Oud messing muntenbakje ca. 1930 met roodkoperen decoratie in Art Deco vormgeving 2x15,5x10cm. Cond.: G
Drie delen koperwerk. 1x Strijkijzer 19e eeuw 14x16x9cm, 1x pan 19e eeuw 5x16x32cm., 1x pepermolen (19 eeuw?) 25xø5cm. Cond.: G
Roodkoperen 19e eeuwse Hollandse beddepan met messing deksel 95x29x10cm. Cond.: G
Hollands 19e eeuwse handgestoken lijst met leeuwekoppen. Hierin een tegeltableau naar de schilder Cornelis Springer van latere datum 53x89x8cm. Cond.: G
Roodkoperen 19e eeuwse schenkkan (gezwaluwstaart) in goede staat 36x33x22cm. Cond.: G
Oude aluminium plaquette van Adolf Hitler 12x10x1cm. Cond.: G
Tien facetgeslepen kristallen glazen met mooie stam ca. 1930 12-15cm. Cond.: G
Aparte 18e eeuwse Hollandse tegel met als voorstelling een gegezelde figuur aan de schandpaal 13x13cm. Cond.: G
Zes porseleinen Petrus Regout Maastricht borden ca. 1900 met landschapsdecor. 3x Zomer en 3x Lente ø23cm. Cond.: G
Vier borden; 1x Wit Meissen bord Weiss 1942 ø24,5cm. 3x Glazen borden beschilderd met bloemmotief, onduidelijk gesigneerd ø23cm. Cond.: R
13-Delig porseleinen gebakset, gemerkt Bavaria Royal tettau met goudrand en roze bloemmotief ø16cm. en ø27cm. Cond.: G