Exclusieve Art Deco schepijs bewaar-houder. Bewerkt roodkoper met deksel en glazen binnenkom. Duitsland gesigneerd ca. 1920. Prachtige vormgeving 36x45x33cm. Cond.: U
Zeldzaam notenhout gefineerd dienblad ca. 1900 met inlegwerk van diverse houtsoorten en Boulle techniek (ingelegd met koperdraad). In zeer goede staat 5x46x65cm. Cond.: G
Bronzen sluitgewicht met datering 1737 (compleet). 14 Gewichten met kroon, stempels, gestanst, rondom versierd. Gewicht: 9.156gr. Cond.: G
Bronzen sluitgewicht met datering 1744 (compleet). 11 Gewichten met kroon, stempels, gestanst, rondom versierd. Gewicht: 8.708gr. Cond.: G
Bronzen sluitgewicht met datering 1727 (compleet). 11 Gewichten met kroon, stempels, gestanst, rondom versierd. Gewicht: 2.958gr. Cond.: G
Doos diversen, onder andere; oude bijbel, visweegschaal, trompet, kruik, tafelbel, koperen sierbord, strijkijzer en kandelaar Cond.: G
Complete 6-delige Art Deco marmeren bureauset bestaande uit; 2 inktpotten met reservoir, stempelkussen, briefopener en zegelstempel 10x35x202cm. Cond.: G
Grote keramiek weegschaal 1e helft 20e eeuw. Beschadigingen aan de rand 30x60x25cm. Cond.: G
Zeldzame tafellamp eind 19e eeuw met bronzen sokkel op 4 klauwpoten. Vier gemsekoppen op de hoeken. kap is compleet gemaakt van barnsteen elementen 50x35x50cm. Cond.: G
Bijzondere 17e eeuwse stenen vijzel met stamper in zeer goede staat. Bodemvondst 10xø18,5cm. Cond.: G
Originele "His Masters Voice" grammofoon ca. 1920. Eikenhouten kast met twee deurtjes en vakverdeling voor de bakelieten platen. In zeer goede staat 40x40x50cm. Cond.: G
Twee koperen 2-lichts wandlampen 1e helft 20e eeuw met originele ovale spiegels. Barok vormgeving met putti in zeer goede staat 35x17x10cm. Cond.: G
Originele grote lakzegel gedateerd 1591 met Latijnse tekst waarin Saxonia wordt vermeld. (Saxen Duitsland). De lakzegel bevind zich nog in originele waskom. Linker gedeelte niet aanwezig Cond.: R
Acht oude bodemvondsten van vuursteen en been. O.a pijlpunten 2,5-9cm. Cond.: G
Zware oude smeedijzeren tafellamp met oranje-geel kleurige cameo-glazen kap. 20e Eeuw 59xø21cm. Cond: G
Grote staande smeedijzeren lamp met oranje-gele cameo-glazen kap. 20e Eeuw 170xø35cm. Cond.: G
Bronzen rokkandelaar, vermoedelijk 17e-18e eeuw 13,5xø9cm. Cond.: G
Antiek 19e eeuws Sheffield Bowie knife "The Patriots Self Defender" by John Coe Sheffield. Gemaakt voor de Amerikaanse markt met hoornen handvat. 32x6x2,5cm. Cond.: G
Oude bajonet met schede 1e helft 20e eeuw U.618 in originele staat L.: 61cm. Cond.: G
Enkelloops penvuur jachtgeweer 2e helft 19e eeuw met damast loop, pistoolgreep en notenhouten kolf L.: 111cm. Cond.: G
Grote oude Perzische kris 20e eeuw van messing, plated, metaal en hout 50x10x2cm. Cond.: G
Grote oude bajonet 1e helft 20e eeuw zonder schede, "Artilleria National", L.: 50cm. Cond.: G
Oude Engelse karabijn 1e helft 20e eeuw in zeer goede staat, gemerkt G.R. E.S. en Co 1917. Loop volgegoten . Volgens de wet onklaar gemaakt. L.: 112cm. Cond.: G