Antieke 19e eeuwse globe. De aarde volgens de nieuwste ontdekkingen. Uitgave van T. Abel Klinger Neurenberg. Helaas is de globe beschadigd 40x30xø20cm. Cond.: M
Lutherbijbel, monumentale groot (folio) formaat Kanselbijbel, gedrukt in 1729 te Tübingen Duitsland. Bevat diverse kaarten en handgeschreven familiestamboom. In originele zwarte lederen band. Leren kl...
Bijzondere grote 6-lichts Tiffany stijl plafond hanglamp met bronzen verbindingsstukken in zeer goede staat 101xø90cm. Cond.: U
Bijzondere grote 6-lichts Tiffany stijl plafond hanglamp met bronzen verbindingsstukken in zeer goede staat 101xø90cm. Cond.: U
Originele bronzen Empire 4-lichts kaarskandelaar ca. 1810 in originele goede staat. Brons en vuurverguld brons 53x23x23cm. Cond.: G
Convoluut met twee boeken; Postila, Das ist auslegung der Evangelieen durchs ganze Jahr. Auteur: Andrea Celichium, gedrukt te Wittenberg AD 1595. Met vele 16e eeuwse houtsneden geïllustreerd + 19 Pred...
Grote hoorn des overvloeds met vuurvergulde bronzen voet en ornamentuur 19e eeuw. 57x58x28cm. In goede staat
Hollandse bakbarometer naar 18e eeuws voorbeeld, 20e eeuw in Louis Seize stijl. Notenhout met intarsia (inlegwerk) 135x26x9cm. Cond.: G
Grote zeldzame 19e eeuwse apothekersweegschaal van gietijzer en brons ca. 1890. Jugendstil 103x67x26cm. Cond.: G
Kwikbarometer met originele beschildering 19e eeuw, gemerkt Dutrou a Paris. In zeer goede originele staat 104x11,5x3cm. Cond.: G
Concordantie op de bijbel in het Duits, Hebreeuws en Grieks met alle in de bijbel voorkomende woorden. groot Folio formaat. Auteur: Friedrich Lantischen. Gedrukt te Leipzig en Frankfurt AD 1696. Handi...
Grote antieke eikenhouten bewerkte barometer met jachtmotief en Frans opschrift. In zeer goede staat 71x35cm. Cond.: G
19e Eeuwse houten beschilderde (bierlak) speeldoos met Franse tekst en intarsia in deksel (bandinlegwerk). De speeldoos bevindt zich in originele ongerestaureerde staat, 2 tanden missen 13x31x17cm. Co...
Prachtige eikenhouten tantalus (likeurset in houder) met 3 kristallen karaffen en 12 geslepen likeurglazen. Deze set is voorzien van nikkelen handgreep en sierwerk. In zeer goede staat 31x34x21cm. Con...
Grote bronzen cloisonne vaas met oren ca. 1900 met afbeeldingen van bloemen en vogels 43x24cm. Zegel in de bodem Cond.: G
Handgestoken barok spiegel 18e eeuw, kroontje mist 54x38cm. Cond.: R
Staande petroleumlamp met vrouwenfiguur (koud beschilderd compositie metaal). Bloembeschilderd glazen reservoir ca. 1900 47xø9cm. Cond.: G
Franse Jugendstil (Art Nouveau) inbouwhaard met deuren ca. 1890 van gietijzer met bronzen zweepslag motief 85x74x52cm. Cond.: G
Bronzen vijzel (mortier)gedateerd 1576 (minimaal 19e eeuws of ouder) met stamper, van binnen afgedraaid 12xø12cm. Cond.: G
Prachtig uitgevoerde petroleumlamp ca. 1900 gemaakt van geslepen opaline glas en messing. Mat-glazen bolkap. Alles in zeer goede staat 66xø17cm. Cond.: U
Grote Empire-stijl plated olielamp ca. 1890 met kristallen reservoir en dubbele brander 61xø18cm. Cond.: G
Stel grote verchroomde metalen moderne kandelaars (nieuwwaardig) 21e eeuw, 91x36x36cm. Cond.: U
Neogotisch bronzen kistje, gesigneerd Fisher Strand, onder met bronzen zegel A.F.C. 1e helft 20e eeuw 9x21x12cm. Cond.: G