porseleinen dekselpot met zittende Chinese man op deksel met schildpad. 19e Eeuws met fijn geschilderd bloemen- en vogeldecor (dekselrand professioneel gerestaureerd) 41xø19cm. Cond.: G
Chinees porseleinen 18e eeuws Familie Rose bord met tuinmotief in goede staat (minime chip) ø22,7cm. Cond.: G
Imari porseleinen olielamp met messing montuur en bolle matgeslepen kap in goede originele staat 54x14cm. Cond.: G
Divers Chinees porselein 18e-19e-20e eeuw, divers decor. 1x kop&schotel en 10 vaasjes (4 beschadigd) 5-12cm. Cond.: R-G