Schwartzwalder schilderijklok ca. 1870 met wekkerfunctie, 3-gewichter. In goede originele staat 27x23x13cm. Cond.: G
Grote marmeren pendule ca. 1880 Frankrijk, uurwerk gemerkt Henri Julsieh Paris. 8-Daags uurwerk met daarop een compositie metalen buste. Chips van marmer af 47x39x13cm. Cond.: R
Pendule ca. 1890, zogenaamde Jozefien, gemerkt Junghans. In Louis Seize stijl, gemaakt van hout met messing sierwerk 37x24x12cm. Cond.: G
Franse roodmarmeren pendule ca. 1890 met compositie beeld naar Hippolyte Moreau. 8-Daags uurwerk, onduidelijk gesigneerd "Pallergiic?" 60x31x18cm. Cond.:G
Franse 19e eeuws comtoise ca. 1820 met "zonnetje" en vouwslinger. Emaille wijzerplaat is licht beschadigd 127x24x14cm. Cond.: G
Eikenhouten tafelklok met bronzen ornamentuur, 8-daags uurwerk, maanstand en halfuur slag. 2e Helft 20e eeuw in goede staat 28x15x12cm. Cond.: G
Frans comtoise 19e eeuw met harpslinger en wekkerfunctie, gesigneerd Wendelin Sezanne. Wijzerplaat is iets bijgeschilderd 140cm. Cond.: G
Franse comtoise ca. 1830 met harpslinger, wijzerplaat is licht bedeukt 145cm. Cond.: G
Franse reiswekker ca. 1900 "R en C made in Paris", zonder slag in goede staat 15x8x7cm. Cond.: G
Grote Franse compositie figurenklok met wekkeruurwerk. Met twee figuren van een smederij ca. 1900. Met gietstempel. Arm zit los en is beschadigd 67x35x16cm. Cond.: R
Hoge mahoniehouten tafelklok ca. 1880 met 8-daags uurwerk Engeland. In zeer goede staat 40x24x21cm. Cond.: G
Duitse notenhouten tafelklok ca. 1890 Grunderzeit in zeer goede staat 43x25x16cm. Cond.: G
Apart notenhouten torenklokje ca. 1900 met een uurwerk van een zakhorloge met snek (19e eeuw). Dak is afneembaar 36x14x15cm. Cond.: G
Gustav Becker vrijslinger ca. 1890 van notenhout, 88cm. Cond.: G