This website uses cookies

10. Januariveiling 2012

Auction on Friday, January 13, 2012 from 01:00

Completed | Default auction

Pubklok met snek
Result: 150 EUR

Amsterdamse schoolklok
Result: 150 EUR

Schwartzwald klokje
Result: 140 EUR

Schwartzwalder schilderijklok ca. 1870 met wekkerfunctie, 3-gewichter. In goede originele staat 27x23x13cm. Cond.: G

Zwart marmeren klok, beeld
Result: 140 EUR

Grote marmeren pendule ca. 1880 Frankrijk, uurwerk gemerkt Henri Julsieh Paris. 8-Daags uurwerk met daarop een compositie metalen buste. Chips van marmer af 47x39x13cm. Cond.: R

Jozefien
Result: 140 EUR

Pendule ca. 1890, zogenaamde Jozefien, gemerkt Junghans. In Louis Seize stijl, gemaakt van hout met messing sierwerk 37x24x12cm. Cond.: G

Marmeren Franse pendule
Result: 135 EUR

Franse roodmarmeren pendule ca. 1890 met compositie beeld naar Hippolyte Moreau. 8-Daags uurwerk, onduidelijk gesigneerd "Pallergiic?" 60x31x18cm. Cond.:G

Comtoise
Result: 130 EUR

Franse pendule, ridder
Result: 120 EUR

Franse pendule
Result: 120 EUR

Tafelklok
Result: 120 EUR

Eikenhouten tafelklok met bronzen ornamentuur, 8-daags uurwerk, maanstand en halfuur slag. 2e Helft 20e eeuw in goede staat 28x15x12cm. Cond.: G

Comtaise
Result: 120 EUR

Frans comtoise 19e eeuw met harpslinger en wekkerfunctie, gesigneerd Wendelin Sezanne. Wijzerplaat is iets bijgeschilderd 140cm. Cond.: G

Comtoise
Result: 120 EUR

Franse comtoise ca. 1830 met harpslinger, wijzerplaat is licht bedeukt 145cm. Cond.: G

Reiswekker zonder slag
Result: 115 EUR

Franse reiswekker ca. 1900 "R en C made in Paris", zonder slag in goede staat 15x8x7cm. Cond.: G

Frans tafelklokje
Result: 110 EUR

Franse klok
Result: 100 EUR

Grote Franse compositie figurenklok met wekkeruurwerk. Met twee figuren van een smederij ca. 1900. Met gietstempel. Arm zit los en is beschadigd 67x35x16cm. Cond.: R

Friese staartklok
Result: 100 EUR

Tafelklok
Result: 100 EUR

Hoge mahoniehouten tafelklok ca. 1880 met 8-daags uurwerk Engeland. In zeer goede staat 40x24x21cm. Cond.: G

Franse pendule ca. 1880
Result: 100 EUR

Junghans tafelklok
Result: 85 EUR

Duitse notenhouten tafelklok ca. 1890 Grunderzeit in zeer goede staat 43x25x16cm. Cond.: G

Marmeren pendule
Result: 85 EUR

Torenklokje
Result: 80 EUR

Comtoise
Result: 75 EUR

Friese stoelklok
Result: 75 EUR

Vrijslinger, Gustav Becker
Result: 70 EUR

Gustav Becker vrijslinger ca. 1890 van notenhout, 88cm. Cond.: G