This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

10. Januariveiling 2012

Auction on Friday, January 13, 2012 from 01:00

Completed | Default auction

Muntenbakje ca. 1880
Result: 15 EUR

Oud messing muntenbakje ca. 1930 met roodkoperen decoratie in Art Deco vormgeving 2x15,5x10cm. Cond.: G

3 Deel koperwerk
Result: 15 EUR

Drie delen koperwerk. 1x Strijkijzer 19e eeuw 14x16x9cm, 1x pan 19e eeuw 5x16x32cm., 1x pepermolen (19 eeuw?) 25xø5cm. Cond.: G

Roodkoperen beddepan
Result: 15 EUR

Roodkoperen 19e eeuwse Hollandse beddepan met messing deksel 95x29x10cm. Cond.: G

Tegeltableau met lijst
Result: 15 EUR

Hollands 19e eeuwse handgestoken lijst met leeuwekoppen. Hierin een tegeltableau naar de schilder Cornelis Springer van latere datum 53x89x8cm. Cond.: G

Roodkoperen schenkkan
Result: 15 EUR

Roodkoperen 19e eeuwse schenkkan (gezwaluwstaart) in goede staat 36x33x22cm. Cond.: G

Schaakspel
Result: 15 EUR

Oud schaakspel 2e helft 20e eeuw 6x20x40cm. Cond.: G

Twee poppen
Result: 15 EUR

Twee poppen ca. 1940-1950. 1x Hard plastic meisjespop met slaapogen. 1x Celluloid pop, gemerkt Arthur Schoeman, met opdraaimechaniek. Toffen- met papier mache lichaam, ogen liggen los in het hoofd. L....

Hangvitrine noten
Result: 15 EUR

Hollandse notenhouten hangvitrine met witgeschilderd binnenwerk in zeer goede staat. 2e Helft 20e eeuw 73x67x20cm. Cond.: G

Kapstok 19e eeuw
Result: 15 EUR

Mahoniehouten fragment van een Hollands 19e eeuws Biedermeier bed, omgebouwd tot kapstok 40x130x5cm. Cond.: G

Engelse salontafel, groen leer
Result: 15 EUR

Engelse mahoniehouten salontafel met groen leer staand op vierpoot met bronzen klauwpoten 2e helft 20e eeuw 52x84cm. Cond.: G

Alu. plaquette, Adolf Hitler
Result: 15 EUR

Oude aluminium plaquette van Adolf Hitler 12x10x1cm. Cond.: G

Art Deco schaal
Result: 15 EUR

Grote zware glazen design schaal 50-er / 60-er jaren (Italië?), voet is gelijmd 17x39x36cm. Cond.: M

Glazen karaf
Result: 15 EUR

Grote oude mondgeblazen schenkkaraf. Glas is met beschildering (abrisglas), Duitsland 31xø13cm. Cond.: G

Glazen toiletset
Result: 15 EUR

Drie delen persglas 20e eeuw; 1x parfumflesje, 1x ringschaaltje en een dekselschaaltje 7-17cm. Cond.: G

Duitse roemer met tekst
Result: 15 EUR

Bijzonder Duits Roemer glas met tekst "Hieraus Trank Majestät der Deutsche Kaiser und König Wilhelm II am 6 März 1898". Stukje van de voet af 14xø8cm. Cond.: R

10 Kristallen glazen
Result: 15 EUR

Tien facetgeslepen kristallen glazen met mooie stam ca. 1930 12-15cm. Cond.: G

Decanteer karaf
Result: 15 EUR

Grote glazen wijnkaraf 20e eeuw 25xø23cm. Cond.: G

Divers kristal en glas
Result: 15 EUR

Zeven delen oud glas en kristal; 2x persglazen puddingvormen, 1x grote ovale kristallen facetgeslepen schaal, 1x grote glazen Art Deco schaal, 1x kristallen bonboniere met hengsel, 1x grote kristallen...

Tegel, bijbelse voorstelling
Result: 15 EUR

Aparte 18e eeuwse Hollandse tegel met als voorstelling een gegezelde figuur aan de schandpaal 13x13cm. Cond.: G

Tegel, Tommy
Result: 15 EUR

Oude tegel 1945 (bevrijding) met tekst "Hallo Tommy have jou Tjoklat", haarscheurtje van 0,8cm bij hoek 15x15cm. Cond.: G

6 Petrus Regout borden
Result: 15 EUR

Zes porseleinen Petrus Regout Maastricht borden ca. 1900 met landschapsdecor. 3x Zomer en 3x Lente ø23cm. Cond.: G

4 Borden
Result: 15 EUR

Vier borden; 1x Wit Meissen bord Weiss 1942 ø24,5cm. 3x Glazen borden beschilderd met bloemmotief, onduidelijk gesigneerd ø23cm. Cond.: R

Grote kom
Result: 15 EUR

Grote antieke dekselschaal ,goudsteen, ca. 1900 met bronsglazuur. In zeer goede staat 17xø21cm. Cond.: G

Cakeset, Royal Tettau
Result: 15 EUR

13-Delig porseleinen gebakset, gemerkt Bavaria Royal tettau met goudrand en roze bloemmotief ø16cm. en ø27cm. Cond.: G