This website uses cookies

10. Januariveiling 2012

Auction on Friday, January 13, 2012 from 01:00

Completed | Default auction

Bronzen pikkende vogel
Result: 80 EUR

Bronzen kraai
Result: 75 EUR

Bronzen kraai gemonteerd op marmeren voet, gesigneerd W.M.S.v.H. 21e eeuw 27x24x15cm. Cond.: U

Compositie metalen figuur
Result: 70 EUR

2 Boekensteunen
Result: 70 EUR

Twee Art Deco bronzen figuren op marmeren sokkel, voorstellend goudfazanten ca. 1920 in goede staat 13x21x9cm. Cond.: G

Compositie metalen figuur
Result: 70 EUR

Compositie metalen figuur
Result: 65 EUR

Compositie metalen figuur ca. 1890, voorstellend David (par G. Barleau). Gesigneerd G. Barleau. Geheel staand op roodmarmeren sokkel Cond.: G

Beeld, Olimpiere
Result: 60 EUR

Compositie metalen figuur, voorstellend een estafetteloper gemonteerd op marmeren voet ca. 1920 33x24x8cm. Cond.: G

Beeld, Moreau
Result: 60 EUR

Compositie metalen figuur ca. 1890 voorstellend een violist uit de 18e-19e eeuw. geheel gemonteerd op marmeren voet. Stukje van de strijkstok mist 30x21x10cm. Cond.: R

Bronzen uil
Result: 60 EUR

Bronzen uil gemonteerd op marmeren voet, gesigneerd Milo, 21e eeuw 25x14x15cm. Cond.: U

Bronzen uil
Result: 60 EUR

Bronzen uil met jonge uil op marneren voet, gesigneerd Milo, 21e eeuw 26x13x11cm. Cond.: U

Bronzen uil
Result: 60 EUR

Bronzen uil gemonteerd op marmeren voet, gesigneerd Milo, 21e eeuw 17x16x8cm. Cond.: U

2 Thaise monniken beeldjes
Result: 60 EUR

Presse-papier vogel
Result: 60 EUR

Smid met engel
Result: 60 EUR

Art Deco beeldje
Result: 50 EUR

Art Deco compositie metalen figgur, voorstellend een jachthond. geheel gemonteerd op marmeren voet ca. 1920 20x20x9cm. Cond.: G

Houten sculptuur
Result: 50 EUR

Moderne houten sculptuur gemonteerd op granieten voet, maker onbekend 37x30x17cm. Cond.: G

Bronzen danser
Result: 50 EUR

Bronzen figuur voorstellend de Griekse god Hermes, gemonteerd op metalen sokkel 21e eeuw H.: 43cm. Cond.: G

Bronzen Aziatisch beeld
Result: 50 EUR

Sculptuur
Result: 50 EUR

Groot Afrikaans bronzen beeld, voorstellend 3 Afrikaanse figuren staand naast elkaar 20e eeuw 44x7x7cm. Cond.: G

Antiek figuur, Athene
Result: 50 EUR

Bronzen vis
Result: 45 EUR

Aziatische bronzen vis 21e eeuw 7x36x20cm. Cond.: G

2 Samac beelden
Result: 45 EUR

Bronzen kraanvogel
Result: 40 EUR

Bronzen beeld van een staande kraanvogel op ronde sokkel eind 20e eeuw 49x23cm. Cond.: G

Bronzen kraanvogel
Result: 40 EUR

Bronzen beeld van een staande kraanvogel op ronde sokkel eind 20e eeuw 50x22cm. Cond.: G